0

2

2.

Florbalová škola Plzeň B - Florbal Slavoj Tachov 5:6pn
branky: 9. Vojtěch Pelikán, 30. Bořek Ozom, 31. Jaroslav Hlaváč, 39. Tomáš Janouškovec, 40. Tomáš Janouškovec - 6. Rudolf Chrastina, 8. Rudolf Chrastina, 24. Rudolf Chrastina, 37. Milan Šindelář, 40. Daniel Mrkvan, N Vladislav Klouda; rozhodčí: Jan Husák - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Jan Valeš 18 - Michal Jerling 42; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Slavoj Tachov hráč #2 Vladislav Klouda a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň B hráč #23 Dalibor Berka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Slavoj Tachov hráč #28 Pavel Žalud a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová škola Plzeň B hráč #15 Daniel Haltuf , ale gól nevstřelil.
50:00 Zahájena trestná střílení
50:00 Ukončení prodloužení
46:56 Vyloučen hráč #62 Michael Haltuf družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
45:00 Zahájení prodloužení
39:37 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 5:5
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #76 Daniel Mrkvan, asistoval #5 Rudolf Chrastina (5:5)
39:17 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 5:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #28 Tomáš Janouškovec, asistoval #76 Bořek Ozom (5:4)
38:39 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 4:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #28 Tomáš Janouškovec, asistoval #23 Dalibor Berka (4:4)
38:37 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání
37:03 Vyloučen hráč #44 Jaroslav Hlaváč družstva Florbalová škola Plzeň B na 2 minuty za sekání
36:13 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 3:4
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #90 Milan Šindelář, asistoval #5 Rudolf Chrastina (3:4)
30:43 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 3:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #44 Jaroslav Hlaváč, asistoval #76 Bořek Ozom (3:3)
29:41 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 2:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #76 Bořek Ozom, asistoval #10 Jiří Trnka (2:3)
23:22 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 1:3
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #5 Rudolf Chrastina, asistoval #47 Jakub Vlasák (1:3)
09:20 Vyloučen hráč #14 Marek Sedlák družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za bránění ve hře
08:06 GÓL Florbalová škola Plzeň B! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň B vstřelil #91 Vojtěch Pelikán, asistoval #10 Jiří Trnka (1:2)
07:14 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:2
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #5 Rudolf Chrastina, asistoval #76 Daniel Mrkvan (0:2)
05:30 GÓL Florbal Slavoj Tachov! 0:1
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil #5 Rudolf Chrastina bez asistence (0:1)