15:3
    Vojtěch VLASÁK
    (Novák)

FbC EMER SHOP Hradec Králové - Sokol Pardubice 15:3
branky: 1. Michael Souček, 9. Lukáš Kašpar, 10. Mikuláš Ryba, 11. Ondřej Erbs, 15. Michael Souček, 19. Michal Šrajbr, 20. Lukáš Kašpar, 20. Michael Souček, 22. Adam Hušek, 27. Michael Souček, 30. Mikuláš Ryba, 32. Michael Souček, 33. David Stružinský, 38. David Stružinský, 47. Adam Hušek - 6. Lukáš Kučera, 32. David Petržela, 55. Vojtěch Vlasák; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Charouz ? - Martin Korunka ?, Martin Zitko ?; po třetinách: 8:1, 6:1, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostů Milana Randy: Dnes jsme byli horší a proto jsme prohráli. Pozitivní je, že už horší být nemůžeme.. snad. No nic, postup máme stále ve svých rukou.
59:59 Komentář domácícho trenéra Davida Hegera:Co dodat k dnešnímu utkání.Koncentrace 60 minut, dodržování taktiky,produktivita.Jedna velká radost.Děkujeme hráčům za neuvěřitelný výkon. A samozřejmě divákům za podporu.Derby je naše :)
59:59 Hradec Králové vyhrál, dnes kluci předvedli skvěli vykon a zaslouženě zvýtězili
58:52 Šrajbr schytal nějakou tu ranu, ale on se da do kupy, je to kluk z vesnice.
57:30 Zápas se dohrává ve vlažném tempu.
57:23 Šejvl trefuje tyč. lip to sázej Martine.
56:24 Hradec trefuje tyč
55:44 Honza Charouz dnes po několikáte skvěle zasáhnul.
54:55 GÓL Sokol Pardubice! 15:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #18 Vojtěch Vlasák, asistoval #43 Filip Novák (15:3)
49:50 Trenér domácích nám brání ve výhledu, posuň se dejve
49:05 Výzva pro Erbsíka. Pojď dát gola !
46:52 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #32 Dominik Czeszewski.
46:28 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 15:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #92 Michal Šrajbr (15:2)
45:21 Charouz maskou vyrazil.
43:55 Skvělá střela Šejvla, buhužel mimo. nevzdávej to Martine
43:10 Charouz se opět zaskvěl proti střele Smoly
39:52 14:02 To je prozatím krásný průběh, a hlavně krásný dárek pro trenéra Jeronýma který dnes slaví svátek. I my od pořadatelského stolku přejeme všechno nejlepší.
37:06 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 14:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #3 Adam Hušek (14:2)
36:13 Vyloučen hráč #93 Petr Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
32:55 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 13:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský z trestného střílení (13:2)
31:56 GÓL Sokol Pardubice! 12:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (12:2)
31:26 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 12:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #97 Vojtěch Nosek (12:1)
29:38 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 11:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #62 Johan Liebich (11:1)
26:19 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 10:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #92 Michal Šrajbr (10:1)
21:17 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 9:1
21:17 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Martin Zitko družstva Sokol Pardubice
19:59 Hradecký tým na konci první třetiny má jasnou převahu nad hostujícími Sokoly.
19:45 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 8:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (8:1)
19:38 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 7:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #7 Petr Bartoš (7:1)
18:30 Honza Charouz bravo.
18:26 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 6:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #81 Michal Martinek (6:1)
18:26 Šrajbrovu střelu zastavila jenom sit v brance. Dobrý dělo
18:15 Souček jr. trefuje břevno
17:24 Hradec přežil přesilovku soupeře.
16:20 Hušek v nadprůměrně trefitelné situaci.
16:00 Drobné chyby u onlinu jsou vyřešeny jdeme se věnovat opět zápisu.
16:00 Hradec srdnatě brání.
15:11 Vyloučen hráč #62 Johan Liebich družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
14:33 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #3 Adam Hušek (5:1)
14:17 Šejvl podnikl zajímavý výpad.
12:50 Zápas se hraje ve vysokém tempu.
11:55 Erbs výří pohybem, zdá se, že se dnes dobře vyspal.
10:17 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 4:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #62 Johan Liebich (4:1)
10:17 Branku vstřelil Ondřej Erbs, vyborná střela.
09:40 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 3:1
09:10 Únik Součka Likviduje fantastickým zákrokem Zítko
09:05 Charouz se blýskl skvostným zákrokem. Bravo Cháro
08:49 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #88 Martin Šejvl (2:1)
08:49 Gol Lukáš Káša Kašpar se prosazuje po úžasné střele.
08:05 Slibnou přihrávku na osu hřiště zmařil Vlasák.
08:01 Hradečtí lvy mají lepší koncovku než soupeř a proto vedou 9:1
07:40 Pardubičtí hráči vysoko napadají Hradecké hráče.
06:30 Skvělý projektil který vyslal domácí sniper Martin Šejvl, končí pouze na výstroji golmana sokolů.
05:02 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #43 Filip Novák (1:1)
05:02 Sokolové se prosazují po povedené kombinaci.
04:30 Trenér domácích David Heger povzbuzuje svůj celek.
03:30 Martin Krejčí vyslal střelu mimo branku.
02:44 Slibný útok Pardubických sokolů likviduje Charouz
01:35 První zákrok si připisuje Charouz.
00:44 útok na pořadatelské stanoviště, hrači pardubic se dostávají pod tlak a vyhazují míček pouze na pořadatele.
00:19 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:0
00:19 úvodní branku střílí Hradecké FbC