• 44 43:45
    8:2
    (Peroutek)

Wizards DDM Praha 10 - SK Alien Nation 8:2
branky: 7. Antonín Vyšata, 14. Jan Kaliberka, 17. Michal Kopec, 17. Jan Hejsler, 19. Jan Kaliberka, 26. Jan Kaliberka, 31. Jan Kaliberka, 44. Antonín Vyšata - 28. Štěpán Protiva, 39. Štěpán Protiva; rozhodčí: Jan Paleček - Matěj Čech; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Horníček ? - Vojtěch Štrýgl ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:1
43:45 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #42 Antonín Vyšata, asistoval #68 Hynek Peroutek (8:2)
38:32 GÓL SK Alien Nation! 7:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #12 Štěpán Protiva, asistoval #8 Matěj Krudenc (7:2)
30:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #11 Jan Kaliberka, asistoval #42 Antonín Vyšata (7:1)
27:30 GÓL SK Alien Nation! 6:1
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #12 Štěpán Protiva z trestného střílení (6:1)
26:22 Vyloučen hráč #15 Jan Kříž družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání
25:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:0
18:21 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #11 Jan Kaliberka, asistoval #21 Tomáš Kavena (5:0)
16:51 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #8 Jan Hejsler bez asistence (4:0)
16:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #7 Michal Kopec bez asistence (3:0)
14:46 Vyloučen hráč #42 Antonín Vyšata družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:29 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #11 Jan Kaliberka, asistoval #7 Michal Kopec (2:0)
06:01 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #42 Antonín Vyšata, asistoval #8 Jan Hejsler (1:0)
01:34 Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
01:34 Druhá minuta zápasu a hned první vyloučení. Za sekání se odchází posadit kolega Rygl. Wizardům však početní nevýhoda pranic nevadí a i ve čtyřech vozí svého soupeře na kolotoči.
00:00 Dámy a pánové, chlapci a děvčata, milé děti, je to tady! Událost, na kterou jsme dlouho čekali, tedy začátek 2. ligy dorostenců, se stala skutečností. Možnost otevíracího utkání dostala družstva Wizards a SK Alien Nation z Černošic. První vteřiny jsou strhující, kéž by tu všichni mohli být s námi!