• 54 53:51
    4:7
    (Sedláčková)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Florbal Vsetín 4:7
branky: 19. Monika Jahodová, 24. Anna Balus, 40. Veronika Králová, 47. Tereza Lengálová - 1. Eva Urbášková, 7. Renata Jašková, 30. Tereza Goláňová, 37. Michaela Strnadová, 49. Kateřina Sedláčková, 50. Eva Urbášková, 54. Tereza Goláňová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 19 - Veronika Ištvánková 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:3
59:59 Komentář trenéra hostů Michala Kvapila: Do zápasu jsme vstoupily dvěma rychlými brankami což nás paradoxně navedlo na špatnou cestu. V přestávce mezi třetinami jsme si řekli k čemu se chceme vrátit a začít bojovat o každý balón. Výborným výkonem naši golmanky a využití standardních situaci jsme otočili zapas na naši stranu. Zapas pro nás musí byt ponaučením. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domácích Jana Komínka: Rozhodla agresivita a koncovka soupeře. Děkujeme za utkání
59:59 Střely ve 3. třetině Aligators:8 Vsetín: 7
59:00 Poslední minuta třetí třetiny
57:59 Aligátorky vyvíjí poslední nátlak
53:51 GÓL Florbal Vsetín! 4:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #26 Kateřina Sedláčková (4:7)
53:51 Goláňová potvrzuje dominanci Vsetína svým druhým gólem
52:09 Hosté jsou v plném počtu
51:10 Domácí maji první přesilovku ale nemohou proniknout důmyslnou obranou Vsetína
50:09 Vyloučen hráč #19 Veronika Dědková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:58 Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
49:58 GÓL Florbal Vsetín! 4:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #22 Sára Seevaldová (4:6)
49:58 Neskutečný věšák v podání Urbáškové
48:23 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Kateřina Sedláčková bez asistence (4:5)
48:23 Sedláčková svou vůlí dotlačila míček do brány a otáčí stav utkání
46:32 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #10 Sabina Mátlová (4:4)
39:02 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 3:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #11 Veronika Králová, asistoval #3 Klára Jahodová (3:4)
39:02 Králová zakončila královský pro svého přítele Romana Svobodu (který boduje hůře než ona)
37:59 Domácím se vubec nic nedaří a trápí se v každé situaci
36:52 GÓL Florbal Vsetín! 2:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #22 Sára Seevaldová (2:4)
29:12 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová bez asistence (2:3)
29:12 Goláňová využila zmatku a zakončila
26:35 Drápalová poslala dobrý lob bohužel Baranová nezvládla zakončit
24:43 Jahodová K. kousek od “vinglu”
23:41 Hanusová perfektně k tyčce a vyrovnává stav utkání
23:39 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #9 Monika Jahodová (2:2)
21:31 Při Baranové dnes štěstí očividně nestojí, opět vedle
20:01 Druhé buly bere Vsetín
19:59 Střely v 1. třetině Aligators:11 Vsetín:8
18:34 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:2)
18:34 Jahodová K. zakončila do spodního rohu Vsetína a otáčí váhy na stranu Aligators
16:07 Jahodová doraží pouze do obránkyňe
13:20 Neskutečný zákrok gólmanky hostů
13:04 Muselíková ve Střeleckém rozmaru, pouze kousek ji několikrát dělil od zakončení
12:17 Aligátorky nezakončily jedinou pěknou akci
10:35 Hra je v klidném tempu
09:07 Muselíková kousek od gólového zakončení
07:04 Jedna z Jahůdek nastřelila břevno
06:00 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Renata Jašková, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:2)
06:00 Jašková krásnězpracovala nohou a umístila pod Harčarovou
05:26 Vyloučen hráč #69 Martina Horáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání
05:26 První přesilová hra putuje k hostům
04:09 Baranová kousek od konstrukce
01:40 Vsetín nebezpečně napadá
00:20 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
00:20 Úrbášková nemilosrdně do vrchního víka
00:01 Úvodní buly putuje na půly hostů