2
    Vojtěch PFAUR
    vysoká florbalka

Kanonýři Kladno - Sokol Pardubice 2:12
branky: 23. Mikuláš Plášek, 54. Tomáš Sochor - 5. Filip Novák, 10. Lukáš Kučera, 11. Lukáš Kučera, 14. Lukáš Kučera, 19. David Petržela, 20. Dominik Czeszewski, 30. Vojtěch Kaluža, 34. Lukáš Kučera, 40. David Petržela, 44. Dominik Czeszewski, 50. Vojtěch Vlasák, 57. Filip Novák; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 6, Radek Veselý 26 - Martin Haleš 23; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:3
59:59 Komentář domácí trenéra: Pardubičtí dnes byli florbalovější a ještě víc chtělli = debakl. Zítra máme co napravovat.
59:59 Komentář hostujícího trenéra: Od první minuty jsme diktovali tempo hry a zaslouženě vyhráli. Škoda jen zbytečných vyloučení. Nicméně to, pro co jsme si přijeli, tak máme. Díky Kladnu za zápas a hodně štěstí do těch dalších.
59:59 Ve třetí třetině dopadli střely v poměru 11:12.
59:37 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
57:31 Vyloučen hráč #12 Adam Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
56:44 GÓL Sokol Pardubice! 2:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #66 David Petržela (2:12)
55:34 Milan Všetečka na podruhé spálil šanci.
54:26 Skvělý blok Molhance Filipa.
54:04 Novák vyváží hru až k hostující půlce a tam odsud střílí.
53:06 GÓL Kanonýři Kladno! 2:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #2 Filip Molhanec (2:11)
52:12 Chybné střídání Pardubic dostává Kladno až na Kladenskou polovinu.
51:43 Vyloučen hráč #64 Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
50:59 Pohledná kombinace Pardubic dostává Pardubice až ke Kladenské brance.
50:02 Skvělý zásah hostujícího brankáře proti Bachmaierovi.
49:56 GÓL Sokol Pardubice! 1:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #18 Vojtěch Vlasák, asistoval #43 Filip Novák (1:11)
48:00 Blok Kladna poslal domácí do protiútoku.
47:49 Střela hostujícího celku z půlky končí nad domácí bránou.
45:05 Výborný blok Všetečky.
43:48 Pardubice budou rozehrávat s Kladenského rohu.
43:42 GÓL Sokol Pardubice! 1:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #32 Dominik Czeszewski, asistoval #37 Lukáš Kučera (1:10)
42:57 Kladenská přihrávka přes celý hřiště končí střelou nad branku.
41:12 Pardubická střela z protiútoku končí u brankáře Kladna.
39:59 V druhé třetině dopadli střely v poměru 9:15 pro hostující.
39:31 GÓL Sokol Pardubice! 1:9
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela z trestného střílení (1:9)
36:30 Kladno střídá na míčku.
35:34 Kladno podtlakem Pardubických.
33:40 GÓL Sokol Pardubice! 1:8
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (1:8)
32:57 Vyloučen hráč #78 Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:00 Útočným faulem se proviňuje Mikuláš Plášek. Pardubice budou rozehrávat na své půlce.
29:31 GÓL Sokol Pardubice! 1:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža, asistoval #47 Adam Šmíd (1:7)
28:55 Trefená boční síť Pardubické branky.
28:05 Vyloučen hráč #87 Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:54 Výběh hostujícího hráče z rohu skončil těsně nad kladenskou bránou.
26:09 Bachmaier odpaluje míček ze hřiště a dostává tak Kladno s tlaku.
24:47 Pardubický hráč se ocitl sám ve velkém brankovišti, ale gól nepadl.
22:53 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Mikuláš Plášek bez asistence (1:6)
22:16 Dvojitý neprostřelený blok Kladna.
21:50 Znovu trefená tyč Kladenské brány.
20:48 Odpískaná vysoká hůl Molhance v Kladenském rohu hřiště.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Radek Veselý družstva Kanonýři Kladno
19:59 V první třetině dopadli střely v poměru 5:12 pro hostující celek.
19:36 GÓL Sokol Pardubice! 0:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #32 Dominik Czeszewski, asistoval #73 Marek Weinelt (0:6)
18:15 GÓL Sokol Pardubice! 0:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #66 David Petržela, asistoval #18 Vojtěch Vlasák (0:5)
17:25 Pardubice se provinily útočným faulem.
15:51 Skvělý zásah hostujícího brankáře.
15:08 Milan Všetečka se provinil faulem. Pardubice proto budou rozehrávat standartní situaci.
14:00 Pardubice budou rozehrávat standartku nedaleko Kladenské brány.
13:31 GÓL Sokol Pardubice! 0:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (0:4)
12:48 Pardubice teď tlačí Kladno. Zatím bez gólu.
10:54 GÓL Sokol Pardubice! 0:3
09:57 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání
09:36 GÓL Sokol Pardubice! 0:2
09:24 Dobrý návrat hostujícího týmu a odebrání míčku.
07:36 Tyč zazvoněla u Kladenské branky.
07:01 Skvělý obranný blok Bachmaiera.
05:12 Chybný kros hostujících se dostal k Burdovi, který ovšem nedokázal zkrotit míček.
04:24 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
03:19 Pohledná kombinace hostujících byla zastavena až obráncem Balvínem.
02:28 Pardubice zklidňují hru na své polovině.
02:06 Kladno v tlaku hostujících.
00:54 Molhancovi L. sjela klička.