• 60 59:02
    11:6
    (Zeman)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Kanonýři Kladno 11:6
branky: 3. Matyáš Velc, 10. Vilém Kavan, 13. Marek Nachtmann, 17. Jan Linhart, 17. Petr Tlapa, 24. Daniel Richtr, 32. Martin Remeš, 47. Vilém Kavan, 53. Jan Kolář, 59. Matyáš Velc, 60. Martin Remeš - 6. Matyáš Bachmaier, 14. Vojtěch Novák, 31. Tomáš Sochor, 35. Vojtěch Pfaur, 51. Matyáš Bachmaier, 56. Tomáš Sochor; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Bezpalec 15 - Radek Veselý 30; po třetinách: 5:2, 2:2, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Dobře zvládnutá první třetina, poté již kontrolovaný zbytek utkání, s pár chybami. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Buka: Dnes můžeme litovat prospané 1. třetině, ve které jsme byli málo důrazní a Sparta nás trestala ze situací v předbrankovém prostoru. Od druhé části přišel na hřiště v kladenských dresech jiný tým, který chtěl na hřišti bojovat a hrát obětavě, čímž vzrostl i náš výkon na míčku a vydrželi jsme tak až do konce utkání.
60:00 Střely celkem: Sparta-40; Kladno-21
60:00 Střely ve třetí třetině: Sparta-12; Kladno-8 Přesilovky 3-3 Nejlepší hráči- Sparta 21;Kladno 45
59:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 11:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Martin Remeš, asistoval #23 Martin Zeman (11:6)
59:01 Remeš trefuje na středu skákavý balónek.
58:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 10:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Matyáš Velc, asistoval #21 Daniel Richtr (10:6)
58:52 Velc trefuje z otočky a přidává desátý gól.
58:08 Velc netrefuje ve vyložené šanci.
56:59 Sochor z předbrankového prostoru míří nad.
56:02 Kladno to zkouší v šesti.
55:44 Timeout Kanonýři Kladno
55:33 GÓL Kanonýři Kladno! 9:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (9:6)
55:32 Sochor se napodruhé trefuje přesně na zadní tyč.
55:25 Krásný zákrok Bezpalce.
54:13 Molhanec promáchl před prázdnou brankou.
53:58 Vyloučen hráč #96 Tomáš Suchý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
52:18 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #29 Jan Kolář, asistoval #89 Martin Remeš (9:5)
52:17 Kolář přesnou střelou z první trefuje pravou šibenici.
50:28 GÓL Kanonýři Kladno! 8:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #6 Daniel Šebela (8:5)
50:27 Bachmaier překonává brankáře střelou na zadní tyč.
50:21 Plášek po krosu netrefuje prázdnou bránu.
49:01 Vyloučen hráč #62 Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
48:12 Pěkný zákrok Veselého proti Kavanově střele.
47:27 Linhart vysoko přestřeluje bránu.
47:18 Vyloučen hráč #78 Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #29 Jan Kolář (8:4)
46:21 Kavan využil zaváhání obrany a backhandem přehodil Veselého.
44:23 Sochor z rozehrávky střílí mimo hřiště.
42:59 Kavan ztrácí na středu míček.
42:15 Hurt z brejku nastřeluje pouze tyč.
41:46 Po přihrávce Tlapy F. Linhart netrefuje bránu.
40:32 Bachmaier v oslabení netrefuje prázdnou bránu.
40:01 Sparta získává na úvod poslední třetiny balón.
40:00 Střely ve druhé třetině: Sparta-12; Kladno-8
39:00 Kladno v oslabení dobře brání za podpory svých fanoušků.
38:33 První dvě minuty přesilovky Sparta nevyužívá.
38:23 Sparta si vytváří dobré šance, ale nedokáže trefit bránu.
37:00 Po nedorozumění v rozehrávce Sparta ztrácí balónek.
36:33 Vyloučen hráč #72 Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
36:33 Vyloučen hráč #72 Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
35:38 Zápas se nám přiostřuje.
34:26 GÓL Kanonýři Kladno! 7:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (7:4)
34:25 Bachmaier krásnou zadovkou vyslal do úniku Pfauera, který si položil brankáře a jednoduše zakončil.
34:22 Šterbák po Hurtově nahrávce netrefuje ze středu bránu.
33:02 Řádek zkouší střelu backhandem, Richtr blokuje.
31:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:3
30:59 Remeš z rohu našel skulinu mezi tyčkou a brankářem.
30:50 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (6:3)
30:48 Sochor proměňuje přesilovku střelou k tyči.
29:52 Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
29:40 Hostující golman si připisuje zákrok po Remešově střele.
27:45 Plášek před prázdnou bránou netrefil balónek.
25:34 Richtr z výběhu trefuje břevno.
23:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #21 Daniel Richtr, asistoval #42 Daniel Riley (6:2)
23:22 Richtr krásnou střelou z dálky navyšuje náskok Sparty.
20:30 Sparta napadá a získává balón.
20:00 Střely v první třetině: Sparta-16; Kladno-5
18:52 Chyba v rozehrávce Kladna, Riley z otočky střílí.
16:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #74 Matyáš Velc (5:2)
16:29 Tlapa ze vzduchu doráží Velcovu střelu.
16:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #62 Jan Linhart, asistoval #80 Daniel Šterbák (4:2)
16:02 Linhart doráží do prázdné brány Šterbákovu střelu.
14:28 Pfaur se dostal až před Bezpalce, ten však předvádí nádherný zákrok.
13:35 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #17 Tomáš Sochor (3:2)
13:34 Kladno po střele Nováka rychle odpovídá.
12:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #67 Marek Nachtmann, asistoval #80 Daniel Šterbák (3:1)
12:45 Po nahrávce Šterbáka Nachtmann z blízka prostřeluje brankáře a dává třetí gól Sparty.
12:00 Rozehrávka Kladna ze středu sparťanské poloviny končí na postavené zdi.
10:09 Pěkná kombinace Richtra a Velce končí zblokovanou střelou.
09:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #18 Lukáš Veber (2:1)
09:19 Kavan se od mantinelu trefuje přesně do šibenice.
06:59 Plášek se pokoušel obtočit kolem branky, avšak golman si tyčku pečlivě pohlídal.
05:08 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #78 Mikuláš Plášek (1:1)
05:08 Perfektně zahraná standartní situace Kladna.
04:25 Pěkná střela Linharta, trefuje brankáře do ramene.
02:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Matyáš Velc, asistoval #25 Petr Tlapa (1:0)
02:47 Další šanci ale Velc proměňuje.
02:28 Nadějný brejk pro Spartu, kdy Tlapa P. nahrával Velcovi, ten však nedokázal zakončit.
01:30 Bachmaier střílí tahem a trefuje boční síť.
00:34 Velc vysílá první střelu, ovšem bránu o dobré dva metry netrefuje.
00:00 Úvodní buly vyhrála Sparta.