7:4
    Petr ŠVEHLA
    (Kellermann)

Florbal Chomutov - FBC Liberec 7:4
branky: 8. Patrik Karger, 14. Petr Švehla, 21. Ondřej Halej, 24. Vojtěch Bernas, 27. Ondřej Halej, 56. Ondřej Halej, 60. Petr Švehla - 25. Vojtěch Wiener, 34. Vladimír Trčka, 42. Vojtěch Wiener, 45. Ondřej Bartoš; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 26 - Jan Král 17; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnes dobré nasazení a koncentrace po celý zápas. Ustáli jsme i nelehký začátek třetí třetiny, kdy byl soupeř v tlaku a snížil stav. Chválím hráče a především brankáře, který nás ve spoustě příležitostí udržel nad vodou. Děkujeme také skvělým divákům za podporu.
59:59 Vyjádření hostujícího trenéra Vladimíra Trčky: Zápas jsme si prohráli nedůrazem v osobních soubojích a hromadou neproměněných šancí ve třetí třetině. 5 gólů jsme dostali z dorážek z předbrankového prostoru. Gratuluji soupeři k vítězství.
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 9:10.
59:28 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla, asistoval #10 Daniel Kellermann (7:4)
58:08 Liberec hraje bez brankáře.
55:34 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (6:4)
54:00 Liberec zase v souvislém tlaku.
52:59 Rychlost obou týmů teď převyšuje přesnost.
51:45 Hra se přelévá.
49:35 Hostující brankář zlikvidoval blafák. Skvělá práce!
48:45 Liberec tlačí.
47:07 V oslabení chytil domácí brankář tři jasné góly.
45:04 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
44:28 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš, asistoval #11 Jakub Jaroš (5:4)
44:28 Rychlý výpad hostí čtyři na dva a otevřená dorážka.
43:47 Hosté v těžké pozici přestřelují.
43:04 Jedna šance domácích našla hlavu brankáře, druhá zblokována.
41:22 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #31 Tomáš Pšenička (5:3)
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 7:11.
39:28 Vyloučen hráč #30 Jan Štěpánek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
38:00 Hosté vysunuli napadání a přitvrdili.
34:38 Vyloučen hráč #34 Ondřej Bartoš družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
33:44 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #93 Vojtěch Janeček (5:2)
33:44 Hosté zasypali domácí sérii střel, ta poslední možná ani nebyla nebezpečnější.
31:59 Vyloučen hráč #21 Patrik Karger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
31:49 Domácí brankář likviduje dvě čisté šance rychle za sebou.
31:16 Úsek nahoru-dolu vrcholí nastřelenou tyčí domácí branky.
26:24 Timeout Florbal Chomutov
26:24 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej, asistoval #15 Daniel Kučera (5:1)
26:24 Další chyba hostí na vlastní půlce a pohotová dorážka Haleje.
25:40 Sérii hostujících šancí zlikvidoval brankář.
25:00 Muller zastavil protiútok tří na jednoho.
24:15 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #18 Tomáš Ballaty (4:1)
24:15 Hosté prošli rychle domácí obranou.
23:14 Timeout FBC Liberec
23:14 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #15 Daniel Kučera (4:0)
23:14 Poslední hostující hráč chyboval při zakládání útoku a domácí skvěle sehráli situaci dva na jednoho. A ještě lépe zakončili.
22:34 Hosté po hezké akci orazítkovali tyč.
20:47 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
20:47 Hezká klička Kučery, gólman vyráží a Halej ze vzduchu.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 7:9.
19:05 Výběh od mantinelu a nebezpečná střela hostí.
17:13 Domácí trefují tyč.
16:49 Liberecký brankář likviduje další výpad na poslední chvíli nohou.
16:22 Hosté se tlačí do útoku, domácí jsou ale nebezpečnější v brejcích.
13:44 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #89 Petr Švehla bez asistence (2:0)
13:44 Nedoraz obránce a nejistý zákrok brankáře, který možná neviděl, doplňují chomutovský důraz.
11:32 Vyloučen hráč #10 Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
09:53 Šance hostí končí dorážkou před odkrytou brankou vysoko nad.
08:54 Teď se hromadí chyby na obou stranách.
07:24 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Patrik Karger, asistoval #24 Jakub Holovej (1:0)
07:24 Holovej pomotal obranu, byl zastaven, ale míček vypadl ze souboje před pohotového Kargera.
06:52 Stále bez šance.
05:31 Teď hru kontrolují spíše domácí.
04:51 Chomutov kontruje individuální akcí, poslední obránce sráží míček.
03:43 Liberec více kontroluje míček, zatím ale bez jasné šance.