• 43 42:55
    2
    Tomáš MATYS

1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - KM automatik FBK Jičín 0:13
branky: 2. Tomáš Valkoun, 4. Vojtěch Haken, 7. František Novák, 13. Vojtěch Dittrich, 17. Tomáš Matys, 18. Petr Dlouhý, 26. Tomáš Valkoun, 29. Jan Klamrt, 30. Vojtěch Haken, 37. Tomáš Valkoun, 38. Michal Schreier, 38. František Novák, 39. Ondřej Kabelka; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Adamová; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Koblížek 24 - David Bret 7; po třetinách: 0:4, 0:5, 0:4
44:59 Davídek udržel nulu, Gratulujeme
42:55 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 5 minut do konce
38:20 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Ondřej Kabelka, asistoval #12 Jan Klamrt (0:13)
37:30 Nestíhám vám popisovat goly, SORRY. Šrája z velkého brankoviště skoro přestřelil, ale skončilo to pod břevnem. Fanda ze zabrány vyběhl v klidu před kasu a zavěsil
37:23 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:12)
37:08 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier, asistoval #42 Marek Hubaček (0:11)
36:17 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #27 Vojtěch Haken (0:10)
36:10 Vyloučen hráč #18 Lukáš Hůlka družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:30 Dnešní branku hostí (FBK Jičín) chrání David Bret, neboli sponzor Vodoinstalatérství David Bret. Děkujeme
33:00 Hubas Backhand - promáchl, takže nic
31:00 Ze střídačky hostů slyším, STOJÍME, zvednu hlavu a oni fakt stojej
29:51 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:9
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #65 Tomáš Matys (0:9)
29:22 Vyloučen hráč #9 Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nesportovní chování
29:22 Šrája poškádlil protihráče a on to nevydržel, tak šel si odpočinout:)
28:17 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt bez asistence (0:8)
28:17 Mašina jménem Jan Klamrt rozrazila domácí obranu, zíkala míček a ladně dává branku
25:47 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #39 Vojtěch Dittrich (0:7)
25:47 Neskutečný, Jičín si přihrál a Valky dává do prázdný
23:50 A spim aspim... zábavná přesilovka
21:57 Vyloučen hráč #9 Jan Brokeš družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hrubost
17:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #3 Ondřej Kabelka (0:6)
16:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys bez asistence (0:5)
12:53 Vyloučen hráč #5 Michal Mikulecký družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #39 Vojtěch Dittrich, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:4)
06:44 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (0:3)
03:52 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
01:11 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #96 František Novák (0:1)