(Komínková)
  • 55 54:24
    SK Jihlava

Bulldogs Brno - SK Jihlava 6:3
branky: 7. Karolína Garguláková, 17. Linda Detková, 24. Simona Némethová, 34. Aneta Koláčková, 42. Nikol Hunkařová, 55. Monika Zamazalová - 15. Kateřina Bednářová, 17. Tereza Sedláčková, 25. Michaela Boháčková; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jakub Cigl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 25 - Martina Miksová 35; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:0
60:00 Střely celkově - domácí 41 hosté 28
60:00 Střely po 3. třetině - domácí 17 hosté 5
60:00 Komentář trenéra domácích: Letos nejtěžší utkání, po první třetině jsme byli rádi za vyrovnaný stav. Dělala nám problémy především důsledná osobní obrana. Tato taktika se, ale nedá hrát v deseti celých 60 minut a tak jsme od druhé třetiny převzali otěže zápasu, soupeře jsme do dobrých šancí pouštěli minimálně a sami jsme si nějaké vytvořili a také proměnili. Děkujeme soupeřkám za kvalitní utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes na 100% odehrané utkání. Holky udržely po celý zápas koncentraci a plnily , co dostaly zadáno. Šest chyb, šest gólů. Děkujeme soupeřkám za zápas a budeme se těšit na další utkání.
54:24 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Monika Zamazalová, asistoval #17 Gabriela Komínková (6:3)
54:20 Némethová šla skoro přes mrtvoly do brány
52:51 Domácí měly nespočet šancí, ani jedna neproměněna
52:01 Brucháčková střílí pouze do brankářky, ještě zkusila dorazit Detková
50:58 Francúzová teď při chuti, ale opět gól nepadl
48:40 Bachratá krásně prokroužila hřiště, kolem dokola a krosově nahrávala Francúzové - ta však nebyla připravena střílet
46:48 Pohlodková krásně protančila hřištěm, drží míček na hokejce a zkracuje tak čas oslabení jejího týmu
45:41 Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
45:36 Hložanková padá za mantinel a s úsměvem se zvedá a pokračuje ve hře
42:43 Babáčková neměla komu, tak střílela sama, bohužel bez gólu, dále Komínková stejná situace
41:53 Vyloučen hráč #7 Kateřina Bednářová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
41:13 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #88 Nikol Hunkařová, asistoval #92 Nikola Domonkosová (5:3)
40:43 Obrovská šance Detkové, brankářka míček chytla
40:00 Střely po 2. třetině - domácí 16 hosté 7
39:46 Francúzová zkoušela pozornost hostující brankářky, ta ovšem chvílema nevěděla, kde je míček, ale gól nepadl
36:22 Zblokovaná střela Koláčkové
34:57 Vyloučen hráč #23 Aneta Kastnerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání
34:22 Dnešní utkání sleduje 65 diváků, děkujeme!
33:10 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková bez asistence (4:3)
33:10 Středem jako blesk proběhla Koláčková, bohužel do gólmanky, ale druhou nepromarnil a vstřeluje gól
30:28 Knotková pěkně zneškodnila šanci nabíhající hráčky hostů
29:42 Kastnerová zblokovala střelu Babáčkové
28:52 Bachratá kolem mantinelu proběhla celé hřiště a ze středu hřiště střílí, bohužel mimo
27:29 Detková krásně nahrála před branku, kde bohužel nikdo nečekal
24:19 GÓL SK Jihlava! 3:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #18 Michaela Boháčková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (3:3)
24:19 Domácí hráčky neměly obsazenou Boháčkovou a ta s přehledem vstřeluje gól
23:20 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Simona Némethová, asistoval #89 Linda Detková (3:2)
23:20 Detková našla před brankou nabízející se Némethovou a ta míček umísťuje do brány hostů
22:44 Dlouhý výhoz hostující hráčky, který zastavila Pohlodková
21:59 Hostující hráčka zkoušela vystřelit backhandem, ale míčku se nakonec zmocnily opět domácí hráčky
21:33 Střela Zamazalové letěla vysoko nad branku do sítě za mantinelem
21:26 Domácí hráčky mají balónek pod kontrolou a hostující vyčkávají na jejich chyby
20:00 Střely po 1. třetině - domácí 8 hosté 16
18:48 Hložánková teď vypíchla v oslabení míček hostujícím a běžela na gólmanku, bohužel neproměnila
18:08 Vyloučen hráč #92 Nikola Domonkosová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
16:54 GÓL SK Jihlava! 2:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #23 Aneta Kastnerová (2:2)
16:54 Secvičená akce dvojice Kastnerová - Sedláčková rozehraná z rohu skončila gólem
16:06 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #33 Simona Némethová (2:1)
14:54 GÓL SK Jihlava! 1:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (1:1)
14:54 Hráčky hostujících proměňují volný úder, který byl odpískán po malé domů
13:14 Hra se přelévá ze strany na stranu
09:55 Neméthová teď krásně našla v chumlu hráček Zamazalovou, ta bohužel střílí mimo
08:50 Zblokovaná střela hostů
08:00 Výborná střela od mantinelu hostující
06:55 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #23 Yvona Dostálová (1:0)
05:38 Další šance hostujících
03:32 Marková teď podržela svůj tým v několika situacích
01:20 Další střely domácích do blokujících hráček
01:00 První šance domácích hráček, Zamazalová střílí
00:55 Už od začátku se hraje zostra
00:01 Úvodní buly vyhrály hostující hráčky
00:00 Dobrý večer, vítáme vás u 7. kola 1. ligy žen - skupina východ mezi domácími Bulldogs Brno a hostujícími SK Jihlava.