• 60 59:29
    5:2
    ()

Florbal Ústí - FbC Plzeň 5:2
branky: 10. Jan Peška, 19. Michael Brabec, 40. Václav Vavruška, 50. Filip Vybíral, 60. Ondřej Kawulok - 28. Ondřej Horažďovský, 44. Vít Malý; rozhodčí: Martin Kněžík - Jiří Kropáček; vyloučení: 6:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 25 - Matouš Eret 32; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1
60:00 Komentář domácího trenéra L. Pekárka: Dnes velmi náročné utkání. Rozhodl větší důraz a skvěle odbráněné oslabení. Nicméně nemůžeme se nechávat hloupě vylučovat. Soupeř nám svými nevyužitými přesilovkami vlil krev do žil, které nás nakopli. Děkuji soupeři za utkání
60:00 Komentář hostujícího trenéra: V. Michálka: Dneska jsme prohráli právem, protože není možné mít tolika přesilovek a nedat ani jeden gól. Bohužel jsme doplatili na špatné zakončení. Musím pochválit soupeře, který byl v nejsilnější sestavě a bylo to vidět. Děkuji soupeři a divákům. Zítra musíme ukázat lepší výkon.
59:29 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok bez asistence (5:2)
59:29 Kawulok běžel sám na odkrytou branku a Horažďovský ho úplně zbytečně sekl přes koleno, ale toho nezastavilo a i tak dává gol
58:51 Vyloučen hráč #19 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
58:51 Vyloučen hráč #19 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
58:20 Timeout FbC Plzeň
58:20 Plzeň v šesti
58:20 Hosté si berou oddechový čas
58:20 Hrabě teď drží domácí
56:39 Dominátor opět fantasticky betonem
53:27 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
53:27 Deseti kilový Friedel posla za manťák 70 Kilového Plzeňáka.... Taky nechápeme
52:13 Plzni se přesilovka moc nevyvedla
50:27 Vyloučen hráč #10 Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
49:47 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Filip Vybíral, asistoval #19 Jan Peška (4:2)
49:47 Vybíral zpracoval centr do vápna na prsa a ze jedničky ze vzduchu uklidil míček do kasy
47:27 Ústí se momentálně nachází v lese
46:45 Další gol Plzně neuznán
43:46 A máme tu drama
43:45 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #37 Matěj Šebek (3:2)
43:35 Malého střela z půlky neměla malou razanci a tak propadá až za záda Dominátora
42:24 Šmátral zase vyšmátral
41:40 Vašek Vavruška ničí svůj hrací nástroj
40:01 Pavel Vlček opět prohrává úvodní buly
39:03 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška bez asistence (3:1)
39:03 Vavruška na půlce položil bránícího obránce na zadek a už po ...... nevíme kolikaté střele konečně vymetl totálně vikýřek
38:15 Herzina v dobré příležitosti, ta ale nekončí golem
35:52 Plzeň teď zavřela domácí na jejich polovině
32:52 Plzeň ve vlastním oslabení šla sama na golmana..... Dominátor se blýskl neskutečným zákrokem
32:45 Ústí tlačí a tlačí, ale gol nepřichází
30:58 Rozjede Ústí kolotoč?
30:57 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
29:32 Zvoní tyč! Plzeň začínat tlačit
27:02 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #30 Michael Brabec (2:1)
27:02 Tečovaná střela od půlky končí za zády Dominátora
26:18 ,,Granát' Herziny neprověřil golmana
24:49 Plzeň se už radovala z golu , ale radost jim přerušil sudí , který píská vysokou hůl
21:08 Dnešní tempo hry bych přirovnal turnaji starších žáků, kteří tu hráli před tímto zápasem. Tak doufejme že se to změní
20:30 Plzeň nezůstává pozadu a také si připisuje první střelu
20:15 Domácí vlétli do třetiny a hned si připisují první střelu
20:01 Úvodní buly 2. třetiny opět pro hosty
18:33 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec (2:0)
18:33 Vavruška se tlačil do zakončení (pátého) a při střele trefil bránícího obránce a máme tu vlastní gol
16:58 Vavruška v dobrém úniku ve vlastním oslabení, ale golman PLzně vytáhl neskutečný zákrok
16:04 Plzeň si vytváří dobré šance, ale ne a ne dát gol
15:04 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
14:16 Peška se dneska asi dobře vyspal, jelikož měl další velkou příležitost
09:36 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Jan Peška, asistoval #58 Filip Vybíral (1:0)
09:36 Ústí vařilo Plzeň na jejich polovině, což vyústilo nádherný gol ruky šmátralky. Mohli jsme vidět krásný cross a totální vikýř.
07:56 Vavruška podruhé opět do bloku
06:01 Ruka šmátralka Jana Pešky poprvé v akci a hned z toho byla šance Kawuloka.
03:56 Vavruška poprvé a do bloku
02:20 Plzeň si nevytvořila moc šancí a domácí jsou v pěti
00:20 Vyloučen hráč #19 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry
00:20 Přísné vyloučení Pešky posílá domácí hráče do oslabení
00:00 Zdravím čtenáře, vítáme vás u dnešního 4.kola KB ligy juniorů dnes se o body porvou domácí ,,špíleři' z Ústí nad Labem a tým hostů FbC Plzeň. Dnešním onlinem vás provede dvojce Miroslav Fořt a Martin Fuchsig.