58
  • 58 57:43
    Chodov

Technology Florbal MB - VŠO FLORBAL CHODOV 6:4
branky: 4. Vojtěch Hejduk, 5. Filip Kučera, 7. Sebastián Šlechta, 19. Jan Zoufalý, 51. Sebastián Šlechta, 55. Jan Zoufalý - 11. Jan Procházka, 36. Matej Stopka, 42. Radim Slunečko, 46. Ivan Pergler; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Marek Macík 28 - Martin Petr 20; po třetinách: 4:1, 0:1, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: Dnešní zápas měl z našeho pohledu 3 specifické části. V prvních deseti minutách jsme tu nebyli my a Boleslav zde prakticky rozhodla. Pak jsme tu 40 minut byli jenom my a málem jsme ztracený zápas otočili. No a pak tu deset minut nemělo smysl být, protože se už hrát, natož vyhrát nedalo. Soupeři gratuluji, zraněným přeji brzký návrat na hřiště.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Zápas rozhodl úvod, který se nám povedl na výbornou. V druhé třetině jsme se nechávali dostat zbytečně pod tlak, což se ve třetí třetině zlepšilo a kvalitní hrou v obraně jsme zápas zvládli. Děkuji soupeři za zápas.
59:19 Chodov tlačí na pilu, snaží se dotáhnout na jednobrankový rozdíl, ovšem zatím neúspěšně.
57:53 Hosté hrají bez brankáře.
57:43 Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
57:20 Úspěšný blok Zoufalého.
55:00 Na míčku stále domácí, i přes snahu Chodova míček získat.
54:12 GÓL Technology Florbal MB! 6:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #75 Sebastián Šlechta (6:4)
52:56 Domácí kombinují na útočné polovině.
51:45 I přesto, že je Chodov v oslabení, dokázal si připravit šanci, kterou tým hostí neproměňuje.
51:00 Vyloučen hráč #48 Ivan Pergler družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
50:27 GÓL Technology Florbal MB! 5:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #7 Jakub Kárník (5:4)
50:07 V oslabení se dostal do šance hráč hostí. Šanci nevyužil.
47:31 Hra v rychlém tempu, ze strany na stranu. Každý se snaží využít chyb protihráče.
45:31 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Ivan Pergler, asistoval #66 Ondřej Novotný (4:4)
45:31 Zády k bráně a přesto trefuje, hráč hostí Pergler.
45:16 Hezká střela Karníka, ovšem mimo bránu.
43:42 Domácí se usadili na útočné polovině.
41:24 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #99 Michal Strnad (4:3)
41:24 Po výběhu se za Macíkova záda trefuje Slunečko.
40:40 Domácí v plném počtu.
40:00 Bule ve prospěch hostí.
40:00 Střely po druhé třetině: Mladá Boleslav - 8, Chodov - 7
39:23 Hejduk vyvezl míček z vlastní poloviny, tím nasbíral pár vteřin v oslabení.
38:33 Vyloučen hráč #41 Vladimír Štecha družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
35:52 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Matej Stopka, asistoval #30 Kryštof Valenta (4:2)
35:52 Přes celou obranu domácích se trefuje Stopka.
35:33 Boleslav v oslabení zatím dobře brání.
34:09 Vyloučen hráč #75 Sebastián Šlechta družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
34:09 Po faulu v rohu si na trestnou lavici usedá Šlechta.
33:04 Doubek střílí na bránu, spoluhráč se snažil dorazit. Ovšem neúspěšně.
32:16 Ostřejší zákrok Vyhnánka na hráče hostí. Týmy střídají.
31:35 Hraje se na polovině domácích.
29:34 Další povedený zákrok Macíka, rukou vyráží míček mimo hřiště.
28:55 Míček stále v držení domácích.
26:58 Hra je jako na houpačce. Hraje se v rychlém tempu ze strany na stranu.
25:50 Na balónku Chodov, který si v postavené formaci hledá šance k dobrému zakončení.
24:10 Blok Hejduka vyráží míček mimo hřiště.
22:50 Individuální akci Lebedy Macík chytá.
21:40 Na balónku domácí, kteří se snaží dostat na útočnou polovinu.
20:00 Bule ve prospěch domácích.
20:00 Střely po první třetině: Mladá Boleslav - 9, Chodov 14
18:49 GÓL Technology Florbal MB! 4:1
18:49 Po krásném úniku Šlechty se před bránou připravil Zoufalý, který doráží do brány.
18:15 Hraje se v rychlém tempu.
16:51 Úspěšné bloky domácích kazí případnou gólovou radost hostí.
15:31 Macík svým zákrokem na zemi drží svůj tým.
14:50 Chodov usazen v útoku, snaží se znovu proměnit jednu ze svých mnoha šancí.
13:03 Boleslavští rozehrávají z rohu.
11:00 Poté co se Chodov usadil v útočné polovině, proměňuje jednu ze svých šancí.
10:52 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #27 Martin Řezáč (3:1)
09:35 Další šance domácích. Po přihrávce Hejduk netrefuje odkrytou bránu.
08:46 Hezká střela Vyhnánka, kterou vyráží Petr.
07:10 Chodov pálí jednu střelu za druhou na bránu Macíka. Ten zatím drží čisté konto.
06:04 GÓL Technology Florbal MB! 3:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta bez asistence (3:0)
06:04 Kučera běžel sám na bránu. Obrana Chodova nestíhá a tak se navyšuje náskok TFMB na 3:0
05:19 Na balonku stále Boleslav, která zatím kombinuje na své obranné polovině.
04:27 GÓL Technology Florbal MB! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:0)
03:33 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:0)
00:00 Dobré odpoledne, vítáme Vás u dnešního online přenosu KB Ligy mezi domácím týmem Technology Florbal MB a týmem hostí VŠO Florbal Chodov.