• 58 57:46
    3:10
    ()

Sklo Bohemia Světlá n/S - FTC Vysoké Mýto 3:10
branky: 17. Kateřina Poláková, 33. Klára Petrovičová, 45. Zuzana Chládová - 6. Lucie Prokešová, 9. Denisa Jechová, 14. Veronika Štěpánská, 27. Denisa Jechová, 34. Pavla Poulová, 44. Barbora Zahradníková, 45. Veronika Štěpánská, 46. Aneta Suchomelová, 58. Veronika Rajnyšová, 58. Denisa Jechová; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 3 + Andrea Doležalová OS:3; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 24 - Anna Bartošová 29; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:5
59:59 Komentář trenéra domácích Renaty Kohoutové: Z prvního zápasu máme smíšené pocity,hra se nepodařila dle našich představ. Ale věříme, že nám to přinese spoustu dalších zkušeností do dalších zápasů. Svě schopnosti prověříme již zítra v 11:00 v Ledči nád Sázavou s Hradcem Králové, na který Vás tímto zveme. Soupeřům přejeme hodně štěstí.
59:59 Komentář trenéra hostů Aleše Dejdara: Velká očekávání na start sezony,v prvních dvou třetinách velká nerozehranost, ve třetí třetině už odpovídala hra našim představám.Děkujeme soupeři za zápas přejeme hodně štestí do sezony.
57:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Jechová bez asistence (3:10)
57:35 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #44 Veronika Rajnyšová, asistoval #68 Eva Juříková (3:9)
45:24 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Aneta Suchomelová bez asistence (3:8)
44:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #18 Zuzana Chládová bez asistence (3:7)
44:45 Vyloučen hráč #20 Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
44:02 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Veronika Štěpánská bez asistence (2:7)
44:02 Vyloučen hráč #8 Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
44:02 Vyloučen hráč #8 Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S - osobní trest
43:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Barbora Zahradníková bez asistence (2:6)
33:59 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Pavla Poulová, asistoval #66 Michaela Chvátalová (2:5)
32:57 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Klára Petrovičová, asistoval #19 Lucie Kunstmüllerová (2:4)
28:59 Vyloučen hráč #68 Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
26:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Jechová bez asistence (1:4)
23:26 Vyloučen hráč #18 Zuzana Chládová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
16:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kateřina Poláková bez asistence (1:3)
13:32 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:3
08:18 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Jechová z trestného střílení (0:2)
05:17 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lucie Prokešová, asistoval #18 Klára Minářová (0:1)
03:36 Vyloučen hráč #14 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné střídání
02:27 Vyloučen hráč #11 Pavla Poulová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka