7:3
    Patrik KARGER
    (Šnejdar)

FBC Liberec - Florbal Chomutov 7:3
branky: 9. Ondřej Bartoš, 18. Vladimír Trčka, 22. Šimon Stránský, 26. Martin Čermák, 44. Jakub Jaroš, 45. Tomáš Pšenička, 53. Vladimír Trčka - 40. Vojtěch Bernas, 55. Petr Šnejdar, 60. Patrik Karger; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Král 31 - Jan Štěpánek 35; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Dnes jsme byli o něco lepší než soupeř, ale hra byla jedním slovem juniorská. Pořád se hrálo nahoru dolu, s extrémním množstvím chyb na obou stranách. Ze zápasu mě bolí oči. Věřím však, že s chyb se dokážeme poučit.
60:00 Komentář trenéra hostů(Martin Bocian): Dnes mohu hráčům poděkovat za výkon, který odevzdali proti početnějšímu a kvalitnějšímu soupeři. Udělali jsme, co bylo v našich silách a skvěle zachytal náš brankář. Soupeři blahopřejeme k vítězství a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Nejlepší hráči: Liberec: Vladimír Trčka ; Chomutov: Ondřej Soukup
60:00 Střely celkem: Liberec: 42 ; Chomutov: 34
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 15 ; Chomutov: 11
59:24 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Patrik Karger, asistoval #56 Petr Šnejdar (7:3)
59:24 Dorážce už Král nedokázal zabránit.
57:45 Pěkná střela Ballatyho neskončila v bráně.
54:32 GÓL Florbal Chomutov! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #56 Petr Šnejdar, asistoval #93 Ondřej Jančík (7:2)
54:32 Klasické nedáš dostaneš.
54:16 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #33 Vojtěch Bernas.
53:23 Timeout Florbal Chomutov
53:11 Král vyvhytal únik dva na nikoho.
52:46 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #23 Martin Čermák (7:1)
52:46 Trčka se trefuje střelou po zemi.
49:19 Vyloučen hráč #18 Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
48:52 Vyloučen hráč #80 Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
48:28 Trčka ze středu trefuje pouze helmu Štěpánka..
47:46 Domácí nevyužili přesilovku 5x3.
46:42 Vyloučen hráč #80 Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry
46:42 Liberec bude hrát přesilovku 5x3.
45:46 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
45:46 Liberec si zahraje přesilovou hru.
44:53 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Tomáš Pšenička, asistoval #8 Šimon Stránský (6:1)
44:53 Stránský prošel kličkou přes jednoho hráče a našel Pšeničku, který neměl problém vstřelit gól.
43:02 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #18 Tomáš Ballaty (5:1)
43:02 Jaroš nádhernou střelou navyšuje skóre.
42:55 LIberec na míčku.
41:25 Kvasnička zabllokoval střelu Kargera.
40:01 I na potřetí bule pro Liberec.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec:11 ; Chomutov: 13
39:59 Třetina končí soubojem o míček.
39:20 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
39:01 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #80 Ondřej Soukup (4:1)
38:48 Král znovu podržel svůj tým.
35:15 Liberec drží míček na útočné polovině.
34:48 Stránský mimo tři tyče.
33:16 Kvasnička měl relativně dost času umístit míček do brány, ale Štěpánek vytasil ruku a znemožnil vsřelení gólu.
31:45 Ballaty čistě u mantinelu odebral míček.
28:20 Král vypinkal míček mimo branku a zabránil CHomutovu vstřelit branku.
26:10 Král vychytal chomutovského hráče v samostatném úniku.
25:19 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák z trestného střílení (4:0)
25:19 Čermák koupačkou proměňuje trestné střílení.
22:45 Matušů zablokoval střelu jednoho z chomutovských hráčů.
21:12 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #17 Vladimír Trčka (3:0)
21:12 Trčka krásně prostrčil míček na Stánského, ten šel do výjezdu a trefil růžek branky.
20:01 Začala nám druhá třetina a bule opět pro Liberec.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 16 ; Chomutov: 10
19:03 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:31 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #8 Šimon Stránský (2:0)
15:59 Liberec přečkal přesilovou hru, bez vážnějších problémů.
13:59 Vyloučen hráč #77 Ondřej Šorm družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
13:59 Liberec hrál tak cca půl minutu v šesti, ale těm šesti hráčům to nepřišlo vůbec divné.
11:51 Čermák z malého výjezdu trefil pouze Šťěpánka.
10:25 Jarošovu dobrou střelu se snažil do brány doklepnout Šorm, ale nepovedlo se.
08:57 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš, asistoval #92 Jakub Daníček (1:0)
08:57 Dančček našel před bránou samotného Bartoše a ten bekhendem poslal míček do sítě. Liberec otvírá dnešní skóre a vede 1:0.
07:40 Ševčík trefil tyč.
06:30 Trčka si v oslabení vymíchal pár hráčů, ale střelu umístil do Štěpánka.
04:56 Vyloučen hráč #8 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
04:56 Dnešní první přesilovou hru si zahraje Chomutov.
03:12 Čermák zkoušel střelu z první, ale jeho střela šla mimo tři tyče.
01:43 Jaroš střílí vedle brány a míček přešel i mantinely.
00:01 Dnešní utkání začalo, bule pro LIberec, ale Chomutov hned napadá.