45
  • 45 44:45
    FbC Plzeň

FBC FORSEE PLZEŇ - FbC Plzeň B 3:4
branky: 4. Marek Chaloupka, 20. Vlastimil Křížek, 23. Michal Miča - 12. Pavel Hamrle, 25. Jiří Lavička, 41. Daniel Čížek, 43. František Hlaváč; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaroslav Anton 15 - Petr Nový 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:2
44:45 Timeout FbC Plzeň B
43:14 Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
42:46 GÓL FbC Plzeň B! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #77 František Hlaváč, asistoval #8 Pavel Hamrle (3:4)
42:10 Vyloučen hráč #93 Luboš Smolík družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za blokování florbalky
40:05 GÓL FbC Plzeň B! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #41 Daniel Čížek, asistoval #93 Jiří Lavička (3:3)
37:56 Trestné střílení družstva FBC FORSEE PLZEŇ neproměnil #23 Jaroslav Tuma.
24:30 GÓL FbC Plzeň B! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #93 Jiří Lavička, asistoval #41 Daniel Čížek (3:2)
22:39 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 3:1
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #24 Michal Miča, asistoval #99 Michel Soběhart (3:1)
19:10 Forsee opět v těsném vedení
19:08 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 2:1
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #90 Vlastimil Křížek, asistoval #2 Matěj Kadlec (2:1)
16:09 Hezký zákrok hostujícího čapáka, vysloužil si pochvaly od svých spoluhráčů
15:02 Buly pro domácí, ale hosté hned napadají defendery Forsee jako děti sklenici Nutelly
15:01 Poměr střel v první třetině Forsee 5, FBC 10
14:50 Níže zmiňovaný hráč předvedl ještě ke konci třetiny infarktový slalom mezi hostujícími, přerušil ho až zvuk ohlašující přestávku na gáblík, usušení a vzájemné chlácholení.
14:41 Dalekonbohužel mimo bránuosná střela ZbyŇdi Víchy,
14:00 Kombinace na obou stranách, ale ke gólu daleko stejně jako do severozápadní Tanzanie.
13:20 Budoucí taťka Mischel Soběhart zatím prokazuje, proč je důležitým článkem svého týmu, plnéí všechny předem stanovené úkoly nadiktované trenérem
12:31 Nyní sledujeem souboj Davida s Goliášem, úspěšnější Goliáš
12:00 SKvělý obranný zákrok domácího Křížka, body do Radegast indexu ho jistě neminou
11:18 A máme vyrovnáno, skóre srovnané stejně jako lajny obou mužstev na vhazování
11:17 GÓL FbC Plzeň B! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #8 Pavel Hamrle, asistoval #69 Zdeněk Hegner (1:1)
11:08 Musíme pochválit sudí, kteří mají zápas pod kontrolou, nic nepřehlédnou.
10:40 Golman hostů měl práci v úvodu zápasu, od té doby pouze hecuje svůj tým k zodpovědnému výkonu
10:22 Opět vynyikající Anton!
08:47 Brankář Florbalové školy Plzeň Valeš se již osprchoval, což naprosto nesouvisí s tímto utkáním, bohužel se však neděje nic zajímavého. Pouze balónek léta ze strany na stranu, což způsobily neskutečné kombinace obou aktérů zápasu.
08:11 Hossté nastřelují brankovou konstrukci, která se otřásla v základech, Anton ji zřejmě zaklel
07:24 Hosté v úniku, Mischel Soběhart však plní svoji funkci defenzivního záložníka naprosto s přehledem
06:24 Utkání zatím sleduje 9 načatých diváků
05:47 Domácí Anton opět uhájil svoji svatyni a udržuje tak stálé těsné vedení svého týmu
05:00 Nádherné naservírování před kasu Forsee by Ondra Polák, bohužel do kukuřice.
03:51 Domácím k brance stačilo 10ti sekundové mazlení se s balonkem
03:49 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 1:0
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #3 Marek Chaloupka, asistoval #19 Jakub Heicl (1:0)
03:00 První ostřejěí moment, hostující hráč byl velmi tvrdě natlačen na mantinel, rozhodčí signalizuje 'hraj dál', nicméně hráč v modrém s verdiktem nesouhlasí a dává to jasně najevo.
02:11 Zatím mají ze hry více hostě
01:30 První zákroky domácího Antona, Jarda je při chuti
00:20 Kombinace hostů na půlce
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vítáme Vás u dalšího utkání. Očekáváme naprostou vyrovnanou hrou plnou zvratů a atraktivních momentů