9:4
    Oliver GOLD
    (Černovický)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 9:4
branky: 16. Rostislav Gattnar, 19. Ondřej Sidunov, 22. Matouš Zita, 23. Rostislav Gattnar, 28. Rostislav Gattnar, 30. Jakub Koch, 35. Tomáš Hanzlík, 51. Tomáš Hanzlík, 56. Adam Choma - 7. Miroslav Cvek, 29. Oliver Gold, 33. Jan Černovický, 58. Oliver Gold; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Patrik Plevák 16 - Jakub Flek 32; po třetinách: 2:1, 5:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Slaského Zlepšený výkon po náročné derby sérii. Poctivě se připravíme na závěrečný víkend předkola.
60:00 Vyjádření trenéra hostů pana Kadlece Poklidné utkání, které rozhodlo druhá třetina. dobré záblesky v naší hře doplňovaly pasáže, ve kterých jsme byli neškodní. Díky moc
60:00 Střely na branku během celého zápasu Vítkovice 41 Brno 20
60:00 Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 15 Brno 6
60:00 Nejlepší hráči utkání Vítkovice 10 Adam Choma Brno 11 Punčochář Lukáš
58:35 Zita slušně vytiskl hráče Brna na palubovku před střídačkou domácích, hraje se dál
57:38 GÓL Bulldogs Brno! 9:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold, asistoval #22 Jan Černovický (9:4)
57:11 akce pokračuje, Vojáček skákající míček, forhand backhand, a nic
57:10 Gatnar vybíhá z levého soupeřova rohu za branku shazuje na Sidunova na přední tyči a Flek bude mít na noze flek.
55:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Adam Choma, asistoval #40 Tomáš Hanzlík (9:3)
55:43 Hanzlík vrátil pozornost Chomovi a ten už trefuje
55:39 Sidunov efektně v rozhrávce přenechal Goldovi, ovšem jeho spoluhráč nabíječkou na střed před branku pohrdl,stejně jako Choma předtím na druhé straně přestřelil.
53:35 Malina od leva na Chomu na střed, to už tady bylo, a taky to stejně skončilo. Nad bránou.
50:57 Gattnar zleva do pravé tyčky
50:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Tomáš Hanzlík, asistoval #10 Adam Choma (8:3)
50:38 Zmínil jsem Hanzlíka, z brejku néé, ale takhle jóóó, Choma Hanzlíkovi do prava a ...
49:33 V přesilovce Brna se nic zajímavého nestalo, kromě asi tří brejků Hanzlíka
47:33 Vyloučen hráč #9 Ondřej Čech družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
47:33 ooooouuuuuuuu 22 z Brna si teď naběhl na hokejku, kterou nechal Čech ve vzduchu. A kam to dostal? Do kulí.
46:04 Ozývá se střelba, dobře, to není střelba na branku, je to ohňostroj.... nebo nelegální sklad munice.
44:30 Malina zkouší další kříž z leva do prava na Herblicha, ale hoši, až bude soupeř trochu víc číst hru a mít delší řetěz od branky, tak to tak hladce nepůjde.
42:55 Vyloučen hráč #63 Ondřej Tomík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
42:55 Tomík sroloval Gattnara za mantinel. Docela hnusné, že ano.
40:22 Z té statické kombinace Sekula našel pěkným křížem zlevého beka na pravý manťák Sidunova, ten ale zkusil stůj a čum a míček končí na druhé straně v rohu podivným skokem.
40:21 Vítkovičtí pěkně kombinují, na můj vkus trochu staticky, ale když všech pět brňáků má na hřišti nakreslený křížek, na které stojí, tak proč ne.
40:00 Střely na branku po druhé třetině Vítkovice 15 Brno 9
39:00 Ta moucha mě štve!
37:07 Odvážný pokus průniku Hanzlíka z prava, brněnská obrana vztyčila velký taxis , Hanzlík skok nezvládl, tenhle dostih pro něj končí. Další dostih přichází po rozehrávce.
36:30 Gold má v nohách zlato, profičel po pravém manťáku za míčkem, utekl Kaletovia zkoušel to z úhlu, Pleváka vyděsil, ale tudy cesta nevede.
35:00 Toto utkání sleduje 73 diváků a jedna moucha.
34:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Tomáš Hanzlík, asistoval #76 Kryštof Malina (7:3)
34:20 Choma z rozehrávky doleva Malinovi, křižně jeslemi na vzdálenější tyč, Hanzlík po zemi za nožku Flekovi.
32:19 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický bez asistence (6:3)
32:19 Mela před Plevákem, Černovický z toho vymlel střelu pod Plevákem do branky.
31:50 Malina, Zita, Choma na středu do Flekovy nohy, tahle lajna docela topí, škoda, že to nešlo dvacet nad led.
31:23 Zase tu lítá moucha
29:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Jakub Koch, asistoval #9 Ondřej Čech (6:2)
28:37 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Oliver Gold bez asistence (5:2)
28:37 Z ostravské střídačky se ozývá pokyn: 'postavíme' A tak stojíme, ale Gold se do rozehrávky zakousl a ten rožák byl pěkný. Plevák neměl nárok.
27:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #76 Kryštof Malina (5:1)
27:29 Sotva jsem to dořekl....... bum prásk Gattnar věší.
27:07 Tolik střel jako za tuto přesilovku neměli Vítkovičtí za celý zápas. Škoda jen té přesnosti.
25:41 Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
25:00 Brněnští hráči se za uplynulých pět minut dostali na míček pouze jednou, a tím napálili akorát Zitu
22:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #11 Ondřej Sidunov (4:1)
22:35 Břevno dozvonilo a Gattnar je na stejném místě úplně sám a tentokrát zcela neslyšně vlní sítí v brance Brňanů.
22:18 Vypadá to celkem na smršť na branku psí smečky. KLuci šli do sebe, vojáček zpoza brány Gattnarovi, ten rozcinkal břřřřřevvvvvnooooo
21:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Matouš Zita, asistoval #40 Tomáš Hanzlík (3:1)
20:00 Střely na branku po první třetině Vítkovice 11 Brno 5
19:48 Vítkovice obléhají branku Brna, Sidunov za brankou, poslal míček do levého rohu na Vojáčka a ten zkusil běž a čum, no ty bláho von tam byl manťák.... ten si nabil.
18:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Ondřej Sidunov, asistoval #76 Kryštof Malina (2:1)
17:55 Koch chytil střelu Maliny a zvolil těžší cestu jak dostat míček do branky, přitom byl zasekán, takže bude nájezd místo gólu.
16:39 Vyloučen hráč #64 Miroslav Cvek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
15:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #79 Jan Vojáček (1:1)
15:20 To je v někde, píšu komentář a zase nevidím hru, takže gól popíšu jen stručně, prásk, prásk, je to jedna jedna.
13:51 Malina zkusil od poloviny hřiště nastřelit míček křižně k Hanzlíkovi. No prošlo to, ale Hanzlík neměl šanci míček trefit jak kolem něj proskákal.
10:00 Zatím lze konstatovat asi toto, Brno má na hřišti pět buldoků přivázaných k brance. Pět borců v modrém se zjevně nabroušených zubů boji, protože se drží v uctivé vzdálenosti. Nahrávky pěkné, ale chlapci, chce to i nějakou pořádnou střelbu.
08:05 je po ní
08:00 V hale se objevují otravné mušky, asi tu v nějakém koši zdechlo jablko. a jedna mě otravuje před monitorem...
06:53 Koch se zmocnil míčku na na polovině, běžel na golmana, a ejhle, míček končí v rohu, škoda.
06:42 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Miroslav Cvek, asistoval #53 Jakub Skalník (0:1)
06:42 Tak. Brno odpálilo míček na délku celého hřiště, ten doskákal ke Skalíkovi a ten poslal míček z rohu před branku a Cvek napálil míček do prázdné branky. Vítkovice sice strávily 90 procent času na míčku, ale nebezpečná akce je na 90 procent na straně Bulldogs. No není to cvokárna?
03:45 Teď si vybralo chvilku mazlení s míčkem Brno, domazlili se až za branku a je konec s mazlením.
02:10 Vítkovice vyhrály úvodní buly a první dvě minuty prakticky strávily na míčku. Vyprodukovaly ovšem jen jedno ohrožení branky hostů, které úspěchem neskončilo.
00:00 Vítáme vás u dalšího kola nesmyslné části KB ligy juniorů. Vítkovice dnes změří síly s brněnskými Bulldogs. první vzájemné klání vyznělo vcelku jasně pro ostravský celek 4:11. Uvidíme jak to bude vypadat dnes.