• 62 61:04
    6:7
    (Matušů)

Florbal Ústí - FBC Liberec 6:7p
branky: 38. Vít Friedl, 39. Adam Pucarević, 46. Martin Schneider, 49. Adam Závěrka, 53. Martin Schneider, 55. Adam Závěrka - 11. Lukáš Macháč, 12. Vladimír Trčka, 22. Jakub Mádlo, 30. Ondřej Bartoš, 32. Jakub Mádlo, 36. Jakub Pěnička, 62. Vladimír Trčka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 16 - Ondřej Volejník 22; po třetinách: 0:2, 2:4, 4:0, 0:1
65:00 Vyjádření trenéra hostí pana Saláta: Dnešní utkání mělo jen dvě tváře, dobré pasáže střídaly ty horší. Typické juniorské utkání, nechybělo ani drama. Klukům bych chtěl poděkovat za celý víkend, za předvedenou hru ve vysokém tempu a soupeři za fér utkání.
65:00 Vyjádření trenéra domácích pana Vojty: Výborná příležitost pro naše mladé hráče, kteří v juniorské soutěži zatím neměli podobnou příležitost. Velmi oceňuji naší morální sílu a vůli od stavu 0:6. Děkuji soupeři za utkání.
61:04 GÓL FBC Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (6:7)
59:59 Střely na branku ve 3.třetině 16:8
59:59 A bude se hrát prodloužení.
59:00 Poslední minuta zápasu
57:33 Domácí hráči jsou ve 3.třetině aktivnější.
55:41 Když Kuncova šance nevyšla ujal se toho Závěrka a střílí gol.
54:41 GÓL Florbal Ústí! 6:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka bez asistence (6:6)
54:33 Kunc ve velké šanci, ale míček mu sjel z hokejky.
53:38 Wiener střílí, ale mimo.
52:30 Domácí hrají svojí hru a to se jim daří.
52:10 GÓL Florbal Ústí! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider, asistoval #40 Jan Vaca (5:6)
48:35 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #67 Pavel Vlček (4:6)
46:01 Vyloučen hráč #18 Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
45:28 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #64 Martin Schneider, asistoval #71 Vojtěch Kunc (3:6)
39:59 střely ve 2.třetině 8:9
38:52 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević bez asistence (2:6)
37:12 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #88 Adam Závěrka (1:6)
37:12 A máme tu první premiérový golaso Víti Friedla, gratulujeme.
36:22 Nájezd domácích neproměnil Jakub Krupica.
35:57 GÓL FBC Liberec! 0:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Jakub Pěnička, asistoval #64 Martin Blecha (0:6)
34:30 Sattler střílí, ale golman hostů střelu vychytal.
31:36 GÓL FBC Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #11 Jakub Jaroš (0:5)
29:24 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #34 Ondřej Bartoš, asistoval #73 Vojtěch Wiener (0:4)
29:24 Proti střele z velmi blízké vzdálenosti neměl domácí gólman mnoho šancí. Jeho svatyně je poskvrněna čtvrtým gólem.
22:30 První pořádná šance domácích, ale Fuchsig střílí vysoko nad branku.
21:12 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #8 Šimon Stránský (0:3)
19:59 střely v 1. třetině 4:6
14:00 Během jedné minuty oba golmani zachránili svůj tým, když se na poslední chvíli zmocnili balonku.
11:42 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #34 Ondřej Bartoš (0:2)
10:22 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #38 Lukáš Macháč, asistoval #15 Jakub Mádlo (0:1)
06:19 Parádní střelu Pešky vychytal golman.
05:14 Hra je velmi vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
02:00 Domácí kombinují na vlastní polovině.
00:01 Úvodní buly pro domácí a hned tlak zahajovací pětky