• 32 31:59
    2
    Petr HOCH

FBC ROKYCANY - Florbal Sokolov 7:2
branky: 14. Ondřej Váně, 17. Jakub Nový, 19. Lukáš Janeček, 27. Jiří Levý, 28. Ondřej Váně, 29. Lukáš Šůcha, 31. Ondřej Váně - 12. Ondřej Rachunek, 26. Ondřej Rachunek; rozhodčí: Václav Lauda - Anna Bejčková; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Urban 8 - Pavel Lehký 22; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:1
35:52 Koudelka zachránil svůj tým. Míček pomalu jel do odkryté brány, ale Koudelka ho stačil doběhnout a vyhodit z obrané třetiny.
31:59 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
31:56 Další kolize na středu.
30:13 GÓL FBC ROKYCANY! 7:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #15 Lukáš Mašek (7:2)
30:13 Rokycanský únik 2 na brankáře. Mašek nahrál Váněmu a ten zakončuje do prázdné branky.
28:40 GÓL FBC ROKYCANY! 6:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #6 Lukáš Šůcha, asistoval #4 Miroslav Kugler (6:2)
28:40 Krásně sehraná akce Rokycan. Cross před bránu končí gólem.
27:21 GÓL FBC ROKYCANY! 5:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně bez asistence (5:2)
26:22 GÓL FBC ROKYCANY! 4:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Jiří Levý, asistoval #4 Miroslav Kugler (4:2)
26:08 Nebezpečná kolize na středu hřiště. Hra běží dál.
25:39 GÓL Florbal Sokolov! 3:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #4 Ondřej Rachunek, asistoval #7 Kryštof Kadlec (3:2)
24:58 Další nevyužitá přesilovka Rokycan.
24:53 Rachůnek podržel balón do konce trestu jeho spoluhráče.
22:58 Vyloučen hráč #88 Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra bez florbalky
21:02 Rokycany nevyužili přesilovku.
19:03 Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:26 GÓL FBC ROKYCANY! 3:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #14 Lukáš Janeček, asistoval #20 Filip Pokorný (3:1)
16:15 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #12 Jakub Nový, asistoval #14 Lukáš Janeček (2:1)
15:42 Střela Rokycan trefila horní tyč.
13:49 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně bez asistence (1:1)
12:25 Rachůnkův one timer míjí bránu.
11:23 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #4 Ondřej Rachunek bez asistence (0:1)
11:11 Zvoní tyč! Sokolovská střela trefila spojnici.
09:44 Levý je úplně levý. Jeho samostatný únik končí přestřelenou brankou o nějaké 2 metry.
07:32 Nouzový výhoz Rokycan schytal útočník Sokolova do oblasti oka. Doufejme, že je hráč v pořádku.
06:44 Vyloučen hráč #10 Michal Ernest družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:55 Dnešní podlaha není úplně v nejlepší kondici. Naší rozhodčí se podařilo zakopnout a elegantně se svézt po zádech.
04:34 Poslední dvě minuty zápasu vypadají jako předvádění sekaček a ne čistý sport.
00:25 Sokolovský brankář zastavil prudkou střelu. Míček vzlétl do vzduchu a při návratu trefil horní tyčku bŕany.