(Lang)
  • 60 59:35
    2

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PANTHERS OTROKOVICE 11:2
branky: 4. Vojtěch Kužela, 9. Jonáš Kůra, 14. Zdeněk Malich, 21. Šimon Hronek, 24. Jonáš Kůra, 29. Jonáš Kůra, 35. Matěj Lang, 37. Adam Hemerka, 39. Zdeněk Malich, 47. David Čermák, 60. David Čermák - 44. Radim Jančík, 52. Michal Samohýl; rozhodčí: Pavel Brückner - Jakub Cigl; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 12 - Matěj Kubíček 35; po třetinách: 3:0, 6:0, 2:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Soupeř přijel znatelně oslabený, tomu odpovídal průběh zápasu. Třetí třetinu už jsme, za rozhodnutého stavu, jen dohrávali, to je škoda. Děkujeme Otrokovicím za zápas a přejeme rychlé uzdravení zraněným hráčům.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: Dvě třetiny se nám nic nedařilo, třetí třetina už byla o něco lepší. Děkuji soupeři za zápas.
59:59 Střely na branku ve 3. třetině 10:7.
59:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 11:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 David Čermák, asistoval #6 Matěj Lang (11:2)
59:35 Vyloučen hráč #27 Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
58:20 Halamovu dobrou střelu skvěle vytěsnil Kubíček.
56:48 Maleček poslal míček do brankoviště Otrokovic, nikdo však jeho trajektorii nezměnil, a tak skončil v rohu.
51:11 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 10:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #47 Michal Samohýl, asistoval #2 Michael Kořének (10:2)
51:11 Samohýl dotlačil míček do branky Kráčmara.
48:38 Halama netrefuje prázdnou branku.
48:05 Malichova střela skončila v boční síti.
46:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 10:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 David Čermák, asistoval #99 Tomáš Popovský (10:1)
46:22 Čermák dorážkou zaokrouhluje góly Brna na 10.
43:02 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 9:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Radim Jančík, asistoval #2 Michael Kořének (9:1)
41:11 Ani jeden tým zatím nikam nespěchá, a tak jsme zatím ve 3. třetině neviděli ani jednu střelu.
39:59 Střely po 2. třetině 20:3.
38:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 9:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #37 Matyáš Kůra (9:0)
36:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #94 Adam Hemerka, asistoval #98 Zdeněk Malich (8:0)
36:32 Malich z rohu našel osamoceného Hemerku, který už míček jen doklepl do odkryté branky.
35:07 Olšák trefuje tyč.
34:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Lang bez asistence (7:0)
34:02 Lang si připisuje první kanadský bod v letošní sezóně.
33:28 Otrokovice za 2. třetinu vystřelili pouze 2x.
32:56 Halama po pěkné akci trefuje tyč.
31:35 Kůra si teď 'pohrál' se dvěma hráči Otrokovic, jeho střela těsně minula branku.
30:31 Otrokovice se málo kdy dostanou na útočnou polovinu, a tak má zatím Kráčmar málo práce.
29:11 Hattrick uzamkl Otrokovice na jejich polovině.
28:44 Kůra krásnou kličkou překonal Kubíčka.
28:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Jonáš Kůra bez asistence (6:0)
27:03 Hemerka vybojoval rozehrávku v zajímavé pozici, gólem to však neskončilo.
25:24 Halama zkoušel střelu z velkého úhlu, míček skončil za mantinelem.
24:40 Vyloučen hráč #27 Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
23:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Jonáš Kůra, asistoval #43 Jakub Maleček (5:0)
23:57 Kůra se vytočil do středu a poslal ránu, na kterou nemohl Kubíček dosáhnout.
20:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #34 Šimon Hronek, asistoval #22 Petr Olšák (4:0)
20:56 Olšák přiťukl míček Hronkovi a ten trefil krásně do šibenice.
19:59 Střely po první třetině 16:4.
18:58 Hattrick vyčkávána konec třetiny ve svém obraném pásmu.
16:19 Kubíček předvedl krásný zákrok.
13:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #98 Zdeněk Malich, asistoval #21 Vojtěch Kužela (3:0)
13:21 Malich přesnou střelou překonal Kubíčka.
13:01 Hattrick má neustálý tlak.
08:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #95 Jonáš Kůra, asistoval #94 Adam Hemerka (2:0)
08:12 Kůra po výběhu do středu hřiště, dává gól krasnou střelou k levé tyči.
07:22 Domácí mají tlak, ale zatím z toho nic vážnějšího není.
06:11 Vyloučen hráč #21 Jakub Zdráhal družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou
03:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #21 Vojtěch Kužela, asistoval #98 Zdeněk Malich (1:0)
03:06 Malich nahrál Kuželovi na mantinel a ten prostřelil Kubíčka.
00:36 první střelu zápasu si připisuje Maleček.