• 60 59:47
    2
    Martin OBUŠKEVIČ

FbC Plzeň - BLACK ANGELS 7:12
branky: 11. Ondřej Horažďovský, 21. Martin Beneš, 23. Jakub Stelzer, 33. Ondřej Horažďovský, 47. Filip Nový, 49. Matěj Šebek, 58. Filip Nový - 19. Matouš Burian, 20. Dominik Janda, 24. Filip Rulíšek, 27. Jiří Hausmann, 29. Tomáš Čáslava, 34. Matouš Burian, 38. Filip Rulíšek, 56. Jakub Hromada, 57. Matyáš Pik, 58. Jakub Hromada, 58. Matyáš Pik, 59. Filip Rulíšek; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Bezděk 46 - Jiří Procházka 18; po třetinách: 1:2, 3:5, 3:5
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kuneše: V 1. řadě chci klukům poděkovat za bojovný a obětavý výkon, který provázela spousta individuálních chyb, které soupeř až do 55. minuty nepotrestal. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů pana Zalubila: 55 minut jsme se trápili v koncovce a Plzeň se dlouho držela na dostřel. Domácí dokázali potrestat skoro každou naši chybu a nakonec rozhodla až naše přesilová hra v závěru. Děkujeme soupeři za zápas přeji mu hodně štěstí v dalších zápasech.
59:47 Vyloučen hráč #14 Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
58:41 GÓL BLACK ANGELS! 7:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #29 Jakub Hromada (7:12)
57:49 GÓL BLACK ANGELS! 7:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #17 Matouš Burian (7:11)
57:19 GÓL FbC Plzeň! 7:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (7:10)
57:10 GÓL BLACK ANGELS! 6:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #73 Filip Rulíšek (6:10)
57:04 Winter pouze do bloku.
56:15 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #34 Tomáš Čáslava (6:9)
55:25 Timeout FbC Plzeň
55:25 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Hromada, asistoval #86 Adam Bouček (6:8)
54:01 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
52:26 Holeček z brankoviště nad.
51:46 Hra se nyní přelévá ze stran na stranu.
51:02 Horažďovský vs. Procházka bohužel pro domácí je úspěšnější gólman hostů.
50:01 Tyč nyní zachránila domácí.
48:36 GÓL FbC Plzeň! 6:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #37 Matěj Šebek, asistoval #21 Filip Nový (6:7)
48:36 2 přesilovky a domácí jsou ve hře.
48:00 Malý se pokusil překvapit gólmana hostů.
47:02 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
46:50 GÓL FbC Plzeň! 5:7
46:18 Vyloučen hráč #2 Jiří Hausmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
44:26 Šebek těsně mimo branky.
42:36 Dlouhý výhoz Bezděka adresáta jménem Winter nenašel.
40:00 Střely ve 2. třetině:6:25
37:37 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #5 Ivo Žaloudek (4:7)
35:15 Domácí konečně na balónku.
34:41 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou
33:52 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (4:6)
33:40 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
32:38 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský bez asistence (4:5)
32:27 Domácí nyní ne a ne překonat hostující obranu.
31:09 Bezděk drží domácí při životě.
28:49 GÓL BLACK ANGELS! 3:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (3:5)
27:01 Domácí borci hrozí celé utkání z rychlých proti útoků jako nám nyní předvedl dvakrát za sebou Horažďovský.
26:04 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #2 Jiří Hausmann, asistoval #14 Martin Obuškevič (3:4)
25:15 Střela malého končí na hrudi jednoho z bránících hráčů.
23:48 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
23:48 Druhá třetina se nese v duchu přesřelky na divkém západě, neuběhli nám jesště ani 4 minutry a už jsme viděli stejně branek jako v celé 1. části.
23:02 Domácí opět v hlubokém bloku.
22:27 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #9 Radim Titl (3:2)
20:26 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:2)
20:26 Beneš pohotovou sřelou z malého brankoviště srovnává krok utkání.
20:00 Střely v 1. části:12:20
19:23 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #4 Marek Hausmann (1:2)
19:14 Nový zastavuje protiútok hostů.
18:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
17:30 Nepříliš jistý zákrok nyní předvedl Procházka proti Benešovi
16:03 Bezděk dnes v brance čaruje a zejmána díky němu je hostující kolonka gólů prázdná.
15:36 Verner trefuje pouze připraveného Bezděka.
14:25 Beneš pouze do boční sítě hostující branky.
14:22 Domácí brání svou pevnost v hlubokém bloku zatím ovšem úspěšně.
13:07 Hosté nyní leží na domácích jako na dece.
11:32 Čáslava nyní sám před Bezěkem balónek mu však naštěstí na poslední chvíli sjel z čepele.
10:08 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #21 Filip Nový (1:0)
10:08 Horažďovský 10 metrů od branky natáhl, vystřelil a vymetl pavučinku v pravém horním rohu hostující branky.
08:32 Tyč nyní zazvonila za zády domácího gólmana.
07:52 Hosté nyní slibnš se rozjíždějící útok překombinovali a tak z toho opět nic není.
06:45 Hosté si přihrávají balónek po obvodu hraí plochy, ale více šancí měli spíše domácí.
05:06 Beneš jedovatou střelou prověřil schponosti hostujícího brankáře.
04:26 Hosté domácí k balónku příliš nepouštějí.
03:36 Horažďovský trefuje hruď hostujícího gólmana.
02:15 Protiútok domácích končí špatnou přihrávkou.
01:33 Bezděk nyní vytasil pohotový zákrok.
00:30 První střelu si připisují také hosté.
00:01 Úvodni buly pro hosty.
00:00 Krásné sobotní dopoledne z MSH Plzeň 1. Dnes se zde v rámci 6. kola KB Ligy utkají týmy, které spolu již hráli, tedy FbC Plzeň a BLACK ANGELS. V 1. kole se podařilo zvítězit domácímu celku 7:4, ale Plzeňské FbC na domácí palubovce ještě neprohrálo. Tyto statistiky tedy ukazují, že dnes uvidíme zajímavé utkání.