5:2
    Šimon ČERNÝ
    ()

FBK Fat Pipe Vosy Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:2
branky: 3. Jakub Hájek, 10. Jakub Hájek, 11. Šimon Černý, 23. Vilém Štech, 36. Šimon Černý - 11. Jonáš Obermann, 19. Jan Slezák; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jan Černý; vyloučení: 2:0 + Daniel Vykoukal 5 + TT; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Blaho ? - František Urbánek ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:0
35:18 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 5:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #83 Šimon Černý bez asistence (5:2)
34:39 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
27:03 Vyloučen hráč #23 Vilém Štech družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za bránění ve hře
22:34 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 4:2
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #23 Vilém Štech, asistoval #83 Šimon Černý (4:2)
18:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #46 Jan Slezák, asistoval #71 Daniel Vykoukal (3:2)
18:01 Vyloučen hráč #71 Daniel Vykoukal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B do konce utkání - technický trest
18:01 Vyloučen hráč #71 Daniel Vykoukal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 5 minuty za neuvedení v sestavě
10:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #86 Viktor Císař (3:1)
10:26 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 3:0
09:56 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:0
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #66 Jakub Hájek bez asistence (2:0)
04:35 Vyloučen hráč #13 Vít Šerý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
02:56 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:0