3:7
    David HEGER
    (Čubírka)

FbC Hradec Králové B - FbK Kostelec nad Orlicí 3:7
branky: 16. Tomáš Hejčl, 18. Tomáš Krejčí, 38. David Heger - 2. Adam Jiruška, 5. Adam Jiruška, 9. Adam Jiruška, 21. Kamil Horný, 24. Adam Jiruška, 33. Adam Jiruška, 35. David Janeček; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Marek ? - Tadeáš Kráľ ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:2
44:23 Hradec nedokázal stáhnout 4 brankový náskok Kostelce
42:06 Hradec neposílá přesné přihrávky a tak vznikají obrovské šance pro hostí
40:52 Kostelec zahrál faul ale rozhodčí nechají hru plynout
39:15 Kostelec si drží úžasnou formu pokud jim toto vydrží do 2 zápasu mají jasných 6 bodů do tabulky
37:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #18 David Heger, asistoval #27 Lukáš Čubírka (3:7)
36:14 Kostelec se nemůže dobrat k zakončení přes Hradecký útok
34:02 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 2:7
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #97 David Janeček, asistoval #41 Jakub Rajnštajn (2:7)
33:33 Hra je tak rychlá, že rozhodčí nedobíhají
32:54 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 2:6
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #41 Jakub Rajnštajn (2:6)
32:00 Kostelečtí hráči hrají agresivně než 1. a 2. třetinu
30:00 Počet střel za 3 třetinu Hradec 6 a Kostelec 8
30:00 Počet střel ve 2 třetině Hradec 12 a Kostelec 9
28:45 Kostelec se při přesilovce se nepodařilo trefit bránu spíše všechno odřeli bránicí hráči
27:14 Vyloučen hráč #24 Tomáš Krejčí družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
24:10 Dnešní zápas je zatím bez větších faulů, které by mohli oslabit tým hostí či domácích
23:12 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 2:5
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška bez asistence (2:5)
22:00 Golman hostí se snaží komunikovat s hráči, ale ty ho absolutně nevnímají
20:29 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 2:4
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #17 Kamil Horný, asistoval #9 Adam Jiruška (2:4)
19:00 Kostelečtí hráči jsou omámení Hradeckým tlakem ale nedokáží s tím nic udělat
17:40 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Tomáš Krejčí, asistoval #18 David Heger (2:3)
17:30 Míček si drží hráči Hradce
15:55 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #36 Tomáš Hejčl, asistoval #7 Tomáš Vyšný (1:3)
15:00 Počet střel za 2 třetinu Hradec 12 a Kostelec 9
15:00 Počet střel Hradce 10 a Kostelec 7
12:50 Hráči Hradce se nedokáží vzpamatovat z hattricku Adama Jiruška, který ani míček nepustí za sebe
09:40 Adam Jiruška jako jediný hráč má ráznou střelu
08:24 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 0:3
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #93 Vítězslav Chmelař (0:3)
06:05 Kostelečtí hráči jsou tak rychlý Hradec nestíhá dobíhat
04:50 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 0:2
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #17 Kamil Horný (0:2)
04:20 Hráči Hradce mají spousty nadějných střel, ale žádná nekončí v brance
02:53 Hra se překlání ze strany na stranu
01:24 GÓL FbK Kostelec nad Orlicí! 0:1
Branku družstva FbK Kostelec nad Orlicí vstřelil #9 Adam Jiruška, asistoval #4 Lukáš Jirásek (0:1)