60
  • 60 59:49
    Liberec

FBC Liberec - Florbal Ústí 7:6
branky: 9. Lukas Krejčí, 9. Ondřej Bartoš, 14. Lukáš Macháč, 33. Lukáš Lhota, 38. Ondřej Bartoš, 48. Šimon Stránský, 52. Šimon Stránský - 13. Václav Vavruška, 18. Václav Vavruška, 26. Dan Semerád, 27. Vojtěch Kunc, 34. Dan Semerád, 53. Václav Vavruška; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Král 19 - Dominik Hrabě 6, Jan Štěpánek 14; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích J. Ježka: Težké utkání, které jsme čekali. Zbytečná vyloučení nás málem stály body. Ve hře 5 na 5 jsme byli o trochu lepší a tudíž bereme důležité 3 body. Děkujeme soupeři za fér utkání.
60:00 Komentář hostujícího trenéra L. Pekárka: Dnes opět velmi nároční utkání, které jsme odehráli na dvě lajny. S Libercem je to vždy vyrovnané a dnes rozhodĺa třetí třetina, ve které byli domácí o kousek lepší. Těší mě, že jsme se poučili z předchozích zápasů a nenechali se zbytečně vylučovat. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Nejlepší hráči: Liberec: Ondřej Bartoš ; Ústí: Václav Vavruška
60:00 Střely celkem: Liberec: 27 ; Ústí: 25
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 9 ; Ústí: 7
59:49 Timeout FBC Liberec
59:47 Ústí kombinuje na půlce domácích, Liberec se statečně brání.
59:17 Právě probíhá polední minuta třetí třetiny.
58:33 Ústí zkouší hru v šesti.
57:00 Máme tři minuty do konce třetí třetiny a Liberec vede o gól. Na hřišti se malinko přiostřuje a o drama do konce zápasu nebude nouze.
52:31 GÓL Florbal Ústí! 7:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #30 Vojtěch Esterka (7:6)
52:31 3 přesilovky = 3 góly
52:09 Vyloučen hráč #18 Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
52:09 Ústí má opět početní výhodu.
51:38 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský, asistoval #23 Martin Čermák (7:5)
51:38 Stránský si nádherně obkličkoval tři hráče ústecké obrany a následně střílí gól přes faul do horní části branky.
51:00 Bartoš si spletl florbal z fotbalem a vyskočil si po balónku.
48:45 Lhota přes celé hřiště dává krosovou přihrávku, kde byl úplně volný Bartoš, kterému nestačila hokejka, aby dostal míček do brány.
47:48 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Šimon Stránský bez asistence (6:5)
47:48 Stránský dostává Liberec do vedení.
46:20 Lhota našel Trčku, ten přízemní střelou trefil Štěpánkovu nohu a následně pokus o doražení ze strany Lhoty byl neúspěšný.
43:55 Dobrá střela z dobrého úhlu naštěstí trefila Krále do levého ramene.
42:25 Dlouho na míčku hosté. Na hřišti se nic zajímavého neděje.
40:01 Souboj o míček na středu, tento souboj vyhrálo Ústí.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 9 ; Ústí: 10
39:40 Krejčího střela z půlky skončila v rukou Štěpánka.
39:05 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:36 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš bez asistence (5:5)
37:14 Jaroš měl teď pěkné dvě střely za sebou.
34:55 Čermák měl místo střely zvolit raději přihrávku na osamoceného Trčku, který byl na středu úplně sám.
33:40 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Dan Semerád, asistoval #11 Ondřej Kawulok (4:5)
33:40 Semerád vymetl horní růžek branky.
32:29 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Lukáš Lhota, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (4:4)
32:29 Pozemní střela tečována do horní části branky.
30:44 Liberec nevstřelil branku v početní výhodě.
28:55 Ústí zahrozilo v oslabení, Král podržel svůj tým.
28:43 Vyloučen hráč #17 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
28:43 Liberec si zahraje přesilovou hru.
26:08 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Vojtěch Kunc, asistoval #67 Pavel Vlček (3:4)
26:08 Dorážka zpoza brány.
25:17 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Dan Semerád, asistoval #63 Jan Peška (3:3)
25:17 Střela pod ruku skončila za zády Krále.
24:20 Únik Ústí 2 na 1 dopadl lépe pro domácí. Střela Vavrušky šla na zadní tyč Královy brány.
23:50 Liberec opět na míčku na hostující polovině.
21:44 Ballaty zablokoval střelu Vybírala.
21:05 Wiener trefuje z výjezdu tyčku.
20:01 Ústí hned na začátku druhé třetiny vyměnil golmana.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Štěpánek družstva Florbal Ústí
20:00 Střely po první třetině: Liberec 9 ; Ústí: 8
19:50 Pšenička trefuje v úniku tyč.
19:02 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:30 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #11 Ondřej Kawulok (3:2)
17:30 Ústí využívá i druhou přesilovou hru a ještě v první třetině srovnávají stav utkání.
16:47 Vyloučen hráč #37 Matěj Volejník družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
14:03 První lajna Liberce uzamkla ústeckou pětici na jejich půlce.
13:03 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #38 Lukáš Macháč, asistoval #34 Ondřej Bartoš (3:1)
13:03 Král dlouhým výhozem našel Bartoše a ten to naservíroval na střed Machačovi.
12:01 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška, asistoval #63 Jan Peška (2:1)
12:01 Ústí využívá svojí početní výhodu.
10:42 Vyloučen hráč #11 Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
10:42 Hosté si zahrají přesilovou hru.
08:40 Timeout Florbal Ústí
08:40 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš, asistoval #38 Lukáš Macháč (2:0)
08:40 Pouhých dvacet vteřin ukazovalo skóre 1:0. Machač vystřelil do hostujícího gomlana a Bartoš jeho střelu dorazil.
08:20 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #46 Lukas Krejčí bez asistence (1:0)
08:20 Krejčí na bližší tyč otevírá skóre dnešního zápasu.
05:20 Lhota čistě obral Esterku o míček.
03:40 Střela Čermáka vysoko nad branku hostujícího golmana.
02:00 První střelu dnešního zápasu vyprodukoval Lhota, ale míček skončil na botech bránicího útočníka.
01:05 Na míčku Ústí, snaží se o rozehrávku.
00:01 Liberec vyhrál buly.