10:2
    Barbora HUSKOVÁ
    (Dědková)

Florbal Vsetín - FTC Vysoké Mýto 10:2
branky: 7. Kateřina Sedláčková, 8. Sára Seevaldová, 11. Sára Seevaldová, 31. Sára Seevaldová, 37. Renata Jašková, 39. Michaela Strnadová, 41. Barbora Maštalířová, 46. Renata Jašková, 56. Barbora Maštalířová, 59. Barbora Husková - 19. Veronika Štěpánská, 23. Veronika Štěpánská; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 0:2 + Klára Minářová OS; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 22, Michaela Juráková 19 - Tereza Ondrová 8; po třetinách: 3:1, 3:1, 4:0
59:59 Komentář trenéra hostů__Soupeř zaslouženě vyhrál, gratulujem k vítěztví a děkuji.
59:59 Komentář trenéra domácích___Čekali jsme těžké utkání plné osobnich soubojů, což se nám potvrdilo jsme rádi že mamé co nejmíň zranění o zisku 3 bodů rozhodla naše individuální kvalita hráček a proměněné akce dekuji soupeři za utkání
59:59 Střely po 3. třetině__15:8
58:40 GÓL Florbal Vsetín! 10:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Barbora Husková, asistoval #19 Veronika Dědková (10:2)
58:40 Husková krásnou střelou dává 10 gool.
57:02 Goláňové opět nesadla střela, za dnešní výkon by si zasloužila gol.
55:18 GÓL Florbal Vsetín! 9:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Barbora Maštalířová, asistoval #22 Sára Seevaldová (9:2)
55:18 Maštalířová krásnou tečí navyšuje skore.
54:25 Timeout Florbal Vsetín
50:42 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest
50:42 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
50:23 Goláňové nesedla střela.
48:35 Jaškové chybělo velmi málo aby dala hattrick.
47:23 Famozní zákrok Jurákové.
45:57 GÓL Florbal Vsetín! 8:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Renata Jašková, asistoval #10 Barbora Husková (8:2)
45:57 Životní zápas Jaškové.
45:00 Dnešní utkání sleduje 35 diváků.
42:34 Seevaldová přestřelila úplně prázdnou bránu.
40:38 Seevaldová přihrála Maštalířové která pálí do prázdné.
40:34 GÓL Florbal Vsetín! 7:2
39:59 Střely po 2: třetině__10:5
39:50 Domácí slečny dohrály závěr třetiny v poklidu.
38:22 GÓL Florbal Vsetín! 6:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #20 Nikol Šobáňová (6:2)
38:22 Strnadová se dnes konečně prosazuje a zvláštní přizemní střelou navyšuje skóre na rozdíl 4 branek.
37:50 Hostující hráčky nechtějí zápas prohrát a tak stále podnikají nebezpečné útočné výpady.
37:14 U stolku časoměřičů panuje jako vždy velmi dobrá nálada.
36:26 GÓL Florbal Vsetín! 5:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Renata Jašková, asistoval #9 Markéta Martinková (5:2)
36:26 Jašková se orosazuje ořed brankou a navyšuje náskok domácích.
36:05 Asisitent domácího trenéra domlouvá svým svěřenkyním a snaží se je vyburcovat k ještě lepším výkonům.
35:29 Hra je jako na houpacím koníkovi - tam a zpět.
35:07 Přibývá nám osobních soubojů v rozích.
33:50 Domácí hráčky se neustále snaží dobýt hostující branku, hosté však poctivě brání.
30:15 Domácí střídají brankáře, šanci dostala Juráková.
30:14 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #4 Barbora Maštalířová (4:2)
30:14 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Michaela Juráková družstva Florbal Vsetín
30:14 Maštalířová přesnou přihrávkou našla Seevaldou která si připisuje hattrick.
29:33 Seevaldová z otočky pálí do středu brany.
27:44 Husková si zlámala hokejku.
25:30 Domácí drží hosty pod tlakem ale nedaří se jim vstřelit gool.
22:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #67 Veronika Štěpánská, asistoval #20 Barbora Zahradníková (3:2)
22:46 Hosté snižují po zmatku před Ištvánkovou.
21:22 Minářová sama před Ištvánkoovu která ji bez problémů vychytala.
19:59 Střely po 1. třetině___18:6.
19:10 Hosté snižují po nečekané střele Štěpánské.
18:19 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:1
17:07 Ištvánková opět bez chyby.
16:34 Domácí nevyužily první přesilovku.
15:16 Po nádherné kombina.ci domácích Seevaldová trefuje horní tyč. .
14:10 Maštalířová přestřeluje.
13:55 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
10:57 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #5 Tereza Goláňová (3:0)
10:57 Goláňová našla před bránou neobsazenou Seevaldovou která pálí do prázdné.
10:50 Mandíková špatně došlápla a už je ošetřována zdravotnicí Strnádovou.
07:21 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (2:0)
07:21 Seevaldová vybojovala míček a zvyšuje na 2:0.
06:23 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Kateřina Sedláčková, asistoval #20 Nikol Šobáňová (1:0)
06:23 Sedláčková otevíra skoore po přesné přihrávce od Šobáňové, Ondrová neměla šanci.
04:23 Šobáňová si z hostujících hráček udělala tréninkové kužely.
03:45 Ištvánková si připisuje první úspěšný zákrok.
02:30 Hosté jsou pod tkalem .
01:50 První Vsetínský útok končí na obrané linii Mýta.
00:01 Vážení sportovní příznivci rádi bychom vás přivítali na dnešním utkání 1.ligy žen mezi tými Florbal vsetín a Vysoké Mýto.