(Lejba)
  • 35 34:32
    Rokycany

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC RAMOS ROKYCANY 7:6
branky: 7. Tom Schöniger, 11. František Kodádek, 15. František Kavúr, 15. Tomáš Riedl, 15. František Kodádek, 25. Patrik Konopásek, 35. Patrik Konopásek - 3. Filip Pokorný, 4. Lukáš Mašek, 6. Jakub Potůček, 10. Michal Ernest, 13. Jakub Potůček, 22. Michal Ernest; rozhodčí: Jaroslav Hlaváč - Jakub Iha; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Roman Zápolský ? - Lukáš Nesét ?, Martin Štochl ?; po třetinách: 2:4, 3:2, 2:0
35:59 poměr střel 9:6 Po Time out Varů se podařilovsítit vítězný gól
34:32 Timeout FBC RAMOS ROKYCANY
34:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #88 Patrik Konopásek, asistoval #12 Luděk Lejba (7:6)
34:30 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
31:00 po kontaktu s útočníkem Rokycan je ošetřován golman Varů a zůstává po ošetřenív bráně. Snan do nic nebude...
28:18 Vyloučen hráč #66 Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
26:23 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Martin Štochl družstva FBC RAMOS ROKYCANY
24:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #88 Patrik Konopásek, asistoval #69 Tomáš Riedl (6:6)
23:59 Poměr střel 10:7 Několik vyloučení v druhé části zdramatizovalo hru pro oba týmy
22:15 Vyloučen hráč #66 Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:00 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 5:6
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #10 Michal Ernest, asistoval #16 Jakub Potůček (5:6)
19:50 Vyloučen hráč #87 Tom Schöniger družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi
14:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 František Kodádek bez asistence (5:5)
14:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #69 Tomáš Riedl, asistoval #88 Patrik Konopásek (4:5)
14:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #97 František Kavúr bez asistence (3:5)
12:59 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #16 Jakub Potůček, asistoval #12 Jakub Nový (2:5)
11:59 Střely nabránu 10:8 ve prospěch Varského týmu...
10:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 František Kodádek, asistoval #12 Luděk Lejba (2:4)
09:00 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 1:4
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #10 Michal Ernest, asistoval #18 Richard Bastl (1:4)
07:20 Vyloučen hráč #66 Tomáš Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
06:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Tom Schöniger, asistoval #96 Petr Šťovíček (1:3)
05:57 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:3
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #16 Jakub Potůček, asistoval #18 Richard Bastl (0:3)
03:35 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #15 Lukáš Mašek, asistoval #18 Richard Bastl (0:2)
02:47 GÓL FBC RAMOS ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil #19 Filip Pokorný, asistoval #12 Jakub Nový (0:1)