59
  • 59 58:32
    Eliška BUCHALOVÁ

FBC Ossiko Třinec - IBK Hradec Králové 5:8
branky: 2. Adéla Šibrová, 6. Adéla Šibrová, 9. Jana Nogawczyková, 20. Adéla Šibrová, 28. Lucie Mišúnová - 4. Anna Miholová, 27. Denisa Drahokoupilová, 31. Lucie Hock, 32. Niké Hazuková, 37. Andrea Kašparová, 40. Jitka Romančáková, 43. Denisa Drahokoupilová, 44. Kristýna Šarounová; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 22 - Tereza Tománková 35; po třetinách: 4:1, 1:5, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích Kajfosze: 'Po luxusní první třetině jsme bohužel nebyli schopni 40 minut vstřelit branku. Individuálními chybami jsme soupeři darovali branky. Pořád jsme ještě nezkušené kůňata co se učí velký florbal. Na play off budeme hustí, jen se ještě nejprve musíme začít chovat jako tým. Děkujeme Hradci že nás vrátil na zem a fanouškům, kteří upřednostnili ženský florbal před extraligovým hokejem.'
60:00 Komentář trenéra hostí, Janečka: 'Dnes to bylo spíš vítězství vůle a individuálních schopností našich hráček než nějakého hezkého florbalu. Soupeř nám zle zatápěl, díky jim za zápas. Díky mým hráčkám za neskutečně odmakaný víkend.'
59:59 Střely ve třetí třetině 12:7.
58:32 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #98 Eliška Buchalová.
58:32 Wojnarová zahrála v brankovišti a uvidíme trestné střílení.
57:05 Výborné střídání druhé lajny domácích.
56:18 Domácí kapitánka Bieleszová míjí z nadějné pozice.
54:12 Třinec se zvedl a snaží se utkání ještě zdramatizovat.
53:23 Míček skákal v brankovišti ale do branky se nedostal a Hradec odpaluje míček do bezpečí.
52:28 Wojnarová přestřeluje branku z výborné pozice.
51:45 Vyloučen hráč #88 Andrea Kašparová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
51:28 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #35 Anna Miholová.
51:18 Timeout FBC Ossiko Třinec
47:48 Skvělá klička a střela Bieleszové v oslabení, kterou opět chytá brankářka.
46:27 Po neúspěšné přesilovce se musí domácí bránit v oslabení.
46:26 Vyloučen hráč #44 Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost
45:26 Gólmanka hostí opět podržela svůj tým, několika jistými zákroky.
45:04 Závar před brankou hostí končí neúspěšně.
44:12 Vyloučen hráč #10 Lucie Hock družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
43:50 GÓL IBK Hradec Králové! 5:8
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #87 Kristýna Šarounová, asistoval #88 Andrea Kašparová (5:8)
42:34 Šíbrová těsně míjí branku. V zápětí akce Bieleszové končí krásnou střelou, kterou chytá gólmanka hostí.
42:25 Fanoušci vytáhli buben a začínají podporovat domácí.
42:03 GÓL IBK Hradec Králové! 5:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #60 Jitka Romančáková (5:7)
41:47 Wojnarová proběhla téměř celé hřiště a zakončuje.
40:01 Na buly úspěšnější domácí tým.
39:59 Střely ve druhé třetině 13-11.
39:42 GÓL IBK Hradec Králové! 5:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #60 Jitka Romančáková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (5:6)
39:28 Skvělý zákrok hostující gólmanky.
39:06 Střela Havlové sražená mimo.
37:34 Ossiko má ideální šanci odskočit do vedení.
37:33 Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
36:50 GÓL IBK Hradec Králové! 5:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #88 Andrea Kašparová, asistoval #6 Niké Hazuková (5:5)
35:59 Ossiko se snaží odskočit na rozdíl dvou branek, zatím neúspěšně.
35:18 Hezký signál domácích a střela Bieleszové končí zákrokem gólmanky.
34:15 Šíbrová mohla přidat čtvrtou branku nicméně gólmanka hostí zasahuje.
33:48 Střelu Buchalové kryje Szwanczarová.
32:51 Šíbrová zkoušela vzduchem prohodit gólmanku, bohužel chybělo pár centimetrů.
32:13 Gól Zetkové neplatí, protože rozehrála tahem.
31:49 GÓL IBK Hradec Králové! 5:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #6 Niké Hazuková, asistoval #88 Andrea Kašparová (5:4)
31:23 Skalíková trefuje míčkem trenéra Žvaka. Asi si vyřizují nějaké účty.
30:58 Wojnarová přestřeluje ze slibné pozice.
30:03 GÓL IBK Hradec Králové! 5:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Lucie Hock, asistoval #33 Lenka Řezníčková (5:3)
29:49 Hock střílí do břevna.
29:13 Vyloučen hráč #8 Karolína Franková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
28:38 Hradec kombinuje v útočném pásmu.
27:59 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání
27:10 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (5:2)
26:11 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová bez asistence (4:2)
25:39 Šíbrová je v péči zdravotníků a hra pokračuje.
25:38 Autorka hattricku Šíbrová zůstává po kontaktu s protihráčkou ležet na zemi.
24:59 Tereza Martynková nastřeluje z velkého brankoviště pouze horní tyč.
24:21 Dohnalová vyslala prudkou střelu ale domácí gólmanka chytá.
23:36 Tlak domácích končí standardní situaci z rohu.
21:22 Střela Gibiecové zblokována.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí tým.
19:07 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #14 Petra Bieleszová (4:1)
18:06 Vyloučen hráč #26 Monika Pešková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
17:22 Romančáková střílí pouze do bloku domácích.
16:29 Šíbrová trestuhodně míjí ze vzduchu prázdnou bránu.
14:50 Krásná akce kapitánky Bieleszové, která si prohodila 2 hráčky a zakončila ale gólmanka skvěle zakročila.
08:50 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #27 Jana Nogawczyková, asistoval #28 Tereza Martynková (3:1)
05:17 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #29 Kateřina Havlová (2:1)
03:29 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová bez asistence (1:1)
01:08 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (1:0)