• 61 60:51
    9:10
    ()

BLACK ANGELS - FBC Liberec 9:10p
branky: 5. Tomáš Čáslava, 7. Matouš Burian, 28. Filip Rulíšek, 31. Matouš Burian, 36. Štěpán Čejka, 42. Tomáš Čáslava, 48. Matouš Burian, 54. Matouš Burian, 59. Tomáš Čáslava - 6. Tomáš Pšenička, 8. Lukáš Lhota, 11. Martin Čermák, 25. Vladimír Trčka, 31. Jakub Jaroš, 36. Jakub Jaroš, 40. Tomáš Pšenička, 40. Lukáš Lhota, 60. Tomáš Martin Matušů, 61. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 22 - Jan Král 35; po třetinách: 2:3, 3:5, 4:1, 0:1
60:51 GÓL FBC Liberec! 9:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Tomáš Pšenička bez asistence (9:10)
60:01 Liberec utocí a neuspesne zakoncuje a do utoku se dostavaji blaci
60:00 Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Dvě třetiny jsme se nechávali opít rohlíkem. Jinak náš klasický zápas s Libercem. Ve třetí třetině to už vypadalo, že to obrátíme. Jenže je to juniorský florbal a nakonec bereme jen bod. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Saláta: Dvě třetiny jsem hráli relativně dobře, ale ta třetí byla dost slabá. Soupeř na nás zatlačil a my to nebyli schopni zvládnout. Na hranici našich možností jsme ale odehráli celý zápas a ani na konci to nezabalili. Za to klukům a za dva body klukům děkuji. Soupeři rovněž, za férový boj.
59:02 GÓL FBC Liberec! 9:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #29 Lukáš Lhota (9:9)
58:20 GÓL BLACK ANGELS! 9:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #19 Štěpán Čejka (9:8)
57:56 Nyní se hraje hodne nahoru dolu
57:05 Liberec stale odolava tlaku domacích
56:36 Blaci kobinuji v utocnem pasmu a ztraci balon
53:49 GÓL BLACK ANGELS! 8:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #86 Adam Bouček (8:8)
53:44 Blaci odolavaji presilovce liberce a dostavaji se do breaku
52:06 Vyloučen hráč #14 Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká florbalka
51:40 Blaci odolavaji utoku liberce a dostavaji se do breaku
50:18 Hraci liberce se snazi dostat k brance soupere ale bez uspechu
48:57 Hrac liberce se dostava do breaku ale straci a blaci opet kombinuji v utocnem pasme
47:43 GÓL BLACK ANGELS! 7:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #19 Štěpán Čejka (7:8)
47:03 Vyloučen hráč #37 Matěj Volejník družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
41:09 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava bez asistence (6:8)
40:01 PRvní buli treti tretiny vyhravají domaci
39:30 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (5:8)
39:04 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Tomáš Pšenička, asistoval #8 Šimon Stránský (5:7)
38:20 Liberec kombinuje v utocnem pasmu ale straci a je z toho protiutok
36:47 Nyní jsou na balonu spíše hráči liberce
36:03 Vyloučen hráč #25 Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi
35:30 Hraje se nahoru dolu
35:25 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #73 Filip Rulíšek (5:6)
35:01 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš, asistoval #37 Matěj Volejník (4:6)
30:45 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Jakub Jaroš bez asistence (4:5)
30:29 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (4:4)
30:14 Liberec rozehráva ale na stredu straci a bleci opět zakladaji utoka ohrozuji souperovu branku
28:40 Blaci pekne kombinuji v utocnem pasmu a liberci se nedari ziskat balon
27:34 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (3:4)
27:12 Vyloučen hráč #23 Martin Čermák družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
26:49 Blaci jsou stale na balonu
25:36 Hraci Liberce jdou do breaku ale straci a je z toho protiutok domacich
24:19 Hraje se v plnem poctu
24:07 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka bez asistence (2:4)
23:45 Liberec odolava presilové hre blacku
22:19 Vyloučen hráč #66 Tomáš Martin Matušů družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
21:32 Balonek ziskali Blaci a tlaci na soupere
20:01 První buli druhe tretiny vyhravaji hoste
18:20 Liberec uspesne odolává Black Angels ale ty se nedali a utocí dál
15:49 Hoste ubranili souperovu presilovou hru
14:39 Blaci kombinují v utecnem pasmu a strelou ohroyuji souperovu branku
13:49 Vyloučen hráč #18 Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
13:31 Hostům se nedaří rozehrat u braky domacích a jdou stridat
11:20 Nyní se Liberci nedaří u vlastní brany ale dostavaji se z toho a zakladají utok
10:32 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Martin Čermák, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:3)
09:49 Tomas Caslava ohrozuje souperovu branku ale je to TIC
08:57 Domaci uspesne odlavají oslabení a stridaji
08:41 Vyloučen hráč #79 Lukáš Staněk družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
07:42 GÓL FBC Liberec! 2:2
07:42 BLaci toho nevyuyili a straci
06:54 Liberec je opatrnější v zalození utoku a straci balonek u sve branky
06:15 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
05:48 Nyní se hraje hodně nahoru dolu na obě strany
05:10 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:1)
04:41 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #72 Dominik Janda (1:0)
02:50 BA opet neuspesne zakladaji utok
01:20 Domácí se poprvé pokusili ohrozit soupere ale ten okamzite vyrazil do protiutoku
00:01 Úvodní buli vyhrávají domácí Black angels
00:00 Vítejte u 4. kola KB ligy juniorů