1

2

3.

SPORT CLUB Klatovy - FbC Plzeň B 3:4pn
branky: 7. Jan Polomis, 12. Jiří Maryt, 39. Jan Baumruk - 34. Jakub Tykal, 39. Petr Hoferek, 42. František Hlaváč, N Petr Hoferek; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Svatopluk Hudec 19 - Pavel Novotný 18; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #71 Přemysl Voráček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #11 Jan Baumruk a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň B hráč #98 Petr Hoferek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň B hráč #93 Jiří Lavička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT CLUB Klatovy hráč #17 Jakub Nechoďdomů , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň B hráč #15 Jakub Tykal a vstřelil gól.
50:00 Zahájena trestná střílení
50:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
43:58 Vyloučen hráč #15 Jakub Tykal družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání
42:34 Vyloučen hráč #11 Aleš Řeřicha družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání
41:56 GÓL FbC Plzeň B! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #77 František Hlaváč, asistoval #84 Jan Slabý (3:3)
40:23 Vyloučen hráč #44 Jiří Klouda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
38:30 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jan Baumruk, asistoval #12 Jan Morava (3:2)
38:30 9 sekund bylo skóre vyrovnané a nyní se Klatovy dostávají do vedení.
38:21 GÓL FbC Plzeň B! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #98 Petr Hoferek, asistoval #93 Jiří Lavička (2:2)
33:49 Hra se dostává do vyššího tempa. Uvidíme, jestli se bude měnit skóre.
33:45 GÓL FbC Plzeň B! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #15 Jakub Tykal bez asistence (2:1)
21:01 Za brankářem Novotným zvoní třetí tyč. Tady si to někdo umí srovnat.
11:25 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:0
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #95 Jiří Maryt, asistoval #12 Jan Morava (2:0)
06:05 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:0
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #33 Jan Polomis, asistoval #71 Přemysl Voráček (1:0)