7:10
    Matěj NETREFA
    ()

FbC EMER SHOP Hradec Králové - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:10
branky: 13. Lukáš Kašpar, 37. Michal Martinek, 41. Adam Hušek, 45. Lukáš Kašpar, 46. Michal Martinek, 48. Lukáš Kašpar, 49. Michael Souček - 5. Matěj Pěnička, 13. Lukáš Netrefa, 22. Filip Horák, 23. Matěj Pěnička, 39. Lukáš Netrefa, 44. Matěj Pěnička, 50. Jan Malič, 57. Filip Forman, 59. Matěj Pěnička, 60. Matěj Netrefa; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Charouz 35 - Filip Šik 25; po třetinách: 1:2, 1:3, 5:5
60:04 Vyjádření trenéra David Hegera: Dnešní výkon měl opět stoupající tendenci což je pozitivní.Stejně tak jako přístup hráčů k utkání.S klidným srdcem mohu říct že jsme byli Bohemce rovnocenným soupeřem v některých pasážích i lepšim týmem.Děkuji hráčům kolegům,divákům,soupeři.Odcházíme poražení ale se vstyčenou hlavou.
60:01 Vyjádření asistenta trenéra hostů Tomáše Folaufa: Soustředění na zápas dneska s námi nepřijelo. Hromada ztrát a nepřesností. Trochu snahy z naší strany bylo vidět až v posledních sedmi minutách zápasu. Děkujeme soupeři za zápas, které se divákům muselo líbit, rozhočím i divákům.
59:56 Netrefa ještě upravuje skore.
59:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Matěj Netrefa bez asistence (7:10)
59:18 Charouz a další zákroky.
58:32 Po chybě bez problémů zakončil Pěnička.
58:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička bez asistence (7:9)
58:10 Domácí to zkouší v šesti.
58:08 Timeout FbC EMER SHOP Hradec Králové
57:54 A zase ten Bartoš a krytí míčku.
57:27 Hušek dobře vystřelil a Šik s problémy zneškodnil tuto střelu.
56:16 Spojení Pěnička Forman prostě funguje, a Froman zakončoval do prázdné brány.
56:13 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #41 Matěj Pěnička (7:8)
55:42 Charouz je bůh zní z tribun, tváří v tvář vychytal Pěničku.
55:00 Charouz předvedl další sadu skvělých zákroků.
53:28 Na zápas dorazil i trenér mužů Honza Černý, který dřímá v ruce kelímek zlatavého moku. :-)
53:02 Neuvěřitelný Charouz ted zastavil střelu Netrefi.
51:28 Erbsova střela zblokována do rohu.
50:40 Charouz skvělým zákrokem zabránil golu.
49:52 Pražané ted z brejku vyrovnávají.
49:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #41 Matěj Pěnička (7:7)
48:53 Kašparovu střelu vyráží Šik.
48:05 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 7:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #3 Adam Hušek (7:6)
48:05 Hradec ted na hřišti dominuje a po zásluze jde do vedení.
47:30 Hradec je ted všude a už mohl jít do vedení, ale Hušek netrefil prázdnou bránu.
47:03 Kaštus vystřelil a po odrazu od bránícího hráče míček končí v síti.
47:02 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 6:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar bez asistence (6:6)
46:14 Bartošovi ten míček dneska prostě nejde sebrat.
45:25 Souček našel před bránou volného Martínka a ten byl bezchybný.
45:24 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #99 Michael Souček (5:6)
44:43 Kašpar s Šejvlem předvedli dobrý důraz před brankou a byli za to odměněni.
44:42 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 4:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #88 Martin Šejvl (4:6)
43:45 Po špatné komunikaci domácích zůstal sám před bránou Pěnička a neomylně vymetl horní roh branky.
43:44 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #35 Hynek Soukup (3:6)
42:50 Bohemka ted nepoští Hradec k míčku.
41:24 Hradec vstoupil do třetiny velmi aktivně a vytvořil si další šance. Tentokrát Ryba nedokázal vystřelit.
40:26 Hradec si hnedka vytvořil několik golovych šancí a Hušek z dorážky snižuje.
40:25 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 3:5
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:5)
38:38 Netrefa naplno využil nová pravidla a nedal Charouzovi šanci.
38:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa z trestného střílení (2:5)
38:20 Další zákrok Charouze.
38:00 Forman se snažil něco vymyslet nakonec zvolil střelu s kterou Charouz neměl problém.
36:58 Hušek vybojoval míček a předložil Martínkovi, který se z blízkosti nemýlil.
36:57 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #3 Adam Hušek (2:4)
36:25 Otcovský ted vyslal do brejku Šejvla s Kunartem.
35:20 Brejk hostů skončil v boční sítce Charouzovi branky.
35:05 Erbsova střela končí vedle.
34:00 Pohledná kombinace Hradce končí jen střelou vedle.
33:35 Charouz nyní drží svůj tým.
32:55 Forman nádherně našel Pěničku, ten ale netrefil bránu.
32:22 Charouz skvěle zasahuje svojí maskou.
30:26 Hušek prověřil Šika střelou ze středu hřiště.
29:48 Obrovský tlak na bránu Charouze končí jen standartkou Bohemky.
28:20 Bartoš ted dobře odrazil nápor dorážejících klokanů a udržel míček pro Hradec.
27:11 Zmatek před bránou Charouze, ale skore se nemění.
24:53 Hušek našel před prázdnou bránou Martínka, ten ale minul.
24:46 Netrefu ze středu netrefil bránu.
23:50 Erbs vystřelil od mantinelu, ale opět zasahuje dnes zatím bezchybný Šik.
22:10 Po dvou chybách v rozehře domácích Hosté odskakují na rozdíl tří branek.
22:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #38 Jan Malič (1:4)
21:56 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Filip Horák, asistoval #15 Lukáš Netrefa (1:3)
21:26 Ted se o rozehru pokouší Hradec.
20:40 Hosté kombinují na vlastní půlce.
20:01 Buly pro Hosty.
19:01 Začala poslední minuta první třetina.
17:50 Charouz dobře vychytal Formana.
16:57 Souček ted vstřelil krásný gol, ale není uznán pro hru vysokou holí.
16:11 Po delší odmlce na míčku domácí.
15:40 Bohemka se ted drží na polovině Hradce.
13:10 Šrajbr předvedl pěkné solo, které zastavil až pohotový Šik.
12:52 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #81 Filip Forman (1:2)
12:05 V oslabení utekl Hušek s Kašparem a je z toho vyrovnání.
12:04 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #3 Adam Hušek (1:1)
11:21 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
10:45 Charouz dobře zasahuje proti střele z půlky hřiště.
10:20 Bohemka se snaží něco vymyslet, ale domácí dobře brání.
09:02 Hosté v plném počtu.
08:10 Obrovská šanci kdy po střele z první nastřelil Šrajbr tyč.
07:15 Domácí se snaží něco vymyslet při své přesilové hře. Zatím nebezpečnější hosté.
07:01 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
06:23 Šrajbr s další přesnou rozehrou, tentokrát hledal Huška, který nastřelil jen blok.
05:25 Na zemi po ostrém souboji zůstal hráč hostí, ale vypadá, že to bude v pořádku.
04:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (0:1)
04:12 Bohemka úspešně napadá domácí rozehru, ale zatím bez větší šance.
02:30 První povedená akce domácích po ose Šrajbr Souček skončila pouze na Šikovi.
01:45 Nyní se na míček dostávají i domácí a snaží se o rozehrávku.
00:58 Hostujicí tým začíná náporem.