9:4
    Adam FEBER
    (Drong)

Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno 9:4
branky: 15. Martin Šulc, 25. Jiří Mach, 31. Ondřej Drong, 34. Tomáš Nivnický, 43. Martin Kutáček, 51. Tomáš Habrnál, 51. Dominik Křístek, 60. Tomáš Habrnál, 60. Adam Feber - 5. Jakub Skalník, 26. Antonín Lavička, 30. Antonín Lavička, 55. Jakub Skalník; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Marszalek 12 - Jaroslav Šlagor 21; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Od druhé třetiny nás soupeř nechal hrát naši hru a přestal klást odpor. My jsme se poté mohli soustředit na náš úkol a navyšování skóre. Děkuji divákům a soupeři za zápas. Soupeři přeji štastnou cestu.
60:00 Komentář trenéra hostů Kadlece Jana: První půli vyrovnané utkání. Ve druhé části dominoval soupeř. Výsledek odpovídá průběhu. Naším největším nepřítelem byl dnes míček. Děkujeme soupeři´.
59:55 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 9:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #16 Adam Feber, asistoval #20 Ondřej Drong (9:4)
59:48 Křístek posílá dlouho nahrávku na Febera, který hned na Šurika, ale bez přesného zakončení.
59:12 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 8:4
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #87 Tomáš Habrnál, asistoval #6 Martin Šulc (8:4)
57:56 Drong se otáčí kolem své osy bez míčku a hosté mají šanci skórovat.
56:04 Dlouhý nahrávka po mantinelu na Šulce a následně před bránu, kde ale nikdo z Havířova nestál.
54:46 GÓL Bulldogs Brno! 7:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #53 Jakub Skalník, asistoval #24 Matěj Slavík (7:4)
53:41 Matloch zabránil samostatnému útoku Punčocháře na Marszalka.
50:45 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #14 Dominik Křístek, asistoval #58 Tomáš Nivnický (7:3)
50:15 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:3
50:15 Habrnál skóruje z dorážky střely Šulce.
49:37 Matloch trefuje rozkrok soupeře, který následně leží na zemi.
49:09 Drong nahrává nohou Kutáčkovi, který trefuje tyč.
47:02 Křístek tělem vytlačil k mantinelu Cveka, který zrovna vběhl na hřiště po odpykaném trestu.
46:29 Sláma byl několikrát zfaulován, ale teď to vypadá vážnější.
45:43 Šlagor vyráží míček nohou pryč z brankoviště.
44:51 Vyloučen hráč #64 Miroslav Cvek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení
44:22 Brno má odložené vyloučení způsobené faulem na Febera.
42:57 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček bez asistence (5:3)
42:57 Kutáček prochází přes střed a míček umisťuje do pravého horního rohu brány.
42:20 Havířov je v trochu více agresivnějším nasazení ne minulé 2 třetiny.
40:40 Matloch dává rychlou nahrávku na Habrnála před bránou hostů, ale míček mu obránce odpálil pryč.
40:01 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00 Počet střel na bránu v 2. třetině: H-4, D-11
39:32 Mach s Kutáčkem vypresovali obránce hostů a Mach zakončil do výstroje brankáře.
38:52 Gamrotovi střela nesedla a střílí vysoko nad.
37:22 Drong zaklekává do střely Lavičky a míček je v rohu domácích.
35:51 Křístkovi na středu nevyšla přihrávka přes hráče a na míčku jsou hosté.
33:51 Šulc nahrává do prázdné brány Habrnálovi který trefuje tyč brány.
33:05 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #58 Tomáš Nivnický, asistoval #12 Lukáš Gamrot (4:3)
32:18 Matloch s Šurikem kombinují za bránou hostů.
31:16 Sláma je dvěma hráči zfaulován, ale rozhodčí to uznali za čistý zákrok.
30:02 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:3
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #20 Ondřej Drong, asistoval #77 Jiří Mach (3:3)
30:02 Drong vybíhá dlouhý oblouk a zakončuje přesnou střelou pod ruku brankáře.
29:00 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #72 Rudolf Brucháček (2:3)
27:58 Sláma si výborně obehrál 2 hráče na středu hřiště a posílá nahrávku na Punčocháře u mantinelu.
26:37 Matloch boří hráče na středu hřiště a spokojeně od něj odchází s míčkem na lopatě.
25:26 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #16 Antonín Lavička, asistoval #71 Lukáš Punčochář (2:2)
25:18 Šurik posílá nečekanou přihrávku na Febera, který ale bohužel trefuje hráče před ním.
24:22 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #77 Jiří Mach, asistoval #69 Martin Kutáček (2:1)
23:26 Feberovi končí trest a ihned po vtrhnutí na hřiště se k němu dostává míček a trefuje helmu brankáře.
22:50 Lavička přestřeluje bránu o pár mm .
21:26 Vyloučen hráč #16 Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
21:02 Feber šel s Křístkem zdvojit Slámu a míček je na čepeli Febera.
20:01 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00 Počet střel na bránu v 1.třetině: H-6, D-8
18:22 Cross od Matlocha končí u Křístka, který ho špatně zpracoval a míčku se ujímá Sláma.
15:24 Havířov nedokáže dostat míček přes útok Brna a nahrává si na jejich polovině.
14:48 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #6 Martin Šulc, asistoval #9 Tom Pavlis (1:1)
13:48 Feber trefuje spojnici tyček a míček končí na brankové čáře, kde je chycen brankářem.
13:03 Vyloučen hráč #11 Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
12:23 2 rychlé crossy a poté nahrávka na Šulce, který příklepem přestřeluje bránu.
11:56 Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
10:45 Mach zblokoval na poslední chvíli střelu Brna, která mířila do prázdné brány.
09:51 Malá domů ze strany Brna a Havířov má volný úder na velkém brankovišti.
09:07 Vyloučen hráč #14 Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
08:17 Matloch v rohu obehrává 2 hráče a nahrává před bránu soupeře, kde chyběl hráč.
06:57 Fiedor zpracoval míček na středu, kde je zfaulován a Havířov má volný úder.
05:22 Mach napadá obránce hostí, kteří si s ním poradili bez problémů.
04:10 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #53 Jakub Skalník, asistoval #90 Jan Kramář (0:1)
02:55 Matloch čaruje před Šlagorem, ale obránci hostí mu znepříjemnili zakončení a míček je v rohu soupeře.
01:22 Marszalek předvádí první zákrok.
00:34 Havířov se drží s míčkem vzadu a klidně vyčkává na vhodnou příležitost k útoku.
00:01 Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.