technický trest
  • 45 44:55
    5

FBC Trutnov (DTJ) - FTC Vysoké Mýto 4:10
branky: 4. Tomáš Vopršálek, 26. Tomáš Jakl, 38. Martin Mečíř, 44. Jakub Mostecký - 5. Jiří Unzeitig, 7. Jiří Unzeitig, 9. Jiří Unzeitig, 21. Petr Lesák, 32. Petr Lesák, 36. Jiří Unzeitig, 39. Jan Novák, 40. Petr Lesák, 43. Marek Cifra, 43. Petr Lesák; rozhodčí: František Košňar - Jiří Němec; vyloučení: 3:3 + Lukáš Matějka TT + 5; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Meduna 23 - Tomáš Vopršálek 21; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:6
44:55 Vyloučen hráč #12 Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minuty za hrubost
44:55 Vyloučen hráč #12 Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto do konce utkání - technický trest
44:55 Vyloučen hráč #12 Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:40 Trutnov se nevzdává a střílí gól. Zbývá pouhá chvilka do konce zápasu.
43:39 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Jakub Mostecký, asistoval #11 Martin Mečíř (4:10)
42:38 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Petr Lesák, asistoval #15 Jan Vácha (3:10)
42:21 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Marek Cifra, asistoval #16 Tomáš Janiš (3:9)
42:01 Vyloučen hráč #4 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání
39:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Petr Lesák, asistoval #11 Marek Cifra (3:8)
38:44 Zraněn hráč Jura Unzeitig. Obličejem narazil na mantinel. Snad bude on i oko v pořádku.
38:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Jan Novák, asistoval #10 Jiří Unzeitig (3:7)
38:43 Vyloučen hráč #12 Jakub Mostecký družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nesportovní chování
38:40 Vysoké Mýto v plném počtu, odolalo další přesilovku.
37:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Martin Mečíř z trestného střílení (3:6)
36:27 Vyloučen hráč #17 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
35:40 Krásně využitá přesilovka vysokomýtských.
35:39 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig, asistoval #12 Lukáš Matějka (2:6)
34:59 Vyloučen hráč #12 Jakub Mostecký družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
31:08 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Petr Lesák, asistoval #10 Jiří Unzeitig (2:5)
27:59 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #8 Matěj Strnad.
25:45 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Tomáš Jakl, asistoval #13 Štěpán Matějů (2:4)
25:44 Na hru přihlíží 35 diváků.
24:30 Hra se střídá ze strany na stranu, velice vyrovnané.
20:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
18:44 Tomáš Vopršálek (vysokomýtský goman) úspěšně vybírá míček, který míří do brány. ÚSPĚŠNĚ
18:00 Hra je stále přikloněna k Mýtu, ale Trutnov se nevzdává.
15:53 Mýto v plném počtu.
13:53 Vyloučen hráč #12 Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
12:55 Mýto míří na bránu ve dvou, neúspěšně.
10:18 Vysoké Mýto tlačí na bránu, ale zatím neúspěšně.
08:22 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig, asistoval #8 Petr Lesák (1:3)
08:21 Rozehrávka Unzeitiga a Lesáka končí v brankovišti!!
06:49 Trenér Trutnova ke svým hráčům po obdržení gólu pravil: 'Jedem dál, já jsem to neviděl!'
06:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig bez asistence (1:2)
04:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Jiří Unzeitig bez asistence (1:1)
04:44 Jura Unzeitig po krásném průchodu rozvlnil síť za brankářem Trutnova.
03:29 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #21 Tomáš Vopršálek (1:0)
01:45 Vysoké Mýto neustálena míčku. Vypadá to jako by Trutnov hrál přátelský zápas.
00:31 Technické problémy s povrchem, ale domácí tým ví co dělat. Po úpravě se hraje dál.