• 45 44:08
    7:3
    (Štěpánek)

FBC Spartak Kaplice - 1. FbK Tábor 7:3
branky: 4. Petr Lukš, 13. Tadeáš Tříska, 21. Matyáš Marek, 22. Matyáš Mihalik, 35. Petr Hlíza, 44. Petr Lukš, 45. Matyáš Marek - 23. Lukáš Holub, 25. Tomáš Belada, 34. Matěj Kolín; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1 + Tadeáš Tříska 5 + TT:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek ? - Jakub Holub ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:1
44:08 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #2 Matyáš Marek, asistoval #69 Dominik Štěpánek (7:3)
43:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (6:3)
40:25 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
34:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #68 Petr Hlíza, asistoval #15 Matyáš Mihalik (5:3)
33:43 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #36 Matěj Kolín, asistoval #49 Michael Šimek (4:3)
31:31 Vyloučen hráč #36 Matěj Kolín družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
24:27 GÓL 1. FbK Tábor! 4:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #40 Tomáš Belada, asistoval #87 David Daniel Zenkl (4:2)
22:02 GÓL 1. FbK Tábor! 4:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub bez asistence (4:1)
21:33 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #15 Matyáš Mihalik, asistoval #68 Petr Hlíza (4:0)
20:42 Timeout 1. FbK Tábor
20:42 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #2 Matyáš Marek, asistoval #21 Vojtěch Jokl (3:0)
17:18 Vyloučen hráč #36 Matěj Kolín družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
14:59 Vyloučen hráč #20 Tadeáš Tříska družstva FBC Spartak Kaplice do konce utkání - technický trest
14:59 Vyloučen hráč #20 Tadeáš Tříska družstva FBC Spartak Kaplice na 5 minuty za neuvedení v sestavě
14:48 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #97 František Dvořák.
12:30 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #20 Tadeáš Tříska, asistoval #97 František Dvořák (2:0)
08:12 Vyloučen hráč #29 František Kalina družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování florbalky
03:41 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (1:0)