• 37 36:18
    2:4
    (Flor)

USK Akademik Cheb - Florbal Slavoj Tachov 2:4
branky: 22. Daniel Veselý, 37. Milan Bednařík - 16. Marek Sedlák, 33. Marek Sedlák, 35. Jaroslav Jánošík, 37. Marek Sedlák; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Lukáš Hajšman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Houser 11 - Michal Jerling 23; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:3
36:18 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 2:4
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #14 Marek Sedlák, asistoval #12 Jan Flor (2:4)
36:18 S brankami se teď roztrhl pytel.
36:00 GÓL USK Akademik Cheb! 2:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #79 Milan Bednařík bez asistence (2:3)
34:55 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 1:3
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #32 Jaroslav Jánošík, asistoval #47 Jakub Vlasák (1:3)
32:57 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 1:2
23:17 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za špatné střídání
21:22 GÓL USK Akademik Cheb! 1:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #11 Daniel Veselý, asistoval #18 Martin Mochán (1:1)
15:57 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #14 Marek Sedlák, asistoval #76 Daniel Mrkvan (0:1)
14:50 Tachov nevyužil šanci 3 na 1
13:20 Slibně se rozvíjející a na pohled pěkná akce Tachova shořela na špatném střeleckém zakončení
12:23 Hra se začíná přiostřovat, hráči mizí za hrazením.
09:53 Pěkná střela na branku Tachova, ale před golmanem nikdo nestínil a tak měl golman jednoduchou práci.
08:36 Vyloučen hráč #21 Pavel Vojtuš družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:36 Přestože se vyloučený hráč se vehementně brání, že nefauloval, již pyká na trestné lavici. Vrážení do zad bylo dobře vidět a rozhodčí měli hned jasno.
07:30 U míčku je opět Tachov, ale po ztrátě se hra žene na druhou stranu.
06:20 Postupný útok Tachova zakončený nebezpečnou střelou, kterou však golman Chebu jistil u bližší tyče.
04:20 Překvapivá rozehra Chebu, ale hráč promáchl míček
03:30 nyní je v mírném tlaku Tachov, ale střela mimo končí jejich pobyt na půlce soupeře.
02:00 Právě nám začal zápas dne. Opatrný začátek z obou stran. Zatím bez šance.