• 59 58:48
    1:6
    ()

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 1:6
branky: 49. Aneta Suchomelová - 5. Anna Miholová, 13. Denisa Drahokoupilová, 21. Anna Miholová, 39. Anna Miholová, 54. Ivana Kohoutová, 59. Anna Miholová; rozhodčí: Jiří Němec - František Košňar; vyloučení: 2:1 + Niké Hazuková 5; využití: 1:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 26 - Tereza Tománková 23; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:2
59:59 Komentář trenéra domácích : Žalostná koncovka, individuální chyby, to rozhodlo dnešní zápas. Gratulujeme soupeři.
59:59 Komentář trenéra hostů : Dnes jsme dominovali při hře s míčkem. K úplné spokojenosti mi chybí více vstřelených branek a zkušenější hra v jistých pasážích utkání. Máme ještě plno práce před playoff. Díky soupeři za zápas a holkám za výhru.
59:10 Hráčky Mýta, jakoby ztratily jiskru.
58:48 GÓL IBK Hradec Králové! 1:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová bez asistence (1:6)
53:55 GÓL IBK Hradec Králové! 1:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Ivana Kohoutová, asistoval #14 Jitka Romančáková (1:5)
52:40 Pěkná teč domácí hráčky, kterou na poslední chvíli gólmanka chytá.
50:40 Hráčky Mýta dělají zbytečné chyby ve své přesilové hře a dávají prostor soupeřům.
48:44 Hráčky domácích využívají přesilovou hru.
48:01 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Aneta Suchomelová, asistoval #3 Lucie Buvalová (1:4)
46:03 Vyloučen hráč #6 Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 5 minuty za hrubost
45:30 Hra je plná nepřesných přihrávek a střel.
39:22 Vyloučen hráč #68 Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
38:01 GÓL IBK Hradec Králové! 0:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #71 Denisa Dunajčáková (0:4)
33:34 Hra začíná být aktivnější, tempo obou týmů stoupá
28:50 Hra se právě odvijí na hrací části domácích, kteří jsou pod tlakem.
27:05 Podobně se vyvíjející scénář průběhu hry, jako první třetinu.
22:00 Nyní hráčky domácích aktivnější.
20:34 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #93 Michaela Špulková (0:3)
19:55 Jednou tam, podruhé tam. Tak by se dal popsat dosavadní průběh tohoto utkáni, kdy se týmy střidají v útočných polovinách soupeře.
17:50 Hosté blokují střely přicházející z obrany soupeře.
16:35 Hosté právě pod tlakem.
15:23 Vyloučen hráč #34 Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
12:00 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová bez asistence (0:2)
10:00 Pěkná kombinace od domácích zakončená střelou, kterou si gólmanka pokryla.
07:02 Utkání je zatím vyrovnané, co se týče aktivity.
04:08 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #98 Eliška Buchalová (0:1)
02:40 Vyloučen hráč #20 Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
01:30 Po přerušení, kvůli zranění gólmanky hostů hra pokračuje.
01:05 Šance domácích, která nekončí však ůspěšně.