7:8
    Jiří TRNKA
    ()

USK Akademik Cheb - Florbalová škola Plzeň B 7:8p
branky: 18. Jan Kirchman, 20. Jakub Václav, 20. Jan Kirchman, 21. David Neuman, 34. Dominik Vrána, 36. Milan Bednařík, 38. Jan Žuk - 1. Martin Frei, 2. Tomáš Janouškovec, 6. Jiří Mikeska, 8. Miroslav Šťastný, 12. Vojtěch Pelikán, 24. Jiří Mikeska, 27. Martin Frei, 47. Jiří Trnka; rozhodčí: Martin Klán - Filip Oberta; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jakub Houser 22 - Jan Valeš 18; po třetinách: 0:5, 4:2, 3:0, 0:1
50:00 Ukončení prodloužení
46:17 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 7:8
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #10 Jiří Trnka bez asistence (7:8)
45:00 Zahájení prodloužení
40:29 Timeout Florbalová škola Plzeň B
37:00 GÓL USK Akademik Cheb! 7:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #21 Jan Žuk bez asistence (7:7)
36:33 Vyloučen hráč #17 Jan Kirchman družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
35:54 GÓL USK Akademik Cheb! 6:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #79 Milan Bednařík, asistoval #9 Jakub Václav (6:7)
33:47 GÓL USK Akademik Cheb! 5:7
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #27 Dominik Vrána, asistoval #16 Jan Kugel (5:7)
29:53 Hráč Felkl dostal přešvihem do pusy, soupeř se omlouvá, ale přeci jen to úplně příjemné není. Třetina končí, Fbš půjde do poslední části s tříbrankovým náskokem.
28:48 Štastný z Fbš dostal chut na Housku, kterému se to nelíbí. Pískán faul,balonek mají kluci z Chebu.
27:50 A Dyk (ten co dostal do rozkroku) je zpátky na hřišti. Evidentně tohoto borce jen tak něco nesloží.
26:37 Vojta Pelikán krásně prolétal do šance, byl však doslova zalehnut a zdecimován obráncem Chebu, který byl oproti soupeři váhově jinde. Rozhodčí za tento zákrok proti ptactvu obránci domlouvá, at už to nedělá.
26:01 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 4:7
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #4 Martin Frei, asistoval #76 Bořek Ozom (4:7)
25:00 Oproti minulému zápasu, kde padly jenom tři goly, je tento zápas většími golovými hody.
23:53 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 4:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #76 Bořek Ozom (4:6)
23:35 Hráč Fbš Dyk (opravdu se tak jmenuje) dostal do intimních partií (anglicky dick), všichni kluci v hale soucítíme, tohle je nepříjemné...
20:27 GÓL USK Akademik Cheb! 4:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #7 David Neuman, asistoval #16 Jan Kugel (4:5)
19:43 GÓL USK Akademik Cheb! 3:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #17 Jan Kirchman, asistoval #72 Tomáš Kapr (3:5)
19:33 GÓL USK Akademik Cheb! 2:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #9 Jakub Václav, asistoval #79 Milan Bednařík (2:5)
17:13 GÓL USK Akademik Cheb! 1:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #17 Jan Kirchman, asistoval #7 David Neuman (1:5)
11:38 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #91 Vojtěch Pelikán, asistoval #28 Tomáš Janouškovec (0:5)
07:38 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #27 Miroslav Šťastný, asistoval #76 Bořek Ozom (0:4)
05:42 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #28 Tomáš Janouškovec (0:3)
01:11 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #28 Tomáš Janouškovec, asistoval #76 Bořek Ozom (0:2)
00:41 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #4 Martin Frei, asistoval #10 Jiří Trnka (0:1)