5
  • 59 58:57

trest do konce utkání

Florbal Chomutov - FbC Plzeň 7:9
branky: 1. Ondřej Halej, 7. Vojtěch Bernas, 26. Tomáš Zelinka, 30. Daniel Kučera, 38. Ondřej Halej, 51. Matyáš Müller, 59. Ondřej Halej - 18. Filip Nový, 19. Vít Malý, 28. Filip Nový, 40. Matěj Nechutný, 48. Tomáš Holeček, 49. Ondřej Horažďovský, 51. Martin Beneš, 52. Martin Beneš, 54. Michael Brabec; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4 + Daniel Kučera 5 + TDKU:4; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 22 - Martin Bezděk 15; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:5
59:59 Komentář trenéra hostů Václava Michálka: Dneska jsme viděli dost podobný zápas jako u nás. První třetina byla na rozkoukání a pak se začal hrát florbal na úrovni KB ligy. Kdyby chomutovský gólman nepochytal tolik našich šancí, tak by stav byl pro nás daleko vyšší. Každopádně si myslím, že diváci v hale viděli pěkný florbal. Děkuji všem účastníkům za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Myslím si, že to dnes bylo vcelku pohledné juniorské utkání se spoustou šancí, hodně góly a skvělými zákroky brankářů. Soupeř ve třetí třetině potrestal více chyb a vyhrál. Díky hráčům za nasazení a divákům za podporu. Soupeři blahopřeji k vítězství a přeji hodně štěstí v další fázi soutěže.
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 8:12.
58:57 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov do konce utkání
58:57 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 5 minuty za nesportovní chování
58:40 GÓL Florbal Chomutov! 7:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej, asistoval #15 Daniel Kučera (7:9)
58:40 Hezky sehraný výpad domácích.
58:19 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
57:30 Chyba Plzně, Peksa přestřeluje.
55:34 Chybu domácích zachraňuje skvěle jejich brankář.
54:13 Další brejk tři na jednoho plzeňští přetáhli a střelu od mantinelu chytá brankář.
53:21 GÓL FbC Plzeň! 6:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #21 Filip Nový (6:9)
53:21 Další skvěle nahrávka hostí. Zdá se, že hosté zařadili rychlejší stupeň a domácí rozběhali.
51:29 Timeout Florbal Chomutov
51:29 GÓL FbC Plzeň! 6:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #37 Matěj Šebek (6:8)
51:29 Hosté šli tři na jednoho, střelec to vzal na sebe i přes faul.
50:57 GÓL Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Matyáš Müller, asistoval #15 Daniel Kučera (6:7)
50:28 GÓL FbC Plzeň! 5:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (5:7)
50:28 Horažďovský zařídil gól. V momentu, kdy by jiní odpalovali míček, přešel přes tři a uvolnil své křídlo.
49:35 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
48:58 GÓL FbC Plzeň! 5:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #21 Filip Nový (5:6)
48:58 Štěpánek nejprve skvěle, ale střelec se procpal k dorážce.
47:37 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček, asistoval #11 Jakub Stelzer (5:5)
47:37 Úsek plný hry nahoru-dolu končí hezká plzeňská kombinace do poloprázdné branky.
47:12 Štěpánek likviduje samostatný únik.
46:17 Hosté ze vzduchu míjí.
44:31 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #15 Daniel Kučera.
44:27 A další úžasný zákrok.
44:05 Nadvakrát skvěle Štěpánek.
43:30 Tři zásahy domácího brankáře, jednou proti slibné šanci.
42:28 Vyloučen hráč #44 Filip Klíma družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
42:11 Hosté šli tři na jednoho, domácí zachraňuje brankář.
41:40 Karger míjí.
39:59 Poměr střel v druhé třetině byl 7:9.
39:06 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #99 Matěj Nechutný, asistoval #81 Vít Malý (5:4)
39:06 Střela od půlky.
37:16 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
37:16 Pod rukou brankáře byl prostor akorát na míček, Halej ho tam poslal i z backendu.
33:18 Větší prostor přinesl chomutovskou táhlou střelu mimo.
32:27 Vyloučen hráč #15 Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
32:00 Vyloučen hráč #41 Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
29:48 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #15 Daniel Kučera, asistoval #6 Ondřej Halej (4:3)
29:48 Rychlá souhra domácích.
27:04 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #91 Martin Beneš (3:3)
27:04 Zbytečně volný a špatně blokovaný Nový a je srovnáno.
25:27 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #46 Tomáš Zelinka, asistoval #21 Patrik Karger (3:2)
25:27 Z nudy vybočil Karger a jeho pobídkou po individuálním průniku Zelinka nepohrdl.
24:36 Poměrně ospalý úsek, snaha nechybí, ale...
19:59 Poměr střel v první třetině byl 7:10.
18:45 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #37 Matěj Šebek (2:2)
18:45 Tři hostující hráči si vyměnili míček na půlce. Malý nabral rychlost a těsně nad zemí propálil vše.
17:24 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový z trestného střílení (2:1)
13:15 Vyloučen hráč #23 Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
11:54 Na míčku dominuje Plzeň, bez užitku.
09:14 Plzeň měla v přesilovce jednu velkou šanci, domácí podržel brankář.
07:14 Vyloučen hráč #89 Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
06:35 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #8 Matyáš Müller (2:0)
06:18 Štěpánek drží Chomutov.
03:06 Vyloučen hráč #23 Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
03:06 Plzeňští mají tutovou šanci v oslabení. Střelci chybělo pár čísel na čepeli a 25 u tyče.
00:16 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Ondřej Halej, asistoval #33 Vojtěch Bernas (1:0)
00:16 Hostující obránce zakopl o půlicí čáru a domácí přečíslení využili.