7:8
    Vilém KAVAN
    (Zeman)

FbC EMER SHOP Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:8p
branky: 17. Michal Šrajbr, 24. Michael Souček, 32. Mikuláš Ryba, 44. Radim Kunart, 51. David Krása, 55. Adam Hušek, 55. Mikuláš Ryba - 10. Jakub Ucháč, 14. Martin Zeman, 18. Josef Huňat, 25. Petr Tlapa, 25. Daniel Šterbák, 27. Daniel Richtr, 46. Matyáš Velc, 62. Vilém Kavan; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 33 - Lukáš Bezpalec 34; po třetinách: 1:3, 2:3, 4:1, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
64:49 Komentář Davida Hegera: Na začáteku utkání, až na pár chyb výborný výkon, po obdržených brankách šla morálka a týmový výkon dolů a soupeř výsledkově odskočil.Ve třetí třetině jsme to byli opět my,jako v posledních zápasech.Děkuji hráčům, kolegům za utkání rodíčům a nehrajícím hráčům za pomoc při pořádání a divákům za podporu.
64:49 Komentář trenéra hostů: V dnešním zápase ve kterém už o nic nešlo jsme nepředvedli příliš vydařený výkon. Po včerejším výborném zápase dnes trošku zklamání. Děkujeme soupeři za zápas
61:54 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #46 Vilém Kavan, asistoval #23 Martin Zeman (7:8)
61:54 Hra bez brankáře se Spartě vyplatila a Kavan po křižné přihrávce rozhoduje utkání.
60:58 Hradec mohl jít na prázdnou branku, avšak útočník střílenou přihrávku nezpracoval.
60:01 Sparta to hned od začátku zkouší ve 4 hráčích bez brankáře.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely na branku ve třetí části: domácí - 17, hosté 11
59:05 Hradec měl standartku na velkém brankovišti, avšak stejně jako posledně skončila na prvním hráči ve zdi.
58:24 Sparta je zpět v pěti hráčích a zápas se nyní odehrává ve velmi vysoké rychlosti.
56:24 Vyloučen hráč #16 Filip Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
56:15 Domácí hráči jsou nyní jak na koni. Domácí Krejčí V. skončil po nepěkném zákroku za mantinelem, avšak rozhodčí ruku k nelibosti diváků nezvedají.
54:50 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 7:7
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #17 Radim Kunart (7:7)
54:50 A Hradec vyrovnává utkání! Střelu Kunarta senzačně dorazil šikovný mladík Ryba.
54:09 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
54:09 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 6:7
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #3 Adam Hušek, asistoval #8 David Rosulek (6:7)
54:09 Po další hrubé chybě v obraně Sparty se Hušek ocitl sám s míčkem před brankou a se štěstím prostřelil již ležícího brankáře.
52:39 Po hrubé chybě v obraně se domácí Rosůlek dostal sám před brankáře, avšak nepovedlo se mu uspokojivě zakončit a míček tak skončil pouze ve výstroji brankáře Sparty.
50:33 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 5:7
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #26 Martin Krejčí (5:7)
50:33 Krása krásně obešel několik protihráčů a pak zakončil střelou pod břevno.
48:53 Po chybě v obraně šel hráč Sparty do brejku, jenž Hejčl bravůrně zlikvidoval.
47:17 Vyloučen hráč #80 Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
45:29 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Matyáš Velc, asistoval #21 Daniel Richtr (4:7)
45:29 Hradecký odchovanec Velc se prosazuje, dnes však bohužel v dresu hostí.
44:00 Vyloučen hráč #87 Ondřej Erbs družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání
44:00 Vyloučení domácího Erbse se příliš nelíbí fanouškům.
43:28 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 4:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #62 Johan Liebich (4:6)
43:28 Hradec neměl v přesilovce žádnou loženou šanci, ale chvíli poté se dostává do brejku Kunart, jenž protlačil míček až za brankovou čáru.
41:25 Domácí měli standartku na hraně velkého brankoviště, avšak trefili pouze zeď.
41:10 Vyloučen hráč #46 Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
39:59 Střely na branku v 2. části: domácí - 15, hosté - 11
35:47 Sparta je v plném počtu, Hradci se příliš nedařilo, a tak se dá říci, že více šancí měli spíše hosté.
34:41 Hejčl se blýskl neskutečným zákrokem, když ležíc na zádech vyrazil rukou střelu po křižné přihrávce.
33:47 Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:48 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 3:6
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #4 Jakub Weisser (3:6)
31:48 Po střele na hostujícího brankáře z něj Weisser dokázal dostat míček a přihrát jej na Rybu, jenž nádherně zavěsil pod břevno.
26:57 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #21 Daniel Richtr, asistoval #89 Martin Remeš (2:6)
26:22 Vyloučen hráč #93 David Stružinský družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Šterbák, asistoval #93 Ondřej Hurt (2:5)
24:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #25 Petr Tlapa, asistoval #89 Martin Remeš (2:4)
24:42 Sparta právě vstřelila hodně zvláštní branku. Během odloženého vyloučení hráč Sparty naběhl do domácího brankáře a zalehl jej, rozhodčí však tuto skutečnost nevzali v potaz a míček do domácí svatyně tak nebylo problém dostat.
23:47 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček bez asistence (2:3)
23:47 Hradec měl nádhernou kombinaci na velkém brankovišti, kterou ale lapil gólman. To je však nemusí mrzet, neboť již o několik vteřin později nádherně vymetl levou šibenici Souček.
20:02 Úvodní bully 2. části urvala na svou stranu Sparta.
20:01 Střely na branku v 1. části: domácí - 9, hosté - 18
17:30 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #75 Josef Huňat, asistoval #42 Daniel Riley (1:3)
17:30 Sparta rychle odpovídá. Ze skrumáže před hradeckou bránou vypadl míček a dokutálel se až za gólmana.
16:31 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #92 Michal Šrajbr, asistoval #3 Adam Hušek (1:2)
16:31 A hradečtí přesilovku využívájí! Po několika příhrách na soupeřově polovině Šrajbr vyběhl po levé straně a prostřelil hostujícího gólmana.
16:07 Vyloučen hráč #89 Martin Remeš družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
13:48 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Martin Zeman, asistoval #29 Jan Kolář (0:2)
13:48 Sparťanští šli do rychlého útoku, dostali se do rohu, odkud Kolář nahrál do 2. vlny na Zemana, jenž proměnil
09:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #47 Šimon Špaček (0:1)
09:28 Ucháč vystřelil z poloviny a střela prošla až za domácího brankáře.
08:35 Hejčl zlikvidoval sparťanskou akci 3 na 1.
04:10 Hra se prozatím přelévá ze strany na stranu bez vyložených šancí.