6:18
    Adam BOUČEK
    ()

FBŠ SLAVIA Plzeň - BLACK ANGELS 6:18
branky: 7. Tomáš Vlček, 14. Filip Sichinger, 23. Jiří Löffelmann, 27. Tomáš Voříšek, 29. Adam Stejskal, 47. Patrik Med - 3. Lukáš Staněk, 4. Tomáš Čáslava, 6. Adam Bouček, 7. Jakub Vávra, 14. Štěpán Merta, 16. Štěpán Čejka, 17. Oldřich Jireček, 18. Matouš Burian, 19. Dominik Janda, 29. Matouš Burian, 32. Filip Rulíšek, 41. Tomáš Čáslava, 50. Dominik Janda, 52. Tomáš Čáslava, 52. Martin Obuškevič, 53. Jakub Vávra, 58. Filip Rulíšek, 60. Adam Bouček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:5; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Dolák 41 - Jiří Procházka 27; po třetinách: 2:9, 3:2, 1:7
60:00 Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Rozdíl třídy, spokojený můžu být jen se druhou třetinou. Na druhou stranu jsem rád, že jsme o víkendu kvůli absenci spousty kluků zapojili téměř všechny možné hráče, kteří odehráli své první minuty v KB. Díky za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostů: Těžko hodnotit takové zápasy. Jsme rádi, že jsme si vyzkoušeli hru v šesti. Až na druhou třetinu to tam padalo a těšíme se na další zápasy. Děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině: FBŠ Slavia Plzeň 7, BLACK ANGELS 23
59:59 Převaha hostů se projevila na výsledku, ale gólové hody se určitě musely divákům líbit.
59:44 GÓL BLACK ANGELS! 6:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček bez asistence (6:18)
59:05 Hosté ještě můžou potrénovat hru v šesti.
59:00 Vyloučen hráč #91 David Příhoda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:46 GÓL BLACK ANGELS! 6:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:17)
55:45 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #37 Adam Stejskal.
55:45 Domácí oslabení přežili a navíc mají k dobru trestné střílení v podání Adama Stejskala. Uvidíme zda bude mít klidnou hlavu.
55:21 Sedmnáctý gól zachránila tyč.
53:32 Vyloučen hráč #99 Dominik Dolejš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:32 Dolejš zboural Pika i půlku hřiště a odpočine si.
52:45 GÓL BLACK ANGELS! 6:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #79 Lukáš Staněk (6:16)
51:53 GÓL BLACK ANGELS! 6:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:15)
51:52 Obuškevič stihl udělat otočku 360 na středu a přesně mezi ruku a nohu nedal Dolákovi šanci.Možná by stihl i 720.
51:05 GÓL BLACK ANGELS! 6:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (6:14)
49:06 GÓL BLACK ANGELS! 6:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:13)
49:05 Tak to netrvalo dlouho. Nahrávka přes celou šířku hřiště a střela do prázdné.
48:47 Domácí obrana si zatím počíná proti šesti Blackům dobře.
47:23 Vyloučen hráč #18 Adam Hašek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
46:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #68 Jiří Löffelmann (6:12)
46:49 Löffelmann z rohu našel osamoceného Meda, který si připisuje svůj první gól.
45:26 Pilík v šanci. Procházka vůbec nevěděl kde se míček nachází, našel ho pod nohami.
44:30 Po nepřesné pasáži hry jsou na míčku hosté a znovu bez golmana.
41:20 Hosté opět v šesti.
40:41 GÓL BLACK ANGELS! 5:12
40:40 S první střelou si Dolák poradil, následná dorážka končí v brance.
40:00 Střely ve druhé třetině: FBŠ Slavia Plzeň 16, BLACK ANGELS 14
39:59 Při hře 5 na 3 jsme gól neviděli. Domácí si vytvořili několik šancí, ale skončily většinou na stehnech obránců nebo zasahoval výborný Procházka. Nutno podotknout,že tato třetina byla zcela rozdílná, než ta předchozí a převaha Blacků už nebyla výrazná.
38:18 Procházka v bráně čaruje.
38:05 Vyloučen hráč #70 Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
38:05 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
35:12 Hosté v plném počtu rozjíždějí další útok. Blažek zachytil přihrávku.
34:57 Burian vykličkoval před Doláka, golman domácích úspěšný.
34:18 Voříšek nechtěl být sobec a v situaci 2 na 1 přihrával, toto řešení nebylo správné.
34:00 Blažek našel osamoceného Mošnu, ten si střelu připravoval a Procházka se stihl přesunout.
33:11 Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:02 Ruce rozhodčích nahoře, uvidíme přesilovku domácích.
31:42 Hašek vystřelil do ideálního místa, Procházka však vytáhl výborný zákrok.
31:05 GÓL BLACK ANGELS! 5:11
30:02 Blažek křižnou nahrávkou našel Mikoláška, ten skákavý míč netrefil.
29:18 Jonáš ve dvou šancích za střídání pouze do Procházky.
28:33 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (5:10)
28:32 Hosté hrdinsky v šesti, Adam Stejskal klidnou hlavou zakončuje do prázdné branky.
28:09 GÓL BLACK ANGELS! 4:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #61 Matyáš Pik (4:10)
28:08 Tak sem to zakřikla. Burian střílí desátý gól.
27:50 V další šanci Mošna přestřeluje. Domácí vypadají jako polití živou vodou.
27:17 Jonáš ve velké šanci pouze do hrudi Procházky.
26:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #73 Tomáš Voříšek, asistoval #99 Dominik Dolejš (4:9)
26:13 Dolejš si vzal míček míček v rohu, proběhl celé hřiště, udělal si z hráčů kužely, nahrál Voříškovi před odkrytou branku a ten už neměl těžkou práci.
25:15 Hosté v situaci 2 na 1 neuspěšní.
24:20 Vyloučen hráč #46 Jakub Vávra družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
22:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #68 Jiří Löffelmann, asistoval #96 Matěj Soukup (3:9)
22:27 Z následné rozehrávky tu máme snížení.
22:23 Soukup se vydal bleskurychle dopředu, přihrál Pacandovi, ten se střelou vyčkával.
21:20 Hosté hrají v šesti, proč to nezkoušet.
20:00 Střely v první třetině: FBŠ Slavia Plzeň 9, BLACK ANGELS 22
19:59 Hrozivá třetina končí. Uvidíme jak domácí přistoupí ke zbytku utkání.
19:44 Blažek střílí nad.
18:50 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #79 Lukáš Staněk (2:9)
18:49 Dnes tam spadne snad všechno..
17:55 Po dlouhé době si připisuje zákrok Procházka, Mikolášek vyslal pěknou střelu z výběhu.
17:08 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian bez asistence (2:8)
17:07 Kolik gólů ještě uvidíme do konce třetiny? Jsme rádi, že už není papírový zápis..
16:16 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Oldřich Jireček, asistoval #72 Dominik Janda (2:7)
16:15 Domácí obrana nějak nefunguje. Jireček opět do prázdné branky. Dolák zůstává poněkud klidný, i přesto, že ho spoluhráči nechávají vykoupat.
15:20 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #14 Martin Obuškevič (2:6)
15:19 Čejka také neměl těžký úkol trefit odkrytou branku.
13:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #58 Filip Sichinger, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (2:5)
13:48 Kuhajda si pohrál s obranou hostů a připravil Sichingrovi míček jak na talíři, ten už měl snadnou práci a nemýlil se.
13:06 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Štěpán Merta z trestného střílení (1:5)
13:05 Mošna si při střele protihráče počínal nedovoleně a uvidíme trestné střílení.
12:27 Bohužel při přesilovce mají více šanci hosté. Početní výhoda není znát.
10:59 Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:58 Domácí mají šanci na snížení skóre. Kapitán hostů se nechal vyprovokovat a jde si odpočinout.
10:29 Čáslava vyslal z blízkosti jedovatou střelu, Dolák zasahuje.
06:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:4)
06:57 Kluci z Prahy si otevřeli v Plzni střelnici. Naštěstí Vlček snižuje skóre po přihrávce Mikoláška z rohu.
06:41 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
05:29 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #14 Martin Obuškevič (0:3)
05:28 Z následného protiútoku úspěšní hostující hráči potřetí..
05:10 Zajímavý signál domácích při standardní situaci. Byla z toho střela pouze do nohy hostujícího golmana.
04:31 Po dvou rychlých gólech si připisuje Dolák zákrok proti střele Čejky.
03:46 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #51 Jaroslav Verner (0:2)
02:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #72 Dominik Janda (0:1)
02:57 Staněk měl příliš mnoho času na střelu a nemýlil se.
01:50 Rulíšek se ocitl v blízkosti Dolákovi branky, na přihrávku nedosáhl. Následná střela Čejky šla nad.
01:08 Domácí vstoupili do utkání bez respektu. První střelu si připsal Pacanda, hostující gólman nemusel zasahovat.