59
  • 59 58:00
    2

SK Jihlava - FBC Dobruška 6:3
branky: 4. Věra Soukupová, 25. Kateřina Bednářová, 41. Kateřina Bednářová, 51. Kristýna Syslová, 51. Kristýna Syslová, 53. Kateřina Bednářová - 11. Nikola Andršová, 14. Adéla Vávrová, 47. Jitka Fleglová; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 0 + Tereza Sedláčková 5:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Martina Miksová 24 - Dominika Flídrová 16; po třetinách: 1:2, 1:0, 4:1
59:59 Komentář trenéra domácích: Chvíli nám trvalo dostat se do zápasu a díky výborně zvládnuté 3.třetině jsme vyhráli zápas. děkujeme soupeřům.
59:59 Komentář hostujícího trenéra: V dnešním zápase to bylo o nás a ne o soupeři. Ten nás vytrestal jednoduchým florbalem, a my se zdaleka nepřiblížili tomu, co chceme a umíme. Děkujem za lekci, a doufám, že na tomhle hřišti hrát zase dlouho nebudeme.
59:59 Střely Hosté: 7 domácí: 7
59:06 Vypadá to že domácí hráčky vyhrají.
58:00 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
57:11 Timeout FBC Dobruška
55:41 Domácí tlačí soupeřky ,
55:11 Hra se začíná přitvrzovat.
54:35 Domácí hráčka po tvrdém zákroku skončila na zemi.
52:31 GÓL SK Jihlava! 6:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová z trestného střílení (6:3)
50:50 GÓL SK Jihlava! 5:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová bez asistence (5:3)
50:04 GÓL SK Jihlava! 4:3
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová bez asistence (4:3)
49:10 Po dlouhé době se domácí tým dostává do ,,gólové,, situece
48:04 U míčku opět hosté.
47:32 Po dlouhé době domácí u míčku.
46:56 GÓL FBC Dobruška! 3:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #23 Tereza Jirčíková (3:3)
46:24 Točíková zase obtěžuje svými kecy.
44:20 Rozehnalová předvedla nádherný obranný zákrok.
43:40 U míčku stále hosté na soupeřově polovině.
43:05 U míčku opět hosté.
42:00 dorostenka Točíková tady stále obtěžuje svými nežádoucími kecy.
40:35 Nyní se na chvilku k míčku dostávají domácí, ale hned ho ztrácejí.
40:16 Hostující opět na balónku.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 GÓL SK Jihlava! 3:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (3:2)
39:59 Střely domácích: 3 hosté: 8
39:11 Domácí začínají tlačit.
38:34 Domácí v plném počtu.
37:19 Domácí urputně brání svou polovinu.
34:58 Nyní přícházejí do haly dorostenky a obklopují celý stolek s pořadateli.
33:34 Vyloučen hráč #16 Tereza Sedláčková družstva SK Jihlava na 5 minuty za nedovolené vrážení
32:20 Rozehnalová ze standartní situace trefila pouze svou spoluhráčku na střídačce.
31:09 Zatím nevidíme žádné hezké kombinace.
30:36 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:36 Mladou Cempírkovou již nebavilo hrát jenom míček tak soupeřku poslala k zemi.
27:49 Pana rozhodčího tento zápas očividně baví pískat.
26:18 Domácí fanoušci skandují.
24:39 GÓL SK Jihlava! 2:2
21:10 Na hru se zatím nedá dívat.
20:15 Hosté se rychlou kombinací dostali na soupeřovu polovinu.
20:01 Buly pro hosty.
19:59 Během pauzy mezi třetinami se předvádění na hřišti nejmladší naděje týmu SK Jihlava. Jediná Sedláková s tím má problém.
19:59 Střely domácí: 12, hosté: 12
19:59 Lucka neví co psát.
19:20 Rozehnalová vypíchla míček hostující obraně, gólmanka však střelu chytá.
18:54 Hosté strácejí tlak.
18:40 Domácím hráčkám se zatím moc nedaři dostat se na útočnou polovinu, většinu času spíše brání.
18:05 Hra se přelévá ze strany na stranu.
15:42 Sedláčkové se nyní podařilo vyvézt míček na útočnou polovinu, obrana však přihrávku na Běhounkovou zablokovala.
13:20 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (1:2)
10:55 Další velmi nebezpečná akce ze strany Dobrušky, míček naštestí pro domácí branku přeletěl.
10:32 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová bez asistence (1:1)
10:32 Skákavá střela Andršové po kombinaci na obranné polovině jihlavských hráček se dostává až za záda Miksové.
09:20 Hra je zatím velmi vyrovnaná, můžeme vidět střely na obě branky.
03:56 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #6 Věra Soukupová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (1:0)
03:01 První střela hostů, Miksová pokrývá