• 43 42:22
    4:2
    (Husák)

FbK TJ Svitavy - FBC Trutnov (DTJ) 4:2
branky: 19. Ondřej Husák, 26. Jiří Beneš, 36. Ladislav Vašák, 43. Ladislav Vašák - 4. Štěpán Matějů, 16. Martin Mečíř; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Veigl 17 - Tomáš Meduna 15; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:0
42:23 Po úniku obraně navyšují Svitavy skóre na 4:2
42:22 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Ladislav Vašák, asistoval #2 Ondřej Husák (4:2)
36:02 Propadnutí Trutnova trestá soupeř gólem a otáčí na 3:2
35:43 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
33:15 Golman Svitav vychytal hned dvě gólové šance Koumáka. Drží tím pořád nerozhodné skóre 2:2.
28:19 Úspěšně ubráněné oslabení od Trutnova
26:14 Vyloučen hráč #10 Luděk Fišer družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
25:10 Skrytou střelou soupeř vyrovnává skóre na 2:2
25:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #14 Jiří Beneš, asistoval #16 Vít Jakubec (2:2)
18:11 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #2 Ondřej Husák, asistoval #16 Vít Jakubec (1:2)
18:11 Zaváhání obrany využívá soupeř a snižuje
15:50 Soupeřovi prudké střely kryje skvělý trutnovský golman Tomko Meduna. Díky jeho zákrokům se dostali Koumes s Mečounem do brejku a zvyšují na 2:0
15:41 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Martin Mečíř, asistoval #8 Matěj Strnad (0:2)
11:09 Vyloučen hráč #15 Ladislav Vašák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Štěpán Matějů, asistoval #14 Vojtěch Jansa (0:1)