(Havlová)
  • 57 56:38
    Dobruška

FBC Ossiko Třinec - FBC Dobruška 4:2
branky: 17. Kateřina Havlová, 37. Vladimíra Skalíková, 55. Tereza Martynková, 57. Adéla Šibrová - 9. Jitka Fleglová, 12. Jitka Fleglová; rozhodčí: Roman Sasín - Viktor Kubala; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 16 - Dominika Flídrová 26; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: 'Dlouho jsme se prali s proměňováním šancí při hře 5 na 5. Bylo to jen o tom odšpuntovat to a ve třetí třetině se nám to povedlo. Neskutečný morál! Jedeme v módu play off a jsme odhodlaní dojít co nejdál. Posílám pozdrav do Brna Žvakinovi, který má také zásluhu na našem skvělém výsledku po základní části. TÝM!!!'
60:00 Komentář trenéra hostů: Dneska měl zápas parametry play-off, nasazení, bojovnost od obou týmů parádní. Od nás skvělá první třetina, ve druhé byl na tom lépe soupeř, a ve třetí to bylo o tom, kdo prolomí nerozhodný výsledek. Nemám moc co vytknout. Za týden stejně začíná nová soutěž, a takové zápasy nám do play-off pomohou. Díky za zápas, a hodně štěstí a našim skvělým fanouškům za povzbuzování.
56:38 Timeout FBC Dobruška
56:38 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #29 Kateřina Havlová (4:2)
54:38 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #29 Kateřina Havlová (3:2)
46:33 Zatím sledujeme urputnou bitvu bez nějakých vážnějších šancí.
40:00 Střely na branku 12:6.
36:35 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #44 Eliška Zetková (2:2)
35:14 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
28:41 Vyloučen hráč #23 Tereza Jirčíková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:30 Hráčky Dobrušky ještě zůstaly v šatně, hráčky Ossika vstoupily hodně aktivně do druhé třetiny.
21:20 Střele Mišunové nechybělo moc.
20:00 Střely na branku 8:5
16:31 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:2)
16:31 Havlová to vzala na sebe a střelou na bližší tyčku snížuje stav utkání na 1:2.
16:02 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
15:10 Sledujeme hru bez nějakých važnějších šancí.
11:25 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #17 Diana Peterová (0:2)
10:53 Vyloučen hráč #29 Kateřina Havlová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
08:35 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová bez asistence (0:1)
08:35 Bohužel soupeř skóruje z ojedinelé šance.
08:17 Další slibná šance domácího týmů.
07:21 Utkání doprovází skvělá atmoseféra.
04:20 Bieleszové v dobré pozici sjel míček z čepele.
03:14 Hráčky Ossika vstoupily do utkání aktivněji.