2:6
    Daniel DROBIŠ
    (Novák)

FBC Štíři Č. Budějovice - Technology Florbal MB 2:6
branky: 56. Tomáš Hanák, 57. Daniel Drobiš - 6. Vojtěch Hejduk, 13. Jan Zoufalý, 22. Marek Korych, 24. Daniel Goll, 35. Zdeněk Vyhnánek, 43. Radovan Kohút; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Graman ? - Marek Macík ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:1
59:00 Komentář trenéra domácích:„Dneska bídný výkon, začli jsem hrát příliš pozdě, kdy už soupeř si bezpečně hlídal náskok. Zápas se lámal po našich neproměněných šancí. Díky za zápas i divákům, co dorazili. Bolce přejeme šťastnou cestu domů.
56:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #58 Martin Novák (2:6)
55:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #61 Radim Hrouzek (1:6)
44:15 hosté šli do dalšího protiútoku ale Kučera minul bránu
42:03 GÓL Technology Florbal MB! 0:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #44 Radovan Kohút, asistoval #39 Jan Zoufalý (0:6)
34:51 GÓL Technology Florbal MB! 0:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #75 Sebastián Šlechta (0:5)
32:43 Hanák šel do sola ale backhendem trefil jen brankáře
31:50 Tomáš Brožek čistě zabránil jasnému golu
31:11 Brožek se poznamenal pěknou střelou ale brankáře hostů se mu překonat nepodařilo
28:50 Mladá Boleslav nepouští Štíry k míčku
27:55 teď můžeme vidět pěkný florbal na obou stranách hřiště
26:00 Hanák napodobuje svého bratra a také netrefuje bránu
23:49 GÓL Technology Florbal MB! 0:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #65 Daniel Martínek (0:4)
23:25 hosté trestají chyby domácích a zvyšují na 4:0
21:57 GÓL Technology Florbal MB! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #75 Sebastián Šlechta (0:3)
14:35 Na míčku jsou převážně hosté
12:00 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #23 Jakub Vajsejtl (0:2)
12:00 domácí nevydrželi tlak a hosté trestali jejich chyby
11:00 Štíři hrozí z občasných breaků
09:01 1. gol hostující tým nakopl a předvádí hezčí florbal než štíři
05:47 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #7 Jakub Kárník (0:1)
04:50 Vyloučen hráč #23 Jakub Vajsejtl družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
04:50 vítáme vás u dnešního zápasu,omlouváme se za komplikace z nefunkčnosti online...od obou týmu od začátku vidíme nasazení.