• 58 57:03
    11:2
    (Gibiecová)

FBC Ossiko Třinec - FTC Vysoké Mýto 11:2
branky: 5. Kateřina Havlová, 6. Tereza Martynková, 8. Michaela Gibiecová, 10. Natálie Kawuloková, 18. Petra Bieleszová, 27. Jana Nogawczyková, 36. Natálie Kawuloková, 46. Petra Bieleszová, 50. Vladimíra Skalíková, 55. Petra Bieleszová, 58. Tereza Martynková - 34. Klára Minářová, 47. Andrea Šedová; rozhodčí: Jan Duda - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 1:6; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 22 - Anna Bartošová 64; po třetinách: 5:0, 2:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Před sezónou bych za takové vítězství dal (tólik) tisíc peněz. Po dnešním zápase však cítíme, že náš výkon mohl být o dost lepší. Chyb jsme udělali tolik, že to je na 3 denní video rozbor. No, aspoň, že ty přesilovky nám jdou. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Děkujeme našim skvělým fanouškům.'
60:00 Komentář trenéra hostů: 'Jsme rádi, že jsme mohli být při posledním golu přítomni změnám ve fyzikálních zákonech... ) soupeř byl dnes jasně aktivnější a zaslouženě vyhrál, ani 8 našich samostatných nájezdů nestačilo. Děkujeme za fajn pořadatelství.'
59:59 Střely ve třetí třetině: 24:12
58:28 Střela hostí ze standartky, Szwanczarová zůstává pozorná.
57:04 Sporná situace při vstřelení gólu, rozhodčí jej však uznává a skóre je tak nyní 11:2.
57:03 GÓL FBC Ossiko Třinec! 11:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #9 Michaela Gibiecová (11:2)
56:00 Dembská trefuje brankářku.
55:05 Šibrová ze středu pouze trefuje brankářku.
54:55 A máme tady desítku. Po nahrávce Gibiecové uklízí míček s pomocí tyče do brány Bieleszová.
54:54 GÓL FBC Ossiko Třinec! 10:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #9 Michaela Gibiecová (10:2)
54:28 Bieleszová přestřeluje.
53:42 Copanidisová střelou z výjezdu trefuje brankářku.
52:36 Bieleszová v dobré pozici vůbec netrefuje míček.
50:51 Šance hostí končí střelou mimo.
50:30 Zoubková ze středu střílí vedle.
49:07 Skalíková prostřeluje a už je to 9:2.
49:06 GÓL FBC Ossiko Třinec! 9:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková bez asistence (9:2)
49:02 Hosté v plném počtu.
48:41 Bieleszová střílí nad.
47:03 Přesilovka pro domácí.
47:02 Vyloučen hráč #17 Denisa Jechová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky
46:30 Při signalizovaném faulu se hostující hráčky prosazují.
46:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Andrea Šedová, asistoval #18 Klára Minářová (8:2)
45:17 Bieleszová z výjezdu trefila přesně.
45:16 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:1
44:25 Hosté v plném počtu.
44:22 Havlová přestřeluje.
43:19 Další šance v oslabení.
42:35 Klasika v přesilovce Třince, ztráta na půlce, samostatný únik a zákrok Szwanczarové.
42:25 Vyloučen hráč #67 Veronika Štěpánská družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
41:50 Szwanczarová chytá další brejk hráček hostí.
41:13 Šanci hostí kryje Szwanczarová.
39:59 Střely ve druhé třetině: 22:6
39:55 Tereza Martynková málem přidala 8.branku do šatny.
39:31 Nogawczyková do rukou brankářky.
38:49 Hosté v plném počtu.
38:15 Další samostatný únik hostující hráčky, Szwanczarová však chytá.
37:35 Znovu Havlová a gólmanka chytá, míček skončil těsně vedle pravé tyče.
37:03 Šance Havlové mimo.
36:49 Vyloučen hráč #20 Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
36:23 Signalizovaná přesilovka pro domácí.
35:29 Kawuloková vrací domácím šestigólový náskok.
35:28 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #15 Sabina Zoubková (7:1)
34:10 Wojnarová ze středu míjí.
33:55 Máme tady gól v oslabení a je to 6:1.
33:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Klára Minářová bez asistence (6:1)
32:38 Další přesilovka pro Třinec.
32:37 Vyloučen hráč #3 Lucie Buvalová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
31:31 Szwanczarová si připisuje zákrok po střele z rohu.
29:59 Začíná přesilovka hostí.
29:52 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
29:30 Brejk hostí kryje domácí brankářka.
29:00 Šance Skalíkové mimo.
28:15 Šance hostujících v oslabení, končí střelou mimo tři tyče.
27:59 Vyloučen hráč #3 Lucie Buvalová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
26:54 Nogawczyková uklízí do prázdné brány a je to 6:0.
26:53 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #27 Jana Nogawczyková, asistoval #40 Adéla Šibrová (6:0)
26:31 Pěkná střela Havlové, krásný zákrok brankářky.
26:03 Hostující hráčky nevyužily situaci 2 na 0.
25:35 Tereza Martynková trefuje boční síť.
24:34 Samostatný únik hostující hráčky chytá Szwanczarová.
24:04 Nogawczyková těsně přestřeluje.
23:37 Bieleszová v dobré pozici trefuje brankářku.
22:55 Tereza Martynková netrefuje prázdnou bránu.
21:50 Zatím se na hřišti nic moc neděje.
19:59 Střely po první třetině 29:6
18:01 Mišúnová v samostatném úniku jen do brankářky.
17:46 Nogawczyková ze středu jen do hrudi hostující brankářky.
17:18 Bieleszová trefuje krásně pravé víko.
17:17 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #44 Eliška Zetková (5:0)
16:52 Nebezpečná standardka hostujících končí zákrokem Szwanczarové.
13:34 První větší šance hostujících hráček končí střelou mimo.
12:38 Bieleszová netrefuje poloodkrytou bránu.
10:13 Stará z dobré pozice míjí.
09:45 Bieleszová ze středu jen do brankářky.
09:13 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #18 Natálie Kawuloková, asistoval #13 Vendula Copanidisová (4:0)
08:13 Šibrová se uvolnila na střed ke střele, brankářka hostí chytá.
07:54 Havlová nad.
07:21 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #9 Michaela Gibiecová, asistoval #7 Zuzana Mieszek (3:0)
06:48 Kawuloková napodruhé těsně nad.
05:40 Po hezké individuální akci Bieleszové se z dorážky prosazuje Tereza Martynková.
05:39 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (2:0)
04:00 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:0)
03:17 Šance Bieleszové končí mimo.
02:21 Vyloučen hráč #15 Aneta Suchomelová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
02:15 Šance domácí Havlové.
01:36 První šance domácích končí nepřesnou střelou Zetkové.
00:01 Úvodní buly pro domácí.