• 43 42:35
    3:4
    (Šimák)

Florbal Slavoj Tachov - USK Akademik Cheb 3:4
branky: 2. Dominik Surják, 26. Michal Vrba, 43. Pavel Vojtuš - 6. Dominik Vrána, 7. Jan Žuk, 13. Matěj Voborník, 13. Jakub Rathouský; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 1 + Jakub Sibal 5:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Michal Jerling 28 - Tomáš Polan 17; po třetinách: 1:4, 1:0, 1:0
42:35 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 3:4
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #21 Pavel Vojtuš, asistoval #16 Vítězslav Šimák (3:4)
41:12 Vyloučen hráč #27 Dominik Vrána družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:50 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 2:4
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #17 Michal Vrba, asistoval #27 Dominik Surják (2:4)
12:24 GÓL USK Akademik Cheb! 1:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #8 Jakub Rathouský, asistoval #9 Jakub Václav (1:4)
12:18 GÓL USK Akademik Cheb! 1:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #5 Matěj Voborník, asistoval #27 Dominik Vrána (1:3)
09:11 Vyloučen hráč #21 Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za bránění ve hře
06:53 GÓL USK Akademik Cheb! 1:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #21 Jan Žuk, asistoval #27 Dominik Vrána (1:2)
05:50 GÓL USK Akademik Cheb! 1:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #27 Dominik Vrána, asistoval #7 David Neuman (1:1)
03:13 Vyloučen hráč #37 Petr Pinc družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za špatné střídání
01:54 Vyloučen hráč #91 Jakub Sibal družstva Florbal Slavoj Tachov na 5 minuty za hrubost
01:40 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 1:0
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #27 Dominik Surják, asistoval #47 Jakub Vlasák (1:0)
01:16 Vyloučen hráč #27 Dominik Vrána družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za bránění ve hře