• 35 34:59
    2
    Tomáš RIEDL

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FB Hurrican Karlovy Vary 1:8
branky: 21. Ondřej Ježek - 13. Martin Krejčí, 17. Tomáš Riedl, 21. Tom Schöniger, 22. Jaromír Péc, 26. Matěj Korbel, 32. Ondřej Ančinec, 32. Tom Schöniger, 34. Tomáš Smolka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Filip Moravec; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Trnka 13 - Roman Zápolský 12; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:4
34:59 Vyloučen hráč #69 Tomáš Riedl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #21 Dominik Šíbl (1:8)
32:08 Vyloučen hráč #38 Milan Kovařík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
31:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Tom Schöniger, asistoval #79 Tomáš Smolka (1:7)
31:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #22 Jaromír Péc (1:6)
25:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #22 Jaromír Péc (1:5)
22:00 Ve druhé třetině už Vary svou převahu přetavují v góly a postupně navyšují vedení
21:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Péc, asistoval #8 Matěj Korbel (1:4)
20:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #75 Ondřej Ježek, asistoval #16 Jan Bílý (1:3)
20:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Tom Schöniger, asistoval #21 Dominik Šíbl (0:3)
16:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #69 Tomáš Riedl, asistoval #96 Petr Šťovíček (0:2)
12:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #71 Martin Krejčí, asistoval #21 Dominik Šíbl (0:1)
07:26 Vyloučen hráč #16 Jan Bílý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání