60
  • 60 59:41
    2

FBC Došwich Milevsko - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:3
branky: 25. Lukáš Trojáček, 27. Martin Dolejš, 40. Václav Strouhal, 47. Jan Volf - 8. Radovan Zelený, 24. Milan Jedlička, 49. Milan Ducar; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 39 - David Slavíček 18; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostů: 'Velká gratulace soupeři. Narozdíl od nás hrál svoji hru od začátku do konce.Pokud si nesrovnáme určité věci v hlavě a nezačneme trefovat prázdné brány, využívat přesilovky a proměňovat trestná střílení, tak budeme padat na dr*ku čim dál častěji. Nicméně zítřejší utkání začíná za stavu 0:0 a my se na něj musíme lépe připravit. Děkuji soupeři a divákům za férové utkání.'
59:59 Komentář trenéra domácího týmu: 'Očekával jsem vyrovnané utkání což se potvrdilo. Soupeř byl zezačátku lepší, čímž docílil vedení 2:0. Zlomovým okamžikem pro nás byla druhá třetina. Nakonec utkání plné emocí, které zvedalo některé diváky ze sedadel. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastný návrat domů.'
59:59 Střely CELKEM: Domácí - 22, Hosté - 42.
59:59 Střely ve 3. třetině: Domácí - 7, Hosté - 13.
59:59 Díky skvělé podpoře diváků domácí tým ubránil vedení 4:3! Konec zápasu.
59:41 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
59:29 Tyč prázdné hostující brány trefuje Strouhal.
58:20 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:20 Oddechový čas pro Brno.
55:27 Tlak Brna sílí, ale domácí brání stále úspěšně.
55:07 Dvořák výborně nohou kryje milevskou bránu.
53:30 Na druhé straně podržel hosty Slavíček.
53:04 Milevsko drží skvělý Dvořák.
51:49 Standartní situaci rozehrávají hosté. Domácí ale úspěšně brání.
50:36 Atmosféra v hale stále houstne. Vypadá to na velmi napínavý závěr utkání.
48:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Milan Ducar bez asistence (4:3)
47:18 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
46:45 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #8 Jan Volf, asistoval #33 David Staněk (4:2)
43:41 Ve třetí části hrají na míčku více hosté z Brna.
41:41 Samostatný únik Nováka kryje Dvořák.
40:01 Dnešní utkání sleduje 61 diváků. Děkujeme.
39:59 Střely ve 2. třetině: Domácí - 8, Hosté - 18.
39:40 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (3:2)
39:39 Samostatný únik Adama Černého zakončuje krásnou střelou Václav Strouhal. Milevsko 3:2 Brno.
39:24 Standartní situace pro domácí.
36:21 Dvořákovi pomohla tyč. Stále 2:2.
33:34 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:31 Další standartní situace pro hosty.
32:37 Nyní musí domácí bránit rozehrávku Brna z rohu.
30:32 Aktivnější je domácí tým.
28:19 Tempo utkáni se stále zvyšuje a v hale začíná být pořádné horko. Nebo za to může to sluníčko?
26:28 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (2:2)
26:27 Krásnou střelou od mantinelu vyrovnává utkání Martin Dolejš. Milevsko 2:2 Brno
25:12 Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #26 Jan Zbořil.
24:41 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #22 Petr Dolejš (1:2)
23:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #87 Milan Jedlička, asistoval #32 Martin Karpíšek (0:2)
23:12 Kombinaci Jedličky a Karpíška domácí tým neubránil...Milevsko 0:2 Brno
22:02 Milevsko zvládá oslabení velmi dobře.
20:33 Vyloučen hráč #8 Jan Volf družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
20:01 Buly pro Brno, hráči ale zašlápli míček, hra přerušena.
19:59 Střely v 1. třetině: Domácí - 8, Hosté - 11.
18:23 Na balonku hraje více hostující tým.
15:32 Vyloučen hráč #85 Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
12:03 Standartní situace z rohu pro domácí tým.
11:02 Nebezpečnou střelu zkusil domácí Süsmilich.
09:45 Buly pro domácí vyhrává Plocha.
07:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #81 Radovan Zelený, asistoval #23 Jakub Hofštetr (0:1)
07:03 Po rychlé kombinaci Brna se prosazuje Zelený.
03:14 Standartní situaci hostů vyřešil domácí golman Dvořák.
02:25 Hra se přelévá ze strany na stranu. Zatím bez střel na bránu.
00:01 Vítáme vás v Milevsku na 9. kole KB Ligy juniorů. Úvodní buly pro domácí tým vyhrává Václav Strouhal.