• 58 57:29
    4:11
    (Vojáček)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:11
branky: 23. Jakub Skalník, 29. Zdeněk Bajnar, 44. Matyáš Němec, 50. Matyáš Němec - 4. Ondřej Čech, 6. Jakub Koch, 7. Lukáš Herblich, 14. Jakub Koch, 26. Matouš Zita, 31. Daniel Sekula, 32. Štěpán Kaleta, 51. Matouš Zita, 53. Kryštof Malina, 54. Ondřej Čech, 58. Lukáš Herblich; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jakub Flek 16, Jaroslav Šlagor 1 - Štěpán Zerzoň 20; po třetinách: 0:4, 2:3, 2:4
60:00 Vyjádření trenéra domácích Honzy Kadlece: Nepovedené a z naší strany nevyrovnané utkání, příště to bude lepší. Pochvala pro Slováka Němce za střeleckou aktivitu a týmu, za to, že se až do konce nevzdal a bojoval i sám se sebou.
60:00 Střely celkem BB:24. Vítkovice 28
60:00 Vyjádření trenéra hostí Václava Gurkovského: Dnes o 100% lepší výkon než v pátek. Spousta povedených akcí směrem dopředu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině: BB: 9. Vítkovice: 8.
58:59 O výsledku zápasu je již rozhodnuto. Avšak oba týmy se nadále snaží vstřelit další branky.
57:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #22 Jan Vojáček (4:11)
57:29 Po krásné akci Vítkovice zase zvyšují svůj náskok.
56:41 Koch Jakub netrefuje prázdnou bránu domácího týmu.
54:32 Hra se nám začíná přiostřovat.
53:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Čech bez asistence (4:10)
53:16 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jaroslav Šlagor družstva Bulldogs Brno
52:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #76 Kryštof Malina, asistoval #26 Lukáš Herblich (4:9)
52:35 Domácí nevyužili svoji třetí přesilovku v utkání.
50:34 Vyloučen hráč #26 Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
50:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Matouš Zita, asistoval #42 Jakub Koch (4:8)
50:19 Vítkovicím se protiútoky daří a vstřelují další branku.
49:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Matyáš Němec, asistoval #90 Jan Kramář (4:7)
49:51 Buldoci zúročili svůj tlak vstřelenou brankou.
49:02 Buldoci na minutu zavřeli Vítkovice, kterým se málem podařil v rychlém protiútoku vstřelit gól.
48:32 Poslední třetina se hraje ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách.
43:50 Hra se přelévá ze strany na stranu. Domácí využívají šance dva na jednoho a střílejí svůj třetí gól v utkání.
43:25 GÓL Bulldogs Brno! 3:7
40:44 Třetí třetina začíná velmi aktivně,
40:00 Střely ve 2. třetině: BB: 7. Vítkovice: 14
38:14 Buldoci se těžko dostávají přes půlicí čáru.
35:04 Buldoci nevyužili přesilovku. Zatímco hostující Vítkovice ohrožovaly bránu domácího týmu.
32:50 Vyloučen hráč #15 Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:03 Timeout Bulldogs Brno
31:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #64 Štěpán Kaleta, asistoval #40 Tomáš Hanzlík (2:7)
30:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Daniel Sekula, asistoval #42 Jakub Koch (2:6)
29:52 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #76 Kryštof Malina.
29:52 Kryštof Malina neproměnil své trestné střílení.
29:05 Vítkovičtí hráči opět střílí tyčku.
28:00 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #37 Zdeněk Bajnar, asistoval #92 Adam Urbánek (2:5)
25:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Matouš Zita, asistoval #11 Ondřej Sidunov (1:5)
25:53 Po zaváhání domácího celku v rozehrávce, se Vítkovice zmocnily míčku a krásnou kombinací zvýšily střelou do odkryté brány na 5:1.
24:20 Vítkovice střílí tyčku.
22:35 GÓL Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #53 Jakub Skalník bez asistence (1:4)
22:35 Rychlé tempo, které nám v průběhu prvních dvou a půl minut přineslo 7 střel na bránu, zakončili Buldoci střelou ze středu do levé části brány.
22:01 Lavička opět prověřuje pozornost vítkovického brankáře.
20:29 Lavička střílí tyčku.
20:05 Buldoci vyhrávají úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v 1, třetině: BB: 8. Vítkovice: 6.
19:21 Vítkovice zahajují poslední útok první třetiny.
17:55 Buldoci akci tři na jednoho zakončují střelou na gólmana.
16:45 Vítkovice zavřely domácí na jejich polovině, ale všechny jejich pokusy o gól končí mimo bránu.
15:13 Ondřej Čech střílí tyčku.
14:54 Hraje se ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách.
13:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Jakub Koch, asistoval #15 Matouš Zita (0:4)
13:11 Vítkovice po rychlém protiútoku dávají svůj čtvrtý gól do odkryté brány.
10:35 Buldoci po krásné kombinaci bohužel střílí do boční sítě branky.
09:38 Buldoci se snaží kombinovat, ale vítkovičtí hráči k nim rychle přistupují.
08:59 Vyloučen hráč #40 Tomáš Hanzlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
06:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Lukáš Herblich, asistoval #9 Ondřej Čech (0:3)
05:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Jakub Koch, asistoval #11 Ondřej Sidunov (0:2)
05:53 Vítkovice po rychlé akci stříli pravou šibenici do Flekovy brány.
04:25 Vítkovice nevyužily svoji druhou šanci a míjí prázdnou bránu.
03:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Čech, asistoval #40 Tomáš Hanzlík (0:1)
02:40 Buldoci mají za sebou první střelu, bohužel míří doprostřed brány po zemi.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Vítejte u třetího kola KB ligy juniorů mezi domácími Bulldogs Brno a hostujícím týmem 1. SC Tempish Vítkovice.