1

0

3.

Florbal Vsetín - SK Jihlava 6:5pn
branky: 22. Barbora Sedláčková, 23. Barbora Maštalířová, 26. Kateřina Sedláčková, 32. Barbora Maštalířová, 57. Eva Urbášková, N Barbora Sedláčková - 8. Kristýna Syslová, 9. Denisa Bártová, 45. Kristýna Syslová, 45. Denisa Bártová, 51. Aneta Federselová; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 14 - Martina Miksová 32; po třetinách: 0:2, 4:0, 1:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #14 Monika Mikšíková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč #7 Kateřina Bednářová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč #16 Tereza Sedláčková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč #11 Kristýna Syslová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #2 Barbora Sedláčková a vstřelil rozhodující gól (6:5).
65:00 Komentář trenéra domácích Patrika Seevalda___Děkujeme soupeři divákům rozhodčím za utkání a přejeme šťastné a veselé vánoce a hodně štěstí zdraví do nového roka.
65:00 Komentář trenéra hostů___Se zápasem můžeme být spokojení až na 2. třetinu kde jsme udělali plno individuálních chyb které ovlivnilo průběh zápasu gratulujeme soupeři za utkání.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:25 Budou nájezdy.
63:02 Maštalířová minula z výborné pozice.
62:13 Misková zachránila svůj tým.
61:00 Jihlava hraje beton, pouze vyhazují.
59:52 Bude prodloužení.
59:45 Timeout Florbal Vsetín
59:02 Domácí drží hosty pod tlakem.
57:00 Jašková v obrovské šanci ve velkém brankovišti neproměnila.
56:07 GÓL Florbal Vsetín! 5:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková z trestného střílení (5:5)
56:07 Urbášková krásným beckendem proměňuje z trestného střílení.
53:54 Jašková opět poslala k zemi Rozehnalovou.
52:38 Sedláčková Barbora přestřeluje.
50:55 Jašková poslala tvrdě k zemi Rozehnalovou.
50:52 Hosté si berou vedení zpět.
50:32 GÓL SK Jihlava! 4:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #29 Aneta Federselová, asistoval #11 Kristýna Syslová (4:5)
45:18 Dva útoky dva gooly Jihlavy.
44:39 GÓL SK Jihlava! 4:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #92 Denisa Bártová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (4:4)
44:39 Nikdo nechápe co se děje.
44:25 GÓL SK Jihlava! 4:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová, asistoval #18 Michaela Boháčková (4:3)
44:25 Hosté snižují.
43:00 Syslová trefuje horní tyč.
42:22 Domácí na míčku.
39:59 Střely po 2. třetině___14:5.
39:30 Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy se snaží hrát na jistotu.
35:33 Dědková zabránila goolu hostů.
34:26 Jaškové nesedla střela, škoda.
31:51 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Barbora Maštalířová, asistoval #24 Eva Urbášková (4:2)
31:51 Střelu Urbáškové velkým důrazem uklidila do branky Maštalířová.
28:56 Na dnešní utkání je nádherné jak jsou sestry Sedláčkovy sehrané.
25:24 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Kateřina Sedláčková bez asistence (3:2)
25:24 Máme tady obrat sezoony o který se postarala Sedláčková Kateřina.
22:45 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Barbora Maštalířová, asistoval #5 Tereza Goláňová (2:2)
22:13 Sestry Sedláčkovy předvedli nádhernou akci a snižují.
21:41 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #2 Barbora Sedláčková, asistoval #26 Kateřina Sedláčková (1:2)
21:10 Sedláčková Barbora minula.
19:59 Střely po 1. třetině__9:5.
19:59 Jihlava jde do šaten s dvougolovým náskokem.
18:28 Rozhodčí gol neuznal z důvodu, že byla vysoká hůl.
18:27 Goláňová snižuje.
17:03 Dědkova nevinným nahozením na bránu trefila horní tyčku.
15:55 Mandíková minula úplně prázdnou bránu.
14:58 Hra se přelévá ze strany na stranu.
13:55 Hosté opět nevyužily přesilovku 5 na 4.
11:37 Sedláčková Barbora nekompromisně poslala za mantinel jednu z hostujících hraček a jde na 2 min za vrážení.
11:24 Urbášková opět perfektní průnik a dokázala i vystřelit.
10:38 Domácí drží hosty pod tlakem, snad ten tlak využijí.
08:28 GÓL SK Jihlava! 0:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #92 Denisa Bártová, asistoval #29 Aneta Federselová (0:2)
08:28 A máme tady druhý gool Jihlavy.
07:52 GÓL SK Jihlava! 0:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová, asistoval #92 Denisa Bártová (0:1)
07:52 Ištvánková nedosáhla na míček po střele Syslové a míček končí v bráně Ištvánkové.
05:54 Ištvánková bez chyby.
04:33 Hosté drží domácí pod tlakem.
03:04 Urbášková se prokličkovala přes celé hřiště, ale k zakončení se nedostala.
02:00 Střelu Mikšíkové zblokovala hostující hráčka.
01:38 Vyloučen hráč #26 Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
01:37 Vyloučen hráč #2 Barbora Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:01 Vážení sportovní příznivci, rádi bychom vás přivítali na dnešním utkání 1.ligy žen mezi týmy Florbal Vsetín a SK Jihlava.