(Sekula)
  • 60 59:46
    5

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:9
branky: 6. Ondřej Sidunov, 27. Jan Vojáček, 33. Rostislav Gattnar, 47. Jakub Koch, 49. Rostislav Gattnar, 60. Lukáš Herblich, 60. Jan Vojáček, 60. Jan Vojáček - 4. Matyáš Šindler, 11. Matěj Matoška, 15. Dominik Kaloč, 16. Matyáš Šindler, 22. Matěj Matoška, 32. Jakub Mikulok, 36. Matyáš Šindler, 42. Jakub Mikulok, 58. Jakub Mikulok; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:3 + Matyáš Šindler 5; využití: 4:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 25 - Ondřej Kolajta 26; po třetinách: 1:4, 2:3, 5:2
60:00 Vyjádření trenéra hostí, Jaroslava Heisera: Dnes jsme hráli mužský florbal a skoro celý zápas kontrolovali skóre. Konce zápasu musíme zlepšit. Máme 3 body. Děkujeme divákům za povzbuzování a soupeři za utkání.
60:00 Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Sladkého: Náročné utkání, hodně diváků. Dneska se nám to nepovedlo, příště budeme lepší, děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 13 Gattnar, FBC - 25 Šindler
60:00 Střely ve 3. třetině 11:9, střely celkem 34:34
59:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jan Vojáček, asistoval #2 Daniel Sekula (8:9)
59:59 Domácí se začali prosazovat opravdu brzy..
59:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jan Vojáček, asistoval #76 Kryštof Malina (7:9)
59:46 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minuty za nedovolené vrážení
59:41 Kolajta nohama chytá
59:41 Faul na Gattnara a trestné střílení Maliny.
59:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #11 Ondřej Sidunov (6:9)
59:37 Herblich z křídla přece jen trefuje
59:11 A další dvě..
58:35 Dvě spálené šance domácích.
58:05 Domácí v šesti.
57:53 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #69 Lukáš Homola (5:9)
57:53 Hosté vyrazili do brejku a Homola připravil perfektní pozici pro Mikuloka.
57:10 Kapec se vytočil na středu ale přestřelil.
55:28 V tlaku domácí sice jsou. Šance ale příliš nepřicházejí.
53:25 No, ona už tam je teda delší dobu ale v posledních chvílích je to vidět stále více..
52:34 Do domácí rozehrávky se vkrádá zbrklost.
51:54 Kaločův brejk si pohlídal Zerzoň.
50:22 Podobná situace ale dobrým blokem se prezentoval zřejmě Homola.
48:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #2 Daniel Sekula (5:8)
48:36 Povedenou souhru domácích zakončuje přesně po zemi Gattnar
46:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Jakub Koch, asistoval #76 Kryštof Malina (4:8)
46:30 Koch doráží Malinův projektil.
46:12 Herblich z první vedle.
45:47 Se střelami Maliny i Šindlera si oba gólmani poradili.
45:00 Vyloučen hráč #37 Vít Dočkal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
43:14 Šindler prošel celým hřištěm a po forhendové kličce nastřelil tyč.
42:32 Aktivní Vojáček Kolajtu nenachytal.
41:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #76 Dominik Kaloč (3:8)
41:02 Další kiks domácích vzadu využívá pohotový Mikulok.
40:00 Střely ve 2. třetině 17:13
37:42 První lajna domácích v náporu ale Kolajta i obrana hostí jsou pozorní.
36:40 Sekula Kolajtu neprostřelil
35:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (3:7)
35:49 Šindler bekhendovým blafákem po zemi zase navyšuje skóre
35:14 Kaloč ze středu těsně vedle.
35:00 Dnešnímu utkání přihlíží 110 diváků.
34:11 Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:09 Herblich z otočky pouze do Kolajty.
32:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #42 Jakub Koch (3:6)
32:02 Několikáté Gattnarovo zakončení a jeho první dnešní gól.
31:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok bez asistence (2:6)
31:33 Nedůslednosti v domácí obraně využil Mikulok.
29:14 Malina to zkoušel rychle zpoza branky ale neúspěšně.
27:50 Domácí jsou teď aktivnější.
26:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jan Vojáček bez asistence (2:5)
26:30 Vojáček v brejku zakončuje přesně.
25:54 Zita nastřeluje opět jen tyč.
25:02 Malina si hledal prostor pro střelu ale těsně přestřelil
24:26 Zerzoň zasahuj proti Šindlerovi.
24:14 Sidunov pálí vedle
23:47 Za Kolajtou zvoní tyčka
23:13 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
23:06 Gattnar nebyl se svou dorážkou úspěšný
22:45 Kapcova střela byla zblokována.
21:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Matěj Matoška, asistoval #46 Jakub Přikryl (1:5)
21:27 Matoška se dostal do úniku. Jeho první střelu Zerzoň vyrazil ale hráč FBC se ještě dostal v pádu k dorážce a opět zvyšuje.
20:00 Střely v 1. třetině 6:12
18:34 Šance jsou na obou stranách. Víc práce má teď ale Zerzoň.
15:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #76 Dominik Kaloč (1:4)
15:37 A podobně jako předtím se z první trefuje hostující hráč, tentokrát znovu Šindler
15:23 Domácí opět v tlaku a opět sólo pro trenéra hostí.
14:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #76 Dominik Kaloč, asistoval #63 Vojtěch Krhovják (1:3)
14:08 Hosté sice opuštěnou kasu netrefují ale i přesto přesilovku využívají..
12:23 Vyloučen hráč #79 Jan Vojáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
11:52 Několik výborných zákroků Zerzoně
10:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Matěj Matoška, asistoval #66 Patrik Pícha (1:2)
10:40 Minutový tlak domácích je zakončen brejkem FBC a gólem na 1:2
09:25 V hledišti je celkem mrtvo. Ještě, že hosté mají na lavičce pana Koutného, takže je tu docela vzrůšo.
08:37 Kolajta vychytal Kocha.
07:59 Po chybě domácích těsně míjí jeden z přesilovkového komanda FBC
07:36 Kaloč se svou střelou z křídla brance ani nepřiblížil.
07:01 Vyloučen hráč #2 Daniel Sekula družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
06:58 A přesilovku si zahrají i hosté
05:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Ondřej Sidunov, asistoval #13 Rostislav Gattnar (1:1)
05:51 Přesilovka domácích vypadala bídně ale nakonec Sidunov přece jen propálil z vrchu Kolajtu.
04:26 Vyloučen hráč #50 Kamil Soják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
03:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
03:02 Tentýž hráč o chvíli později prostřelil Zerzoně a posílá FBC do vedení.
02:34 Šindler selhal při bekhendovém zakončení před prázdnou brankou.
01:05 Gattnarovu střelu z první vyráží Kolajta.
00:37 První útočnou akci Vítkovic hosté odvrátili do autu.
00:01 Úvodní buly pro celek FBC.