3:10
    Matyáš BACHMAIER
    ()

Florbal Primátor Náchod - Kanonýři Kladno 3:10
branky: 15. Daniel Kříž, 26. Michal Hejzlar, 51. Marek Svoboda - 4. Tomáš Sochor, 25. Tomáš Sochor, 28. Vojtěch Novák, 33. Lukáš Molhanec, 38. Vojtěch Řádek, 44. David Burda, 46. Tomáš Sochor, 49. Milan Všetečka, 52. Vojtěch Řádek, 53. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 21, Jan Mareš 2 - Marek Pospíšil 7; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: 'Dnes nám nefungovala rozehra. Přes dobrý obranný blok soupeře jsme se nebyli schopni vůbec dostat do pásma a tím pádem jsme si vytvořili minimum šancí. Je před námi ještě dlouhá cesta, musíme se zlepšit zejména ve hře na balónku. Gratuluji Kladnu k zasouženému vítězství.'
60:00 Komentář trenéra hostů: Celý zápas jsm vydrželi hrát rychle a přesně s míčkem, od druhé třetiny jsme začali dávat góly a dokráčeli tak k výhře.
52:26 GÓL Kanonýři Kladno! 3:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (3:10)
52:26 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Jan Mareš družstva Florbal Primátor Náchod
51:44 GÓL Kanonýři Kladno! 3:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #50 Vojtěch Řádek bez asistence (3:9)
50:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda, asistoval #12 Daniel Kříž (3:8)
48:06 GÓL Kanonýři Kladno! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #22 Milan Všetečka, asistoval #50 Vojtěch Řádek (2:8)
45:32 Timeout Florbal Primátor Náchod
45:32 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (2:7)
43:45 Vyloučen hráč #7 Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
43:10 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 David Burda bez asistence (2:6)
37:10 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #50 Vojtěch Řádek, asistoval #6 Daniel Šebela (2:5)
32:48 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Lukáš Molhanec bez asistence (2:4)
27:48 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #6 Daniel Šebela (2:3)
25:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #69 Michal Hejzlar, asistoval #5 Henrich Klimeš (2:2)
24:02 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
14:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž bez asistence (1:1)
03:44 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1