• 61 60:59
    7:6
    (Novák)

Sokol Pardubice - Florbal Primátor Náchod 7:6p
branky: 15. Filip Novák, 24. Filip Novák, 26. Adam Šmíd, 35. Vojtěch Kaluža, 40. Lukáš Kučera, 48. Lukáš Kučera, 61. Lukáš Kučera - 27. David Kaválek, 29. Jiří Kohoutek, 29. David Cejnar, 39. Henrich Klimeš, 42. Henrich Klimeš, 58. David Cejnar; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Haleš 21 - Dominik Hanuš 22; po třetinách: 1:0, 4:4, 1:2, 1:0
60:59 GÓL Sokol Pardubice! 7:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #43 Filip Novák (7:6)
60:01 Začíná 5 minutová hra 3 na 3.
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Čečetky: S jedním bodem ze zápasu nemůžeme být spokojeni. Do příštích zápasů musíme být produktivnější, lépe řešit přečíslení a nenechat si dát laciné branky z toho, že máme míček. Doufám že se neuspokojíme a budeme stejně hladoví jako dnes. Pak získáme další body, které potřebujeme ke společnému cíli. Díky soupeři za náročné a férové utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Milana Randy: Přes soupeřův blok v obranném pásmu jsme se těžce dostávali, vymýšleli složité přihrávky a z nich pak plynuly soupeřovi brejky. Konec třetí třetini jsme se si měli lépe pohlídat. Díky Náchodu za zápas a těšíme se na sobotní odvetu.
60:00 Střely ve 3. třetině - 14:12
59:00 Běží poslední minuta základní části zápasu.
57:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #16 David Cejnar, asistoval #5 Henrich Klimeš (6:6)
57:12 Pardubice šly 3 na 2, ale po pěkných přihrávkách Novák přestřelil.
56:30 Haleš si dnes dostatečně zachytá. Pardubická obrana dost často propadá.
51:43 Petrželova střela se odrazila od Hanušovi nohy a zamířila mimo ohrožení branky.
49:56 Haleš teď nadvakrát Pardubice zachránil.
48:03 Vyloučen hráč #66 David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
47:42 GÓL Sokol Pardubice! 6:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (6:5)
47:30 Domácí vystřelili dvakrát do Hanuše, potom hosté vyhodili míček na druhou půlku hřiště.
46:24 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Prouza družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
42:47 O. Kaválek se prokličkoval do koncovky, nakonec přestřelil.
41:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Henrich Klimeš bez asistence (5:5)
41:40 Haleš nejprve předvedl skvělý zákrok, další dorážku už však nemohl stihnout.
41:00 Haleš vyhodil míček na Nováka a ten zakončil střelou. Ta byla však hned do Hanuše.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. třetině - 6:9
39:17 GÓL Sokol Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera bez asistence (5:4)
38:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #5 Henrich Klimeš, asistoval #16 David Cejnar (4:4)
38:11 Lukáš Kučera strefil tyčku.
37:37 Dnešní utkání sleduje 47 diváků.
34:13 GÓL Sokol Pardubice! 4:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #6 Vojtěch Kaluža, asistoval #87 Rostislav Verner (4:3)
34:13 Pardubice využívají svou první přesilovku.
32:50 Vyloučen hráč #5 Henrich Klimeš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
28:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #16 David Cejnar, asistoval #15 Martin Brejtr (3:3)
28:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #17 Jiří Kohoutek (3:2)
26:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #66 David Kaválek, asistoval #51 František Donaj (3:1)
26:28 Náchod přece jen přesilovku využívá a snižuje tak na 3:1.
25:16 GÓL Sokol Pardubice! 3:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #6 Vojtěch Kaluža (3:0)
25:16 I přes oslabení Adam Šmíd skóruje.
24:52 Vyloučen hráč #93 Petr Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
24:52 Petr Kučera si při střídání v přerušené hře nezapomněl pošťouchnout protihráče. Rozhodčí byli pozorní a vyslali ho zaslouženě na trestnou.
23:55 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #81 Patrik Bartoš (2:0)
23:55 Filip Novák svým dnešním druhým gólem v utkání zvyšuje na 2:0.
23:37 Pajkrtovu střelu zblokoval protihráč.
23:00 Kaluža po nahrávce od L. Kučery zkusil střelu, ale ta zase prošla kousek od branky hostí.
20:35 Šmíd chtěl poslat svému spoluhráči na útočné polovině. Ale poslal ji protihráči a Náchod mohl jít do rychlého protiútoku.
20:00 Střely v 1. třetině - 8:6
19:09 Hanuš předvedl rychlý přesun a vykryl střelu Lukáše Kučery.
18:57 Donaj střílí dělovku těsně mimo Halešovu branku.
18:26 Kalužova střela proletěla nad brankou a míček skončil za mantinely.
15:50 Šmíd zkusil prudkou střelu z půlky hřiště, ta proletěla těsně vedle branky Hanuše.
15:33 Poupovu střelu Haleš vyrazil.
14:35 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #43 Filip Novák, asistoval #66 David Petržela (1:0)
14:35 Novák po přihrávce od Petrželi doťuknul míček bekhendem do branky. Pardubice jdou jako první do vedení.
13:10 Pajkrtovu střelu zblokoval Kaluža.
12:08 Kohoutek měl zablokovanou hokejku, tak mají Pardubice rozehrávku na půlce hřiště.
10:35 Bartoš poslal přihávku do rohu, tam na ní ale nikdo nečekal.
09:30 Lukáš Kučera vystřelil do první protihráče stojího před ním.
08:10 Novákovu střelu Hanuš zlikvidoval.
07:40 Kaluža nastřelil míček dopředu před branku, ale Czeszewki si s nim nedokázal správně poradit.
07:05 Hosté rozehrávají z půlky hřiště.
06:09 Špicner se dostal ke koncovce z dálky, Haleš tuto střelu s přehledem chytil.
02:45 Náchodští se hnali do útoku, ale Verner tento útok zastavil.
00:27 Šmíd zkusil zaběhnout mezi dva hráče, a to nebyl dobrý nápad. O míček přišel a Náchod je dnes první, kdo vystřelil.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.